Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jurb83

    Trailer vyzera slubne, uvidime...

  • ALHAZRED

    Mne sa Fallout 3 velmi páčil, tak s touto štylizáciou nemám problém, práve naopak a velmi sa na seriál teším, otázne je, aké bude mať kvality, hlavne príbehovo, lebo dobré kulisy ešte dobrý seriál nerobia...

    • Prevedeni Falloutu do 3D bylo extremne povedene, at si tady fanboys vykladaji co chteji.

  • Jako Falloutem nepolíbenému se mi to celkem líbí, jsem rád za každé postapo co by mohlo být kvalitní film/seriál.. určitě budu sledovat co z toho vyleze nakonec.

    Z poslední doby se mi nejvíc líbilo Silo a See.

  • Namax

    Tak bohužel to působí jako nesourodý lunapark v "post-apo" kulisách jménem Fallout 3 (4, 76).

    Na depku a zmar ala Fallout 1, nebo na černým-humorem prošpikovanou post-apo "grotesku" ala Fallout 2 to nevypadá...

    Acclaimed game director Todd Howard... tak to je už úplný výsměch.

    • pokud chceš postapo depku, tak si pusť Threads nebo Idi i smotri, a nebo Lidský úděl

      • myslíš tu huličskou komedii - idi i smotni?

        • jo, tu s Macháčkem

  • dokud byl ten power armor jen na obrázcích vypadalo to dobře, jak se začal  hejbat tak aj aj, působilo to hrozně umělohmotně, jinak CGI je ok ale nic extra a klasické moderní edgy postavy a humor a jakoževtipné hlášky.

  • BohumilCisar

    Mně tam hrozně chybí to, co se mi na původním Fallout tak moc líbilo - vizuální styl Leonarda Boyarskyho. Toto vypadá na můj vkus moc načančaně, komiksově, prostě Bethesda styl. Ale dám tomu šanci

  • Tanatonaut

    Vidím, že se inspirují Fallout 3. Jak Designem  ( hranatý papundeklový power armor=fuj )  tak i vším ostatním. Škoda. Ať si je hlavní hrdinka girl boss. To přežiju. Ale doufal jsem v jiné pojetí světa jako takového. Tohle kříčí Todd Howard style.

    • Tak zrovna ze to je Toddovina piosu v traileru hned na zacatku :)

  • Doufam v nejlepsi, pripravuju se na nejhorsi. Vizual vypada celkem pekne, nektery postavy jsou mi ale uz od pohledu nesympaticky a to vcetne hlavni postavy. Rad bych tam spis videl nekoho jako Rebeccu Ferguson v silu, takhle mam spis pocit, ze to bude zamereny na mladsi publikum. Hlavni ale bude scenar a atmosfera falloutu, na to si ale budeme muset pockat.

  • Jako fanousek puvodnich Falloutu tusim ze zaplacu, ale sanci tomu dam.

  • No já nevím, přijde mi to takové neumětelské. Navíc tam hraje ten protivný nýmand z nových Star wars. V kombinaci s Amazonem tuším provar jak cyp. To si raději střihnu Mad Maxe a dóm hromu.

    • jurb83

      nechcem tu hejtit, ale urcite podla 30 sekund vies ohodnotit ake to bude?

      • Vzhledem k mým letitým zkušenostem a tak...ANO. Samozřejmě pořád může nastat ta nepravděpodobná situace, že Amazon z ničeho nic bude produkovat kvalitu, ale ... tomu snad tady nikdo nevěříme, že ne? A pozor... strašně rád se chci plést!

        • jurb83

          Reacher bol vyborny, The Expanse bol vyborny, The Boys boli vyborny.... ale je pravda, ze povacsinou je to odpadik

          • Jj... Reacher souhlas. Už aby byla druhá sezóna. Já přečetl i všechny knihy takže si to fakt užívám. 

            • jurb83

              moja rec. tie filmy s Cruisom boli cisty shite

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit