Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pre Colinom bola este nejaka ina WRC hra kde vlastne Colin verziz nadviazali nie?

    tu hru som hral dost (skoda ze na nazov si uz nespominam) ale v dnesnej dobe nevidim dovod hrat nieco tak min.graficky zastarale. a ak to bude cisto arkadovka tak to uz vazne nie.

    • Kabutops

      myslíte richird burns rally?

      • To je moc novy. Spis to pripomina Network Q RAC Rally.

      • to asi nie, ako aj tu dakdo spomenul

        pamatam ze Subaru malo este 555 cislie na autach a kedze sa jedna o roky kolem 2000....

        ale spominam aj ze tam bola Fabia a dost zalezalo na pneumatykach co auto malo, kazda bola vhodna na inu trat (ako boli vlastne 3.typy ale v tej dobe to bolo daco ptiam nevidane)

      • Richard Burns Rally vysel az po colinovi - 2004 - a stale nejlepsi rally simulator. Spousta novych trati, vcetne SS Zlin atd. Doporucuju RSF plugin.

  • Ježíš, co já se nahrál Colina 2005 pod lavicí na Nokii Ngage 😀

    • uher

      Tvl Nokia N-Gage...

      Kdybych byl tvůj učitel a nachytal tě jak hraješ při vyučování, tak bych tě za trest nechal hrát dál...

  • Those were the days my friend, we thought they'd never end 🥲 Funkční PS1 se na mě stále "usmívá" z kouta, jenom hry už na něj nemám, ale slyšel jsem že jej lze soft modnout a hrát zálohované hry...cough cough 😌

    • https://youtu.be/RCubsJtkxY0?feature=shared 🥹🥹🥹

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit