Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdc je precenovana hra stejne jako jeji autor ktery bubla z mrakot a vypoustize sebe jedu perlu za druhou. Jak tu nekdo uz psal nedokazu oddelit autora od dila takze tohle jde mimo me. Plus samozrejme do dnes nehratelne Kdc na konzolich bez updatu pro nexgen.

    • blaiddtom

      precenovana ??? ked uz tak skor presny opak...mimo hier od pirani, rockstaru a s prizmurenym okom zaklinaca 3 je to jediny poctivy open world na trhu....vsetko ostatne je jako cez kopirak...krasne svety, nulova imerzia, nulova interakcia, bezduche a mnozstvo generickeho balastu..ci uz ACčka, Far Cry a hlavne Ghost of Tshushima, Horizon, Spiderman a dalsie...vsetko je to v jadre doslova jedna a ta ista hra(tym netvrdim ze su zle...ale hrat po 10x to iste uz ma fakt sralo)... v KDC ten svet zije, NPC reaguju na hraca, v hardcore rezime nie su ziadne ukazovatka pre malomocnych(a clovek zo zadania dostane dostatok informacii aby ich ani nepotreboval narozdiel od vyssie spomentych hier), vsetko vo svete ma svoje miesto a vsetky questy maju zmysel...a mozem pokracovat do rana....

      ano Vavra je hnup, ale hry robi sakra dobre...a warhorse nie je ani zdaleka len o nom

  • La_Furia-Roja

    I kdyby to byla nej hra světa, což nebude(bude to další sedmička), tak to nepodpořím. V tomhle případě nedokážu oddělit dílo od autora. 


    • blaiddtom

      tak sa to nauc... Vavra, tak ako kazdy ma plne pravo na svoje nazory...ked ma niekto s tvojho okolia na nieco iny pohlad tiez ho odstrihnes zo zivota ? kde je nejaka tolerancia ? mne sa paci ako sa vsetci chcu hrat na demokraciu a slobodu slova, ale najradsej by umlcali kazdeho, kto ma iny pohlad na svet...

      potom dufam ze nekupujus ani ziadne hry od korporatov=nic z 3ackovej produkcie....ci tam to nejsu cesi, ktorych nesledujes tak ti to je jedno? 

      • blaiddtom

        z tvojho okolia*

    • Hele taky to mám podobně ( A to asi spoustu věcí o Vávrovi ještě nevím). Ta jeho nutnost být odborníkem na jiná témata (kterým vůbec nerozumí), je rozčilující. Na druhou stranu na tom pracuje dalších 200+ lidí, kteří s ním nemusejí ve všem souhlasit... A asi by bylo blbý je radikalizovat ostrakizací...

    • Derp_1337

      Nevěřím. Jestli se stane zázrak a bude to 10/10 hra, tak si to koupíš. 😉

      Ale jsem v zásadě pro to, aby se lidi naučili nekupovat zajíce v pytli (nedělat předobjednávky).

      • La_Furia-Roja

        podle sebe soudíš ostatní.? Někteří mají morální kompas, kterým se řídí a je to sice jen prd ve větru, ale já ho nepodpořím. Do teď jsem nehrál jedničku.

        Jinak díky za ukázku, že všude vidíš pokrytce a lháře. Možná bych začal u sebe, pak suď ostatní.

        • Derp_1337

          Kdo tady zmínil slova lhář nebo pokrytec? To jsi sem přidal sám. Že by to byl psychologický jev "projekce"? Měl by ses nad sebou sám zamyslet.

  • Moralni majak : Proti vsem 😂

  • Corvus

    Prosím, ať je to western. Děkuji! A nemusí tam být ani kadibudky.

  • feanor

    westernovka

    • Red Bad Lepšn? Aneb všichni jsou patlalové jen já to umím nejlíp?

  • zanek.s

    Ne ne. V žádném případě. Já hádám hopsačku, něco jako Super Mario Bros. Akorát tam bude skákat Jindra s mečem a nejspíš tam budou i čern.. ehm Afroameričané (místo hub). A budou všichni spokojení   😀

  • budou tam děti?

    • Což děti, ale většina postav měla podle vzhledu trochu neurčitý věk nebo věk dle vzhledu neodpovídal tomu, jak se postava chovala a jak se chovali ostatní k ní. To se týkalo hlavně Jindry a jeho vrstevníků. Ostatně přesně stejný problém měl Skyrim, od kterého se KC:D údajně snažil odlišit.

  • Já nevím, ale třeba černý kůň může znamenat jen symboliku s názvem studia "War Horse".

    Ale doufám v KC2 jako většina asi :-)

    • Ne, bude to ten leakovanej projekt simulator stíhaček přece

      • Ponorky. Byly to ponorky.

      • To by si dali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit