Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jurb83

    AW2 a najlepsi pribeh si robite srandu? A kde je Rogue Trader, ktory v pribehu prekona aj BG3, a to mam rad obidve hry!

    • lito

      to zas není moc těžké překonat příběh BG3. Toaletní fantasy story, kterých jsem četl x, když mi bylo 12. 

      • Derp_1337

        A zase to tvé oblíbené srovnávání s knížkami. 

        Uvědomíš si snad někdy, že hry nejsou stejné médium jako knižky? Co je v žádoucí v jednom, nemusí fungovat v druhém.

      • jurb83

        no vidis, a to neni W40kRT ani v prvej trojke... nuz, ked niekto moze dat Starfieldu 9 bodov, tak sa necudujme.

  • Zaslouženě. 😉

  • AW2 příběh za mě naprostý průměr až podprůměr. Rádoby překombinovaná slátanina plná award baitů ala the last of us 2. To si i armored core 6 namaže na chleba nemluvě o rogue traderovi. Hůř napsanou postavu jako Saga už jsem ve hrách dlouho neviděl, a ty dialogy, ach utrpení.... cyberpunk DLC o řád víš.

    • Derp_1337

      Souhlasím. U AW2 ten příběh je sice fajn, ale zas až takový zázrak to není. Dal bych přednost jiným hrám. Třeba Rogue Trader či Phantom Liberty. Možná dokonce i FF16.

    • lito

      Se Sagou souhlasím, ale tu nepsal  Lake. Nebudu psát, kdo ji psal, to se tady maže. Jinak story je hodně dobré, neříkám, že je bez chyb, ale je hodně dobré. Není to pro každého, to nemyslím nadřazeně, ale pořád si stojím za názorem, že Lake je částečně geniální.

      • však sto lidí sto chutí, já to neberu ani tobě ani redakci.... původní AW byla taková pohodová hororová báchorka ala knížky od Kinga mixnuté s Twin Peaks a to mě dost bavilo. Quantum Break mě moc nebavil, ale mě obecně time travel příběhy baví jen, když využívají té situace jako takové a nesnaží se o nějaký technobabble z teoretické fyziky, který stejně nedává smysl + ty hrané sekvence no, nic pro mě.

        Control jsem nehrál, to nebudu tvrdit nic jiného. AW2, no nevím, mě to přišlo jak nějaký artový horror z dánska u kterého člověk tak akorát dostane epileptický záchvat. Ta hudební sekvence mě moc nechytla, ale grafika top a hratelnost ok. Saga už radši no comment, ostatní postavy byly lepší no...

  • Bubici

    Musím se přiznat, že mi chvilku trvalo, než jsem si vzpomněl na příběh k DLC Cyberpunku a to jsem to dohrál někdy v prosinci.

    • vonTossis

      To jsi asi nedával moc pozor. 

    • Jsem na to zvědavý, spustil jsem celý CP2077 znovu abych provětral novou RTX4080 a vyzkoušel bájný path tracing (ta hra s ním opravdu vypadá neskutečně nádherně) a celkem se těším jestli to bude dobré. Navíc jsem zvědavý jak si CDPR poradil s opravou/obsahem pro základní hru v novém patchi (poslední verzi jsem hrál tuším 1.31).

  • Veskoslav

    AW2 jsem ještě nehrál. Ale pokud je příběhově na tom jako předchozí díly nebo Control, tak potěš pánbůh. To je vždycky taková "detektivní" slátanina na úrovni komisaře Rexe....

    • uher

      Tak games.cz šášula Veskoslav zase rozjíždí svoje duševní pochody...

    • lito

      Až dostuduješ alespoň základy Junga, tak se vrať. Takhle se jen ztrapňuješ.

      • Veskoslav

        Samozřejmě Litousku. Ty jako jeden z nejgenialnejsich lidí jistě osvětlíš, jak to vylepší zážitky z jejich her. Vsadím zdechlého Stalina, že si ani prvního Alana nehrál:)

        • lito

          pokud nerozumíš pojmům jako je např. kolektivní nevědomí, tak pak nemůžeš rozumět hře jako je Control.  Ta hra je těmi věcmi prošpikovaná plně a takhle Remedy fungují od nepaměti. V Max Paynovi to byly severské věci, v Control pak Jung, Freud apod.  Na to není níc geniálního, ale pokud hraješ hlubší hry, musíš mít alespoň všeobecný přehled, aby sis ty věci pak dohledat a pochopil význam toho, co říkají. 

      • J.V.Stalin

        Tak to je tady jeho běžná praxe.

        • Veskoslav

          A můj osobní stalker a Litousek si notuuji. To je tak sladke. Plánujete děti nebo první svatbu?

          • J.V.Stalin

            Nebreč a uteč!

    • Je to přesně takové, nebudu konkrétně spoilerovat ale vývojáři se snad ani příliš netají láskou k tvorbě Davida Lynche - konkrétně například starší seriál Městečko Twin Peaks je ze hry silně cítit. 

      Osobně jsem si oblíbil maximálně Mulholland Drive (sice natolik že mám kolektorku), ale jeho ostatní filmy nemusím - přestože zhruba chápu co tím chtěl básník říct. Eraser Head byl po vizuální stránce super, ale děj byl rozplizlý všude možně. Na Lost Highway mě něco příliš vadilo na to abych ten film vůbec dokoukal. A Blue Velvet mi přišel na Lynche až moc obyčejný.

      Takže ve zkratce, ano, AW2 je prošpikovaný odkazy na různá popkulturní díla (i když, popkulturní, spíš taková ta mysteriozní až bizarní díla). Osobně jsem AW2 nedokončil, ale těším se až se k té hře zase vrátím - asi jediná hra u které mi nevadí že jsem ji nedohrál naráz/co nejdříve, ale když si ji zahraju až s odstupem času na pokračování tak to bude i přesto super zážitek.

      Za mě si určitě zasloužila ocenění, obzvláště v konkurenci jakou byly BG3 a Starfield.

      • Veskoslav

        Tak zrovna Starfield bych naprosto nezminoval. Možná že po 13 hodinách se to nějak rozjede, ale to už jsem nějak neměl důvod to dal hrát. 


        Zrovna nedávno jsem si rozjel Outer Worlds a třeba to detektivní DLC strčí celý Starfield do kapsy.

        • No, tak to bylo i myšleno. Rogue Trader vyšel bohužel příliš pozdě na to aby byl nominován a beztak by možná ani nominován nebyl jelikož má menší fanbase, takže která jiná hra než AW2 by měla získat ocenění - naštěstí ne Starfield, to by pro mě osobně bylo pomyslné dno. BG3 si přes výhrady které mám zasloužilo ocenění která získalo, prostě nelze koukat na to co by kdyby tam byly nominovaný jiný hry, nominovaly se tyto konkrétní tak se musí z toho co je.

          • jurb83

            Zato co sa pribehu tyka, je to ovela lepsie napisane aj davkovane ako AW2

  • lito

    Lies of P rozhodně lepší story než BG3, dobré vedlejší questy neznamenají dobrý příběh :D.

    • Komplikace budiz v tom, ze u BG3 mi prislo ze vedlejsaky tolik ovlivnuji hlavni linku ze je tezke je vlastne oddelit. Nicmene oboje bylo na velmi dobre kvalite. Nehral sem ani prvni ani druhe misto, takze nemuzu komentovat poradi, ale pritomnost v poradi si BG3 myslim zaslouzi zcela bez otazky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit