Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslíš tu huličskou komedii - idi i smotni?

  • pokud chceš postapo depku, tak si pusť Threads nebo Idi i smotri, a nebo Lidský úděl

  • Namax

    Tak bohužel to působí jako nesourodý lunapark v "post-apo" kulisách jménem Fallout 3 (4, 76).

    Na depku a zmar ala Fallout 1, nebo na černým-humorem prošpikovanou post-apo "grotesku" ala Fallout 2 to nevypadá...

    Acclaimed game director Todd Howard... tak to je už úplný výsměch.

  • dokud byl ten power armor jen na obrázcích vypadalo to dobře, jak se začal  hejbat tak aj aj, působilo to hrozně umělohmotně, jinak CGI je ok ale nic extra a klasické moderní edgy postavy a humor a jakoževtipné hlášky.

  • BohumilCisar

    Mně tam hrozně chybí to, co se mi na původním Fallout tak moc líbilo - vizuální styl Leonarda Boyarskyho. Toto vypadá na můj vkus moc načančaně, komiksově, prostě Bethesda styl. Ale dám tomu šanci

  • sugyn

    To s tim nesouvisi. Nikomu drive nevadili cernoussky postavy, gay a zensky postavy ve filmach a serialech, nez se do toho oprel Hollywood se svoji masivni tlacenkou na white guilt.  Proto lidi jsou predbezne znechuceny kdyz vidi v traileru opet to same. 

    Zajimali by me pocity tech hercu jaky to je vedet, ze si obsazen do role ne protoze si dobry herec ale protoze neco se odskrtne ze seznamu.

  • Tanatonaut

    Vidím, že se inspirují Fallout 3. Jak Designem  ( hranatý papundeklový power armor=fuj )  tak i vším ostatním. Škoda. Ať si je hlavní hrdinka girl boss. To přežiju. Ale doufal jsem v jiné pojetí světa jako takového. Tohle kříčí Todd Howard style.

  • Doufam v nejlepsi, pripravuju se na nejhorsi. Vizual vypada celkem pekne, nektery postavy jsou mi ale uz od pohledu nesympaticky a to vcetne hlavni postavy. Rad bych tam spis videl nekoho jako Rebeccu Ferguson v silu, takhle mam spis pocit, ze to bude zamereny na mladsi publikum. Hlavni ale bude scenar a atmosfera falloutu, na to si ale budeme muset pockat.

  • Jako fanousek puvodnich Falloutu tusim ze zaplacu, ale sanci tomu dam.

  • To bych netvrdil. Her, co poslaly své autory do insolvence je spousta (a některé byly i dobré). A nezávislé filmy oproti hrám zatím snáze hledají sponzory a čerpají dotace, takže neúspěch tolik nebolí. Samozřejmě velké značky jako AC nebo CoD se prodávají ve velkém jen kvůli té značce. Disney s MCU narazil vlastně taky až mnohem později, než bylo předpovídáno. A vzhledem k tomu, jaký je to moloch, tak ho to určitě až tak moc nebolelo. Víc muselo bolet pomyšlení na to, že už to tímto způsobem nepůjde ždímat dál.

  • No já nevím, přijde mi to takové neumětelské. Navíc tam hraje ten protivný nýmand z nových Star wars. V kombinaci s Amazonem tuším provar jak cyp. To si raději střihnu Mad Maxe a dóm hromu.

  • ano, je to můj PŘEDSUDEK, tj soud učiněný předem, na základě mých letitých zkušeností se současným Hollywoodem. Rád budu překvapen pozitivně, ale nic moc neočekávám

  • Carnage666

    Tak ty píšeš že dobře napsaný ženský jsou v pohodě ale v úvodu už víš že to bude další "girl boss" předtím než si to viděl. 😬

  • To je pravda, ale u filmu se mnohem vic projevi nezajem divaku na jeho kasovnim uspechu. Zatimco u her na sebe vydela kazda sa..ka..

  • problem Hollywoodu už minimálně 15 let je katastrofální scénáristická vypráznědnost, říkal jsem to už dávno a spousta nerdů se mnou nesouhlasila, ale superhrdinské škváry pohřbilly Hollywood. Superhrdinské filmy jsou takovou obdobou korporátních her, tj někdo dělá pořád dokola desátou kopii COD nebo Assasínů, někdo dělá pořád dokola ten samý superhrdinský film. Výsledkem je úpadek a pokud chceš kvalitní hru nebo kvalitní film, tak je mnohem spíš dostaneš od indie vývojářů nebo indie film makerů.

  • Pulka lidi si ve hrach zaklada zenskou postavu, takze tady mi to vubec nevadi.

  • další "girl boss" v hlavní roli? Hollywoodu nestačil ten katastrofální komerční výprask, který dostal letos se svými superdrahými superhrdinskými supermegablockbustery? Go woke, go broke. Disney letí do kanálu, jejich akcie v propadu. Jen aby bylo jasné, nemám vůbec nic proti ženským hrdinkám, pokud jsou dobře napsané - Ripleyová apod, nevadí mi ani ve hrách. Co mi vadí jsou hrdinky typu Rey - všechno umí, všechno zná, všem šéfuje, nikoho nepotřeuje. Power fantasie moderních feministek.

  • Vizual bude urcite zajimavy a nebude to zatizene takovym lore jako Tolkien.

  • DeathFish

    Zvědavost vzbuzena 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit