Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • take jsem se pridal do bety. dojem mam podobny jako jini diskutujici,
    tj. je to assasins creed black flag minus assasins creed. kdyby hra
    vysla rok po AC:BF za 30 ecek, ok. ale vypustit tuhle zastaralou caussal
    friendly zalezitost a holedbat se z prstu vycucanym AAAA hodnocenim a
    pozadovat za to 60 ecek mi prijde jako regulerni nestoudnost.

    herne je to totalni arkada, sea of thieves naredene sid meiers pirates pro
    vetsi deti. fyzika sveta resi max smer vetru a zatizeni vasi lodi. vase
    postava se na sousi pohybuje jako rychlosti "hlemyzd plave v medu". 
    hned v tutorialu salupou rozsekate galeonu.

    sumasumarum,
    proste jen totalne tuctove namorni mmocko. melo to vyjit bud za penize
    tehdy, nebo f2p ted. jestli tu za rok uvidim clanek "S&B si drzi
    stabilni hracskou zakladnu X tisic", budu velice prekvapeny. ale uz ted je mi jasne ze do mesice tu breci ubisoft jak se nevyplaci delat velke hry protoze plebs ty recyklovane pomeje odmita bastit. 

  • SnipaCZ

    Mám rád hry od Ubisoftu, ale tohle se fakt nepovedlo, uplně divné nepřirozené chování lodi, i všeho okolo.  po deseti minutách hraní unninstal a už to v PC nechci nikdy vidět, už dlouho na mne nic neudělalo tak špatný hned první dojem. Black flag jsem hrál snad třikrát, ještě nedávno znovu a tohle je hned na prvni pohled horší než BlackFlag

  • Makaronka2

    Krasny jak to obhajujou ale stejne to dle jejich predchozich vydani bude do mesice ve sleve 😀

  • sugyn

    To je na scenu ze serialu Sopranos

    https://youtu.be/kz5voXVFshA?si=G1HY6TR9DHwaJFaF

  • Derp_1337

    Marketingové oddělení velké korporace se nás snaží přesvědčit, že ta cena je adekvátní? A ještě k tomu je to od Ubisoftu, který je doslova proslavený těmihle silnými PR řečmi? 

    To očividně musí být čistá pravda.

    /s

  • Bubici

    Hrál jsem demo a jsem opravdu "zvědavý" na nějaké video z raidu, protože už party combat je dost nepřehledný - přepínat mezi palubou, košem na stěžni a do toho střílet, healovat bude zážitek  :D . Tohle určitě nebude masovka...


  • Cim vic A, tim vic Adidas.

  • Kminek

    Aby to nedopadlo jako Daikatana 😀

  • Jevo83

    Asi by bolo dobre Ubisoftu pripomenut, ze tato hra je spinoff k namornej mini game AC4 :)

    Verim, ze ked to zacali vyvijat, planovali to vypustit do 2 rokov za 29,99usd. Lenze zistili, ze ta hra je prazdna a trvalo im 10 rokov to vydat, aj to predpokladam len preto, aby sa im z vyvoja vratilo aspon nieco. Taky outlet styl.

    Nazyvat to AAAA? Asi sa stretavaju na rovnakych skoleniach s Kotickom a Howardom.

  • Za pár měsíců to budou krámy rozdávat zdarma ke gamepadům, jako u Anthem. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit