Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V domě  steamdecků, rog ally, a hromady dalščích čínských handheldů je imho skuhrání na PC přenositelnost pasé.

    • Jako celkem spokojený majitel Steam Decku bych to tak sebevědomě netvrdil. Steam Deck je dost velká potvora a pokud to nemáš na minimálně půlhodinovou cestu vlakem či busem, tak se ho nevyplatí vytahovat z batohu (do kapsy se fakt nevejde notabene s pouzdrem). Na občasné hraní doma na gauči taky fajn, ale tím ta přenositelnost v zásadě končí. Ostatní PC handheldy jsou velikostně podobné. Do PC velikosti Switche už se zase nedá dostat rozumný výkon.

    • Presne tak, ono nie je veľmi dôvod sa zaoberať takýmito simplicitnými ťahovkami ako Wargroove alebo Advance wars, ani kvôli prenositeľnosti, na Decku alebo akomkoľvek PC handhelde sú dostupné omnoho lepšie a zaujímavejšie ťahovky.

      • Zdravím, mohl bych poprosit o nějaké doporučení zajímavějších tahovek?

        Děkuji předem :-)

        • Myslíš na Switch? - Into the Breach je geniální hra. MR Kingdom battle je super xcomovka. Stejně jako W40K Mechanicus. Civilizace je taky dobrá tahovka. Star Renegades není špatné, Slay the Spire je výborná hra a taky tahovka.. 😀

          Ale je jich asi tak bžilión, co jsem nenapsal. Zkus víc specifikovat žánr, protože tahovka jsou šachy, ale i Banner Saga.. 

          • Ohledně specifikace - asi něco jako. X-com, ale vlastně mi šlo obecně o doporučení co se hodně líbí a hodí na steam deck. Minule jsem tu takhle na základě debaty našel hidně zajímavé knihy co bych určitě minul.

          • Myslel jsem na steam deck, ale nenapsal jsem to. Chyba. Každopádně into the breach je taky na pc, nepletu-li se, tak se na to mrknu. I na ty ostatní. Díky za typy.

      • Na advance wars mi nesahej, mám v tom tisíce hodin. v těch původních pro game boy advanced:) Tam rozhodně platí easy to learn, hard to master.

  • dworkin

    Tahle recenze mě nalákala hru zkusit a to tento žánr moc nehraju. A není to jen tím, že jsem se dozvěděl i o audio stránce hry! 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit