Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za tie roky musi tam musi mat kazdy clovek v office vlastneho manazera. Po dokonceni RDR 2 mali cele roky na pracu pre GTA VI, penazi ako maku. Netreba cruchovat, staci nabrat viac ludi, ktori budu dokoncovat projekt a zoskrtat ludi, ktori robia len na papiery.

    Studio, ktore zije z dvoch znaciek cele desatrocia snad vie koho treba a koho nie.

    • Derp_1337

      Tak jasně že oni ví, kolik vývojářů je potřeba. Stačilo jen najmout dostatečný počet lidí a GTA6 už mohlo být dávno na světě.

      Ale víš proč to neudělali? Protože chtěli minimalizovat náklady. Tak dlouho dokud jim GTA5 Online sypalo velké prachy, tak neměli potřebu nic měnit.

  • Já se těším hrozně moc :) GTA 5 byla úžasná hra (singl, na mp jim prcám). A ať to má prosím co nejbožejší grafiku, klidně ať polovina lidí řve, že to nerozjedou, je mi to sobecky jedno :D

    • No, vzhledem k tomu, že je to zatím oznámeno pouze pro konzole, tak to rozjede úplně každý.

      • medveddd

        A nebo nikdo, viz GTA V na ps3 :D

        • To jsme asi hráli každý jinou hru. Šlapalo to standardně. Hráno day one a cca za tři týdny dohrané bez sebevětších problémů.

  • sugyn

    No jo premanazerovana spolecnost ale zamestnanci na HO jsou ti problematicti.

    • jack

      Souhlas, HO není problém. Problémem je, že manažeři nedokáží dát lidem na HO S.M.A.R.T. KPI. Pak jediným kritériem pracovitého zaměstnance je, že přeci tráví hodně času v kanceláři.

      • ZOLLINO

        KPI ma kazdej u pr**** kdyz je vsem jasno ze je to jen divadylko kt. absolutne neovplyvnuje zvyseni mzdy nebo bonusy. Manazeri by radi sdirali lidi a oni nechteji... au problem.

        • sugyn

          Ja jsem celkem alergicky na slovo SMART jelikoz to pouziva kazdy treti manazer v IT (Asi byla vydana nova revize prirucky jak byt dobrym manazerem). Nicmene, co jsem tak koukal na videa od programatoru z USA tak jejich vysvetleni jak to funguje v officu je stylem, ze sedis v open space kde mas misto na 1 monitor a laptop, za zady neustale pobiha nervozni manazer co do tebe zacne  stouchat klackem pokazde kdy si dovolis jit na toaletu. Spotreba aderalu, xanaxu a jinych medikamentu je through the roof jak se rika v ceskych vesnicich.

  • medveddd

    Tak jestli nakonec nebude lepší počkat na PS6 release, aby to na pětce neběželo jak pětka na trojce... :)

    • J.V.Stalin

      Tak tou dobou už bude venku PS5 Pro a to by mohla bejt cesta.

      • medveddd

        Pokud to bude limitované grafikou tak stopro, to je pravda. Pokud procesorem, pak by Pro moc nepomohlo.

        Rozhodně se chystám na 30 FPS zážitek... a ještě budu rád :D

  • To vime, to se x krat odlozi ta romantika plna klise :D Proste Bony a Klid.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit