Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lord5619

    Trochu mě překvapuje, že tam není teda Duke Nukem nebo DoomGuy.

    • jurb83

      Alebo ich chorvatsky bratranec Serious Sam

  • 0011

    Recency bias v praxi, herní průmysl má tolik legend že tam postavy z BG3 nemají co dělat, i když sám považuju Astariona za velice dobře napsanou a zahranou postavu tak bych z rukávu dokázal vysypat seznam že by se možná nevešel ani do první stovky.

  • Commander Shepard, Cordon Freeman musí být v první desítce. A Doom Guy

    • A co na to Jan Tleskač Vault boy? 🤔

  • Whoossain

    Cože? Doom Guy není ani v první dvacítce?!? Ať jejich kacířský duše rve peklo na kusy až do skonání věků.

  • zanek.s

    Commander Shepard nic? 😔

  • Nikdo z WoWka ?

  • Milovnikocek

    Agent 47 mě dost potěšil. 

  • Inquisitor

    Tak ty postavy z BG3 trochu nechápu:)

    • zanek.s

      Přesně. To už bych tam rovnou viděl třeba Morrigan z Dragon Age

      • La_Furia-Roja

        to současný děcka nehrály. To už je starý. 

  • medveddd

    No tak to je příšerný žebříček. :D Shadowheart a Astarion jsou sice super postavy, ale ikonické postavy herní historie? Haha.

    Pacman že skončí pod Sackboyem, to bych teda taky opravdu nečekal.

    Myslím, že by se do top desítky mohl klidně vejít Rayman, Gordon Freeman, Leon Kennedy, Spyro,... Rozhodně spíš než dvě vedlejší postavy z ani ne rok staré hry. Recency bias v akci.

    • V zásadě souhlas. Až na to, že Shadowheart i Astariona si můžeš vybrat jako hlavní postavu. Postavy, které se objevily jen v jedné relativně nedávné hře, bych nepočítal. Pak by vypadl i Arthur Morgan (RDR2 považuji za novou hru, i když je přes pět let stará). K tvým návrhům bych přihodil třeba Bayonettu a B.J. Blazkowicze

  • triptich

    Zaujímavý rebríček, ako to ale väčšinou býva, prakticky nič nehovoriaci. za mňa miestami OK, inde zas ustrelený rebríček popularity
    Námatkou: Agent 47 je vysoko (reálne Hitmana môžem, ale zas tak prefláknutý nie je), naproti tomu Crash Bandicoot až príliš nízko. Mário a Lara OK, to je voľne zameniteľné poradie (za mňa by mal väčšiu poznateľnosť Mário).
    Pochybujem, že širšia časť hernej komunity spozná prakticky kohokoľvek z BGIII len tak, z obrázku. Yakuza, či Final Fantasy v našich končinách poslabšie, zas na východe asi viac, takže OK. Pikachu príliš nízko (toho spoznajú ľudia snáď viac, ako Laru :D)

    • medveddd

      S tím Pikachu je otázka, jestli by měla ta postava pocházet ze hry. Pokud uděláš hru podle hello kitty, najednou je z toho jedna z nejznámějších herních postav, i když to vlastně není herní postava.

      Pokud pocházet ze hry nemusí, měl by za mě třeba nad Arthurem klidně být Geralt.

      • triptich

        s tým úplne súhlasím. aj preto si myslím, že rebríček je zaujímavý, ale nepovie ti žiadnu relevantnú informáciu. je to skôr taká zábavná záležitosť.

      • medveddd

        Edit: Teď jsem si vygooglil že Pokémon hry byly dřív než anime, to jsem vůbec netušil. Rodiče mi gameboye nikdy nekoupili, takže jsem konzumoval až anime :D

        • 0011

          Teda taková mezera ve vzdělání, ts ts ts 😀 Za mě by měl být na prvním místě protože ho znají snad úplně všichni i nehráči. Lara měla i pár filmů, ale na Pikachu se nehrabe, i když hvězdu a maskota značky z něj udělalo až právě anime

          • medveddd

            Nevím co dodat, jsem zahanben! :))

    • JamesFaith

      Tak zrovna Hitman má 8 hlavních her během dvaceti let + spinoffy, nikdy nezměnil dabéra, udržuje stejnou základní podobu od prvního dílu, a i když jsou mizerné, má dvě filmové adaptace, takže ta "profláknutost" je u něj velká dost. 

      • triptich

        vôbec sa nebudem hádať, hitman pre mňa určite patrí k ikonickým herným postavám. ako veľmi? keď kolega (33 rokov) hrá hry rekreačne a o hitmanovi nepočul, kým som mu ho neukázal ja.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit