Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • původní KCD jsem hrál asi 2 roky po vydání, a tady to asi udělám taky tak. Vždyť jsem ještě nehrál ani BG3

  • Musel jsem 😂😂 KCD II comedy

  • Sledujte bíle oblečeného vojáka označeného šipkou, čas 1:20. Ta "chůze", ten pohled! 😂 😂 😂 Pusťte si to na Youtube

    Robvoják :-)

  • To je prdča, prý se nedá srovnávat grafika her, jedině když se přihlédne k herní délce, to je jediný správný ukazatel 😂. 

    Nezlobte se na mě, ale podle mě je důležité, za kolik se hra prodává a co za to nabídne. Ano Hellblade II je kraťoučký koridor za 1200Kč, KCD II je open world za 1800Kč. Tak sakra, proč za ty prachy vypadá jak 20 let stará hra!!!??? 

    Mě to prostě vadí, vzhledem k ceně hry. Ta grafika je naprosto příšerná, stejně tako animace apod.. Pokud by hra stála 800Kč, tak neřeknu ani popel, ale ona je za dvojnásobek!!!

    SW Outlaws VS KCD II

    p.s.: stále jsou všechny hadry jak přišpendlený

    • twicer

      20 let stará hra!!!??? :D Jojo, paměť to je sviňa.

    • Ale to máš jednoduché, tak si hru nekupuj, anebo vyckej pár let a pak budeš mít hru zapakatel, nikdo tě nenutí to kupovat v den vydání. 

  • Grafika vypadá že je tak na low-medium a strašně vyhnaný rozlišení.Snad to ještě doladí.Roky nezastavis no.Je to jak ruský auto 

  • Proc porad resite nejakou grafiku? 😂💁‍♂️? ( ktera mi teda na openworld prijde i tak dost dobra) ale kcd o ni proste nikdy nebylo 😂😀💁‍♂️ bylo to o tom ze v tom odehrajes tolik hodin a bavis se 

    • ALHAZRED

      Ano, a prečo si ludia kupujete drahé, nové, počítače, a RTX 4000 a rozlíšenie 4K... aby ste potom mohli remcať na grafiku ?? LoL

      Veď stačí 1080p,  všetko Low a ide to...na 10 ročnom kompe...

      Všetko spolu súvisí...je to biznis HW aj SW a keď sa jedno druhému neprispôsobí, je PROBLÉM !! Biznis, kúpim, alebo nekúpim...

      A Hellblade 2, je momentálne jednoznačne najkrajšia a graficky najpokročilejšia hra, mimochodom skvelá !! Nasadila latku velmi vysoko.

    • Inquisitor

      Přesně tak, ta honba za grafikou je směšná. Chápu u opravdu ošklivé hry, ale zrovna KCD? Pak má ten herní průmysl vypadat:)

  • Grafika uz logicky zastarala a navic sestrihane tak, ze kazdy zaber ma max 2s

  • lito

    ono ten trailer vypadá dobře, ale mám trošku obavu, že to zase bude bugfest. Tohle je trailer, tam si to můžou načančat maximálně, přitom tam mají tolik chyb,  grafických nedodělků, jak to pak bude vypadat v samotné hře?

    I tak druhá nejlepší ukázka večera. 

    Jinak jde vidět herní krize. Sony State of Play, tohle, opravdu nic moc lidi.

    • twicer

      Že to bude bugfest je jistota, první díl se toho taky zcela nezbavil do dnes. Spíš záleží, zda zbytek hry bude na tolik zajímavý, aby člověk přivřel oči.

  • Inquisitor

    Krása. Pokud dostanu trochu vylepšenou jedničku budu spokojený. Jsem zvědavý na pokračování Jindrova příběhu:)

  • Hellblade II vs KCD II 😂

    Porovnání grafiky

    • Borec tu porovnává Unreal5 s Cryengine3 a myslí si, že objevil Ameriku kek

    • MATYNIKY

      to jako porovnáváš pětihodinovej koridor ,kterej nemá ani žádnej gameplay s openworld RPG?

      • Navíc jde o porovnání NPCčka s hlavní postavou ve hře kde výraz tváře a mimika hrají významnou roli.

        V dnešní době se grafika řeší snad nejvíc za celou herní historii. Tedy  hlavně u velkých her. Jako kdyby ty hry nedokázaly konkurovat ničím jiným.

        • twicer

          Když se to před 20lety lámalo do 3d, grafika hrála taky první housle.

          Dle mého se to nikdy řešit nepřestalo. :)

          • Kolem roku 2000 jsem nesledoval herní média, ale z pozdější doby se mi nezdá, že by lidi s takovým opovržením vytahovali srovnání třeba s prvním The Last of Us nebo třeba druhým Zaklínačem, když ty hry vyšly.

            Jinak byly hry za dobrou grafiku chválené, to mi přijde samozřejmé, ale hate na ty, co nedosahovaly do nejvyšší kategorie, mi nepřišel tak silný (nebo jsem ho jen nevnímal).

            • twicer

              Jj, hejtu teď asi bude celkově víc, dle mého to bude i tím, že dřív hry hrála specifická skupina lidí, kteří na to pohlíželi více racionálně, teď jsou hry masovkou s kterou lomcují emoce.

               Kolikrát do těch her buší jedinci, kteří to ani neplánují hrát.

    • BohumilCisar

      Tak zrovna v tom tvém srovnání dělá největší rozdíl světlo, zatímco screen z KCD má jeden světelný zdroj (slunce) na nějaké zatažené obloze, tak Hellblade 2 je tma + několik různých barevných světelných zdrojů umístěných pečlivě jen kvůli tomuto konkrétnímu momentu, ty ve výsledku dělají velmi kontrastní scénu, na kterou se dobře dívá. 

    • uaxpk

      Nemyslím si, že to je fér koment. Hellblade I/II je koridorovka o herní délce cca 7 hodin. KCD 2 je velké RPG - tzn. nepoměrně komplexnější. 

      Asi je možné udělat velké RPG v grafice Hellblade 2, jen je tam moc otazníků okolo vývoje (náročnost/délka vývoje, rentabilita - kdo to bude kupovat...)

    • Derp_1337

      Ono to není moc objektivní srovnání.

      Ta první hra se dá dohrát za 8 hodin. U té druhé se očekává herní doba přes 70+ hodin (soudí se dle prvního dílu).

      Možná to pro tebe bude šok, ale čím více času vývojáři ušetří na zkrácení děje a různých herních prvků, tak tím více času můžou věnovat pilováním grafiky (a jiných detailů) do dokonalosti.

      Proto taky nejlepší grafiku mají různá technická dema, která mají jenom pár minut.

      • Zrovna KCD je graficky jedna z nejlépe vypadajících open world her. I jednička, pokud se bavíme o prostředí. SVOGI dělá hodně.


        Hellblade 2 jsem dohrál, ale je to bezobsažný techdemo.

        • twicer

          Jestli si to myslel tak, že to je třeba jedna z deseti nejlépe vypadajících open world, tak se pod to podepíšu. 

          Ale jinak je to stále něco na úkor něčeho jiného. Vykreslování a postavy jsou spíše pod průměrem, vegetace a textury jsou nadstandart.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit