Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Ubisoft pomalu upadá a já mu to přeji

    • Upadá a proto je Valhalla nejprodávanější AC ever 😀 A letos vydají ještě dvě hry, které bude hrát půlka světa.

      • KIMCID

        Tak určitěéé

      • Derp_1337

        Tak Valhalla možná byla nejhranějším AC... ale Valhalla vyšla už před 4 roky. A co ty ostatní díly, co za posledních 5 let vyšly? Ty jejich prodeje si Ubisoft za rámeček nedá. A akcionáři mají podobný názor, protože hodnota akcií Ubisoftu se za poslední 3 roky neustále propadá.

        Na začátku roku 2021 byla hodnota akcií Ubisoftu okolo 85eur, teď je to okolo 20eur.

    • Upada ? kde ? toto pocuvam uz roky a predaju maju kazdym dielom vyssie. Hodnotenia od kritikov su vysoko a od hracov na steame taktiez...tak by ma fakt velmi zaujimalo kde upada. Ze proti nim zbroja youtube sasovia a ovecky bez nazorov v koment sekciach neznamena upadok. Faktom je ze vacsina hracov sa bavi a ta hulakajuca mensina co hry nehra sa medzi sebou utvrdzuje na internete. Ale tak je to so vsetkym v dnesnej dobe.

      • sugyn

        Treba tady upada https://www.google.com/finance/quote/UBI:EPA?sa=X&ved=2ahUKEwj8-JDgupSGAxU_ywIHHf2MBYEQ3ecFegQIGhAh&window=YTD

      • KIMCID

        No až to dáš česky rád přečtu. Ubisoft jen recykluje hry nic nového nepřináší.

  • Áhahahahahahaha 😂

  • janhrom

    Japonci jsou nás.aný že tohle vůbec Ubisoft udělal a já se  ani trochu nedivím.

    • ktori ? kde ? ukaz mi ich

  • jako AC je úplná fantasmagorie a klidně ať je tam černoch, ale rozhodně se mi nelibí, že se tady ohýbá historie a jede se narativ, že to byl samuraj. 

    • Nevím, jestli by bylo lepší hrát hru o samurajích za obyčejného černocha. 🙂

  • "vůbec poprvé zahrajeme za skutečnou historickou postavu, kterou bude samuraj Jasuke". 

    Ne, nebyl to samurai. Byl to sluha a poskok, takže to není historická postava v uvedeném kontextu. Prostě se vytáhla jedna extrémní výjimka, vylepšila se a hotovo.

    Jinak trailer se mi líbil. Fakt to má koule, nebudu lhát... pokud to bude dobrá hra, výše uvedený bizár překousnu.

    • Jak nemám rád woke culture, tak tohle se Ubisoftu povedlo! Je to legenda ze byl Samurai ale co uz...

  • ja uz ac japan hral jmenovalo se to ghost of tsushima 🤣

  • ehm, japonsko +- ... rad by som vedel kolko ludi si uvedomuje ze feudalne zriadenie v japonsku koncilo az v druhej polke/koncom 19.strorocia, (podla wiki 1868) co je o "par" storoci neskor nez Europa, teda ak sa bavime o klasickej predstave feudalneho zriadenie v stredoveku.

    cize pojem feudalne japonske jo pomaly tretina/az polka existencie Japonska (ak sa nemylim prve zmienky siahaju dakde k -400BC)

  • Jarisko84

    Skoda cakal som pravu japonsku samuraisku atmosferu nieco ako mal serial shogun alebo tsushima.. ale podla traileru dostaneme skor nieco ako zlataninu americky ninja... roky sme cakali na asassina z japonska a oni tam daju cernocha...ano je to realna postava ale samurai nikdy nebol len daky sluha... cakal som na ozajstneho japonskeho samuraia... ten ubi musi vzdy daco 'vylepsit" cim to uplne pokazi....

    Ale urcite skusim ale az v zlave ktora kedze je to ubi hra bude o par tyzdnov...

  • Tahle série je pro mě už dávno mrtvá......

  • No, z dvou historickejch her co se chystaj na konec roku teda osobně beru Kingdom Come Deliverance 2 než tenhle ubisoftí výžblebt. Už Mirage nebyl žádnej zázrak.

    • ale AC Mirage je aspon za 15e momentalne

    • 0011

      Za mě je teda Mirage to, co tenkrát měl být první AC, čili opravdu první kompetentní díl odehrávající se v éře, kdy jejich řád oficiálně existoval. Za zázrak bych označil maximálně druhý díl, kterému se imho žádný další díl nepřiblížil, ale označit jakýkoliv díl série za "historický" bych se fakt zdráhal...

    • Oprava, už Unity nebyl žádnej zázrak (ale aspoň pár dobrých věcí tam bylo, narozdíl od dalších dílů).

    • Mirage byla vůbec první AC hra, kterou jsem si už nekoupil. Mám v knihovně všechny hlavní díly, od prvního až po Valhallu, včetně všech DLC, ale prostě jsem se přesytil.

    • Doufám že bude mít KCD 2 kolektorku 🥵 jednička byla super, takže více toho samého plus něco lepšího navíc je vše oč si žádám 🥲

      Ubisoftím patvarům se vyhýbám, respektive si je kupuji až když jsou ve výprodeji za 5-10 éček 😄

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit