Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechny postavy jsou avatar hráče. Konspirace říká, že SS hraje Raiden v simulátoru a Big Bosse hraje Venom v hypnóze.

  • TheSuffering

    A když sáhnu ještě hlouběji do paměti, tak nemohu nezmínit jméno Dan Dare. A tam někde mé herní nadšení začínalo.😉

  • já jsem třicátník (39) a commandera keena jsem pařil

  • triptich

    Cate je u mňa dokonca pred Larou (mám na hru nostalgickejšie spomineky, ako na Tomb Raider-a)

  • janhrom

    Bingo 

  • janhrom

    Ja

  • Derp_1337

    Hele, nemusíš se hned rozplakat, když napíšu něco negativního o tvé oblíbené imaginární herní postavě Big Boss. 

    Navíc, co jsem napsal, byla pravda. Ty jeho pokusy o Outer Heaven mu fakt nevyšly.

  • Hilarios

    NOLF

  • La_Furia-Roja

    píše člověk, co argumentuje žabařem. 😂

  • Inquisitor

    No jo klasika:)

  • Derp_1337

    Však nikdo těm lidem nezakázal hlasovat pro herní postavy třeba 40 let staré. To, že si lidé na ty postavy nevzpomněli, je už jiný problém. (Teda s vyjimkou Maria, ten vesele skákal už před téměř 40 lety).

  • Derp_1337

    Aha, takže ti došli jakékoliv validní argumenty a tak to obracíš na osobní útok. 

    Tohle chování spadá do definice trollování. To ty by ses měl probrat. 😉

  • TheSuffering

    Z tohohle výběru Lara jednoznačně a bez debat. A já sem z fleku hodím do placu Cate Archer. Schválně, kdo si pamatuje?

  • La_Furia-Roja

    ty odpovíš úplně na vše a plácáš absolutní blbosti. Není tady diskuze bez tebe....prober se..

  • Za mne by to byl samozrejme Kazuma Kirju. Postava diky ktere jsem objevil neskutecnou serii Yakuza.

  • Kamo chapu te, taky jsem boomer 40+ ale treba commander keena nebudou znat ani tricatnici. Tim nerikam ze to neni ikonicka postava :)

  • Dobře, ale jmenuje se to. Blabla...VŠECH DOB. 

  • Derp_1337

    Hele, napsal jsem ti odpověď na tvůj názor, který má očividné mezery. Co ti na tom přijde, že po tobě někdo jde? LOL

    Ano, některé postavy se tam dostaly jenom díky současné náladě na trhu. Ale jiné jsou tam zase zaslouženě (Lara a Mario jsou zaslouženě na vrcholu).

    Jestli nedokážeš snést nějakou kritiku na tvé nedostatky, tak na to je jenom jedno jediné řešení: neloz do diskuze. V diskuzi se dá očekávat, že ti někdo odpoví. A představ si to, dost možná nemusíš dostat odpověď, která ti potvrdí tvůj subjektivní názor.

  • La_Furia-Roja

    FF X prodalo 20 milionů kopií, o tom si BG3 může nechat jenom zdát. Tohle jsou fakta, že ta anketa je ovlivněna aktuální náladou a ne zkušenostmi, je prostě dle ankety patrné.  Popravdě je mi úplně jedno, kdo v té anketě je, jen si prostě připadám starý dle mého vkusu. Co je na tom špatného? Proč po mě jdeš? 

    Jinak nechápu tvoji potřebu diskutovat úplně o všem, i když máš evidentně mezery.


  • Na Laře jsem vyrůstal a na její polygon pyramidky nedám dopustit, avšak nesouhlasím s prventstvím.

    Ikonickou herní postavu si představím tak, že vytáhnu zpod kamene zatvrzelého šedesátníka, který si pod pojmem hra vybaví pouze mrskání šutrů do řeky, nebo roztáčení káči a videohry jsou pro něj fantasmagorie, ale bude znát jméno nějaké, existující herní postavy. Tím jménem bude Mario, nebo Pacman. I ten, kdo o hry nezavadí, ví, že nějaký instalatér, či požírač kuliček brázdí herní monitory.

    Tady nezáleží na kvalitě her. Beru to vyloženě jako anketu o největší ikonu. Mario a Pacman jí bezesporu jsou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit