Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sr_Lobo

    Možná by stálo za úvahu vzít v potaz možný vliv na neúspěch i zapojení nesmyslných ESG-DEI konzultantů při vývoji hry.

    Myslím, že už i nemalé procento hráčů se takovému produktu předem vyhne než, aby hráli s očekáváním kdy se dostaví povinně vzdělávací politicky osvětové sekvence, které vytrhnou z hraní a užívání si hry samotné.

    • No tohle je ale až sekundarní či terciální problém.

      Hra je sama o sobě od základu špatná, místo toho aby se zaměrili na to co studio umí  ( nádherné bitky na blízko proti presile, stealth, a plno ruznych "gadgetu" na pomoc ) jim někdo ve vední nařídil at z toho udělají DC Fortnite...

      • Sr_Lobo

        Souhlasím, snažil jsem se to podat jako jeden z dalších možných důvodu, proč to bylo odsouzeno k neúspěchu.
        Sám sem zkoušel betu a byla to děsná bída, když sem si pak přečetl o těch dalších věcech co zmiňuji, tak tím pro mě  skončil veškerý zájem i když jsem se na to od prvního ohlášení vcelku těšil.

      • Derp_1337

        Takhle to dopadá, když nejvyšší management nemá žádný kontakt s realitou (s hrami či problematikou vývoje her) a chcou tvořit hry jen dle nějakých tabulek o populárních trendech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit