Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ako môžeš mať “letité” skúsenosti so “súčasným Hollywoodom”? :D

  • Derp_1337

    Jo, to byla jedno z velkých plusů BG3, velká variabilita herních stylů. Každé povolání šlo hrát několika různými způsoby. Dokonce jsi mohl udělat Double Class.

    A když se ti náhodou něco nepovedlo a ta postava zaostávala, tak jsi mohl postavu resetovat a znovu přiřadit dovednosti.

  • jurb83

    moja rec. tie filmy s Cruisom boli cisty shite

  • Jj... Reacher souhlas. Už aby byla druhá sezóna. Já přečetl i všechny knihy takže si to fakt užívám. 

  • jurb83

    Reacher bol vyborny, The Expanse bol vyborny, The Boys boli vyborny.... ale je pravda, ze povacsinou je to odpadik

  • Vzhledem k mým letitým zkušenostem a tak...ANO. Samozřejmě pořád může nastat ta nepravděpodobná situace, že Amazon z ničeho nic bude produkovat kvalitu, ale ... tomu snad tady nikdo nevěříme, že ne? A pozor... strašně rád se chci plést!

  • Prevedeni Falloutu do 3D bylo extremne povedene, at si tady fanboys vykladaji co chteji.

  • 0011

    Já jsem s Shadowheart používal těžké zroje a nejsem si jistý jesli jsem z ní neudělal jiné povolání, ale myslím že jsem jí dal tu Adamantinovou zbroj, nejlepší věci mám jen pro hlavní postavu samozřejmě. Když chci u svých hrdinek sexy brnění tak to většinou řeším tím transmogem když to hra umožňuje, jako třeba Tales hry nebo Diablo 3

  • jurb83

    nechcem tu hejtit, ale urcite podla 30 sekund vies ohodnotit ake to bude?

  • jurb83

    Trailer vyzera slubne, uvidime...

  • Derp_1337

    Ne. Shadowheart není v outfitu, má na sobě brnění. A zrovna to brnění na Shadowheart bylo jedno z těch nejlepších (Very Rare) brnění ve hře, Wavemother's Robe. Takže tvůj proti argument moc nesedí.

    Samozřejmě to není nejlepší brnění. Těch lepších je dost. Třeba brnění od Raphaela.


    A jinak to BG3 byl spíš jenom takový příklad. Her s podobným principem je hodně.

  • ALHAZRED

    Mne sa Fallout 3 velmi páčil, tak s touto štylizáciou nemám problém, práve naopak a velmi sa na seriál teším, otázne je, aké bude mať kvality, hlavne príbehovo, lebo dobré kulisy ešte dobrý seriál nerobia...

  • S Tolkienem nesrovnatelne

  • Jevo83

    Problem Rings of Power bol praveze ten, ze sa velmi Tolkienom nezatazovali.....

  • Tak zrovna ze to je Toddovina piosu v traileru hned na zacatku :)

  • 0011

    Jako většina her to řeší transmogem, naopak ty nejvíc odhalující brnění mají staty na nic a to i ve většině JRPG, zrovna ta ukázka z BG3 jsou obě holky v outfits, tzn.  že mají brnění sundané. Objektivně nejlepší těžké brnění si můžeš prohlídnout na odkazu, co jsem posílal screenshot v recenzi na BG3, získáš ho když zabiješ Raphaela je hezký, ale zahaluje všechno a za sexy bych ho rozhodně neoznačil, v tomhle se Lariani kupodivu krotili, narozdíl od incestu a zvířátkofílie....

  • Jako Falloutem nepolíbenému se mi to celkem líbí, jsem rád za každé postapo co by mohlo být kvalitní film/seriál.. určitě budu sledovat co z toho vyleze nakonec.

    Z poslední doby se mi nejvíc líbilo Silo a See.

  • Derp_1337

    Jo, ale ti lidé, co si ve hře vytvoří ženskou postavu, se pak chtějí kochat pohledem na ni. Takže ji oblíkají do těch co nejvíce "odvážných" brnění. 😍

    Víš jak přece funguje ženské brnění ve hrách. Čím více je brnění přiléhavé a zvýrazňuje obrysy ženského tělo a čím více odhaluje plochu kůže, tím silnější to brnění je. (např. BG3)

    Něco takového ve filmu či seriálu nebude.

  • Derp_1337

    Jo, protože Fallout přece nemá vůbec žádný lore. 😉

  • jo, tu s Macháčkem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit