Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Pro lidi, co si to chcou zahrát. Po dohrání dema nepodoporučuji kliknout "ukázat teaser na plnou verzi". Je tam několik dost velkých spoilerů.


    Pro lidi, co několikrát dohráli původní verzi, to asi nebude velké překvapení. Ale pro nováčky a nebo lidi, co na ty zvraty už zapomněli, je to dost otravný spoiler.

  • iSpirit

    demo užasné, hra roku, hra dekády. 😍

    • uher

      Ty už si to hrál? 😮

      • iSpirit

        originál xkrát, remake dvakrát, teď nás čeká ta nejlepší část hry obohacena o plnou vizi tvůrců, navíc když mám možnost vidět, jak zpracovali demo a první přitom nejméně zajímavou část hry(Midgar), nebojím se prohlásit, že nás čeká něco opravdu velkého.

        Jasně zdejší jedinci bez PSka a upnutí na západní tvorbu, sice nevědomky zapláčou, ovšem já se vracím do mého oblíbeného světa

        • Derp_1337

          Příběhově to vypadá dobře a navnadí to na hlavní hru. 

          Ale ještě by to chtělo ale zamakat na technickém stavu hry. 

          Performance mod je takový rozmazaný. Fakt divné.

          A ta grafika mi celkově přijde o dost slabší než v FF7 Remake. Cloud v Rebirth vypadá hůř než v Remake. A spousta grafických detailů působí úspěchaně a nedodělaně. V akci to tak nebije do očí, ale v pomalejších pasážích si toho člověk může všimnout.

        • flash789

          Plná vize? Tohle je teď berlička zkaženého remaku? :D

      • J.V.Stalin

        Už je venku demo. Ale já bych na jeho základě teda žádný takový soudy nevynášel 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit