Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • romankubanektisc

    Napadl mne major Terazky z jedno českého filmu. „Povědztě mi, Kefalín, čo si představujetě pod takým slovom blockbuster?“ Slovo "buster" translator ani nezná. Neoficiální význam může být: krotitel, ničitel, kámoš, etc. Takže třeba: ničitel skupiny? Nebo třeba kámoš balík? No, asi se máme na co těšit... v roce 2024...

  • Radši bych Tsushimu na PC. Ubisoft to nepochybně podělá...

  • OsamaBinBowlin

    Doufám že se vy$erou na všemožná čísilka, obrovská iluze monstra jako bossfighty, ohrané drogové výlety do mýtických světů, stupidní superhrdinské super schopnosti, směšně vypadající souboják, a to hlavně ve Valhalle, otřesný dabing, nelogicky výběr pohlaví protagonisty, a všudepřítomné nabídky na ingame shop. To je ale asi moc optimistické pokud jde o Ubisoft. 

    Ghost of Tsushima je to co mělo Assassin's Creed být.

    • blaiddtom

      uprimne som sa teda ovela viac bavil pri AC hrach ako pri tsushime...ta hra je neskutocne prehajpovana, pritom keby mi niekto povedal ze to robil ubisoft tak tomu verim...ved si od nich zobrali vacsinu veci...

      pribeh rovnake Bčko, vedlajsi obsah este nudnejsi ako v odyssey ci valhalle...z oboch si niektore vedlajsaky pamatam doteraz...tsushima je jedna velka genericka fetch fiesta mimo volitelnych questov viazanych na hlavnu linku...

      nech si na ubisoft hejtuje kto chce kolko chce,tak svet a atmosferu vedia robit takmer bezkonkurencne...v tsushime som mal pocit ze sa prechadzam pekne vyzerajucou mrtvou kulisou...doslova tam nebolo co objavovat, ked uz som nasiel zaujimave miesto, tak bolo locknute nejakym questom...zobral som quest a zrazu sa tam spawnulo NPC, wau

      co ma na tsushime fakt bavilo bol combat, bohuzial ho zrazala primitivne nizka obtiaznost,chvalabohu za pridanie lethal obtiaznosti, ktora bola aspon trosku vyzva ale aj tak jednoducha

      a stealth ani nebudem komentovat...som nad nepriatelom=automaticky som neviditelny

      mohol by som pokracovat...ale chapem, pre vacsinu to je ine logo, ine meritko na hru..mat to logo presne naopak tak aj ohlasy drvivej vacsiny ubi hejterov su presne opacne


      • LessPh

        Souhlas Ubi proste ty svety umi, uz tretim rokem hraju nepravidelne Wildlands a ten svet je super.. drzi me u toho a lepsi svet jsem   zadne videohre nevidel..

      • uher

        Nejsem zrovna fanoušek GoT, ale tvrdit že je to stejný jako od Ubi to už bych spíš viděl na poruchu přijímače.

      • Jarisko84

        Za mna suhlas ze tsusima je priemer... na druhej strane ubi robi zlepence... spravil ghost recon kde bol dron... potom spravil novy AC tam dal orla atd...proste hry su si podobne ako vajce vajcu... som zvedavy ako to dopadne ak si dovtedy nepohnevaju aj posledneho fanusika....

    • RuZZy

      Souhlasím. Valhalla jako taková hra s vikingy mohla být vcelku dost zábavna v krásně udělaným světě..... Ale ta nekonečnost, absolutně nudný scénař kde si po dohrání nepamatuju jméno jediný postavy, šileně nudné drogové mise.... celé to bylo hrozně nudný a divný a to zdvojnásobuje ten fakt, že ta hra byla hlavně až MOC dlouhá....
      Já to dohrál spíš z povinnosti, jediný čemu bych dal + byl fakt nádherně udělaný svět což je u ubisoftu klasika no bohužel poslední dobou ale to jediný dobrý....

      • blaiddtom

        vidis, ja si zas nepamatam meno jedinej postavy z GoT...scenar bol rovnako nudny a bečkovy, len je to sony tak sa z toho robi nieco viac nez to bolo

        • RuZZy

          On příběh GoT nebyl bůh ví co. Prostě klasika - pomstít se. Jenomže celkově ta svěžest té hry.. To, že ti vítr určuje směr, lišky, skladaní Haiku, sekání bambusu a soubojovej systém bylo prostě něco tak fresh. Na jednu stranu krásná krajina a hned vedle mrtvoly bez hlav, brutalita, názorná ukázka sýrové okupace...

          Já neříkam - Valhalla mě bavila fést, ja si tu hru užil. Historická anglie, apod... ale v půlce sem vlastně si uvědomil že je to vlastně nekončicí nuda... Té hře by stačila v takovém stylu poloviční délka. 
          Ubisoftu už moc nevěřím a už VŮBEC jim nevěřím v tomto projektu. To si myslím, že je sebevražda vedle Ghost of Tshusima postavit svého Assassina, o kterém se už teď ví, že budem hrát za černocha (který sice existoval...ale taky existovalo sto tisíc japonských samurajů) Kdyby ten ubisoft do toho i trochu šlápl ale oni jsou takové mekoty....

        • OsamaBinBowlin

          To je možné, ale jsi menšina. Valhallu jsem jako Ruzzy dohrál jako povinnost, abych věděl kam se posunul příběh. GoT jsem si užil nesrovnatelně víc než cokoliv co Ubisoft splodil od AC Origins, a přeseknutí bambusové tyčky v GoT bylo zábavnější než 90% aktivit ve Valhalle. Ubisoft má opravdu jen krásné světy, to jim prostě jde na jedničku.


    • Tak co, bude tam wallhack aby to nebylo pro casual hráče moc těžké? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit