Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spoock

    Jedničku miluju a dvojka vypadá jako parádní upgrade, ale 30fps mi přijde dost na ...

    • to jo, to ti nezavidim hrat to na 30fps

  • Inquisitor

    Jak se to vlastně hraje? Někde jsem četl, že se k hráči připojí ostatní online. To nejde hrát s AI partou singl?

    • Hidden

      Naopak, je to ciste single player, ale muzes si "pronajmout" dalsi dva NPC poskoky (pawns) od ostatnich hracu. Zajimave na tom je, ze krome svych schopnosti a vybaveni si prenasi i znalosti o questech a lokacich, takze ti takovy pawn jineho hrace muze treba poradit co dal delat v questu, kde je nejaka zasita truhla nebo zkratka a tak dale, pokud takovou vedomost ma ze hry sveho "majitele". Jinak je to takova pomerne osobita hra, v rade veci neni uplne klasicke RPG jak by se mohlo z videi zdat. Asi nesedne uplne kazdemu, ale da se poridit za par euro prvni dil a ozkouset si, pokud uvazujes o nakupu druheho.

      • Inquisitor

        Aha, zajímavá fíčura:) Díky

  • Jarisko84

    Re engine cize pekna grafika ale nulova interaktivita mrtve prostredie ... uvidime...

  • Hidden

    Editor postav maji opravdu povedeny, kez by to byl standard u kazde podobne hry. Zamrzi jen trochu omezena nabidka hlasu pro hlavni postavu.

    • Nadabovat všechny repliky pro hlavní postavu není zrovna levné. Uvidíme, kam to posune generování hlasů pomocí AI. Nadabovalo by se to jen řekněme dvakrát (mužský a ženský hlas) a ten by sis pak doladil podobně jako si ladíš vzhled nebo předal vzorek něčího (klidně svého) hlasu, na který by se to chytlo. Muselo by se to i sladit s animacemi, takže rozhodně žádná legrace. Ale šance na posun tu je.

      • Hidden

        V pripade plne nadabovanych postav (ve smyslu, ze mluvi v rozhovorech) souhlasim. Ale z dostupnych ukazek se zda, ze stejne jako v jednicce bude i ve dvojce hlavni postava nema a veskery jeji projev budou jen vykriky, hekani, smich a podobne, a proto mi prijde trochu skoda, ze nabidka hlasu neni sirsi.

        • MalyZeli

          To vyresi mody behem prvniho tydne, a hned z toho bude anime peklo :D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit