Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Far Cry 3 podle informací z anglického OPM nevyjde dříve než v roce 2012.

    Jen ať na tom pořádně zapracují. Když zanechají dobře navrhnutý koncept z dvojky a vyladí hlavní nedosttaky, bude to bomba.
  • Magicka zřejmě obdrží PvP režim, ale až po vydání DLC Vietnam.

    Co to je PvP?
    • Plevel! vytrhat Plevel!
      • krunoslav
        díky tobě budu mít navždycky problém, abych se při hraní PvP neválel smíchy *1*
    • Player vs. Player - boj hráče proti hráči
  • Plná verze Crysis 2 nakonec na PS3 vážně nevypadá tak špatně, jak ji prezentovalo demo.

    Nějak mi nevoní ty nereálné stopy kulek jak ze Star Treku a nesmrtelnost hlavního hrdiny. Crysis 1 měl imho lépe vyvážený systém životů.
  • Drom

    Světem MineCraft brzy budou pobíhat vlci!

    vypadaji paradne :)
  • Peter Molyneux veří, že to nejlepší vždy získá z konzole X360.

    Peter Molyneux vždycky něco tvrdí. A v 90% případů je to blbost a on jen později dodá: "To se nepovedlo, v příštím díle to ale určitě bude dokonalé."
  • První (řekněme) screenshot z Hitman 5 potvrzuje, že hra se pomalu, ale jistě blíží.

    Díky bože *1*
    • np
  • 3D technologie v Crysis 2 je podle redaktorů serveru GamesRadar neuvěřitelná.

    Nechci rýpat, ale slovo "neuvěřitelná" tu může být vnímáno jako negativní:D
  • Má tu někdo chuť zhlédnout povedenou parodii na Heavy Rain?!

    Chachaaaa : D
    Tak tohle je konecne i podle me fakt povedeny video od videohernich nadsencu
    Mozna i proto ze si na nic zvlastniho nehraje.
    Proste hezka, celkem chytra, a fakt VTIPNA parodie : )
    • (narazi to vlastne presne na ty WTF zalezitosti, co mi ten zazitek z HR trochu kazily.. : )
  • MrSanta

    Na PAX East 2011 se přišel "osobně" podívat i Mordin Solus z Mass Effect 2.

    Jukněte se ještě na Garruse (http://www.ripten.com/2010/09/29/scoped-and-droped-cosplay-spotlight-steph113/), ten je taky skvělej.
  • zdravim,omilam to porad dokola,ale co vikendova 4?? ta uz nebude?? pokud mi to nekdo potvrdi,dam uz s tim pokoj,diky
    • ok,tak jsem si precetl,skoda,omlouvam se vsem ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit