Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • delO

    Koupeno dvakrát, abych podpořil Capcom proti těm lunetikum s mikro.  

    Ano, tak dobrý to je. 

    • toka

      Moment moment. Já myslel, že právě Capcom je lunetik s mikro. Něco tu nesedí.

      • I takove pochybne kulty maji sve uctivace.

    • krutim hlavou, nad takymito rozhodnutiami dnesnych deti (vsetko co ma pod 30 je imho dieta :P )

      ak niekedy skusim tuto hru, bude to az ked to riadne opatchuju. alebo mi tvrdis ze ti to ide v pohode?

      • delO

        33

        • tak by som cakal viacej rozumu a uz ako taky prehlad.

          ale kludne vysvetli preco kupene 2x, ten idty produkt. (pochopim ako darcek dokamu a podobne, alebo pripadne standartna verzia a kolektorka, ale ma to vobec kolektorku?)

          • delO

            PC a PS5, chci platinku z teto hry.

  • Peca

    Dragons Dogma 2 jsem si nakonec koupil a není to špatné. 

    Líbí se mi převážně nutnost mít vyváženou partu, silná monstra na které je potřeba taktika a rozmysl, mágové kteří jsou vyloženě správný "glass cannon". 

    Je pravda, že od Capcomu jsem po Resident Evilech čekal lepší vizual a optimalizaci. Přece jen to vypadá hůř než stařičký zaklínač 3 a framerate padá dolů i na 4090 RTX. Těžko říct nakolik je to Denuvem. 

    S těmi mikrotransakcemi to není podle mého názoru tak horké. 

    • neviem ci si necital recenziu/recenzie, pripadne nepostrehol na nete ze to nie je Denuvom ale prilisnou zatazou na CPU. a je jedno ako silne GPU mas, (a vlastne je takmer jedno ake silne CPU mas :D )

    • Derp_1337

      Ten technický stav je otřesný. Sám sis uvědomil, že FPS padají i na RTX 4090. Přičemž RTX 4080 a 4090 má jenom cca 1% hráčů (dle Steam HW survey). Absolutní většina hráčů má PC s horším výkonem a ty propady jsou mnohem horší.

      Kdyby ta hra aspoň vypada fakt hezky (jako třeba AW2), tak by se ten horší výkon dal pochopit. Ale ten vizuál je zastaralý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit