Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALHAZRED

    Ano, a prečo si ludia kupujete drahé, nové, počítače, a RTX 4000 a rozlíšenie 4K... aby ste potom mohli remcať na grafiku ?? LoL

    Veď stačí 1080p,  všetko Low a ide to...na 10 ročnom kompe...

    Všetko spolu súvisí...je to biznis HW aj SW a keď sa jedno druhému neprispôsobí, je PROBLÉM !! Biznis, kúpim, alebo nekúpim...

    A Hellblade 2, je momentálne jednoznačne najkrajšia a graficky najpokročilejšia hra, mimochodom skvelá !! Nasadila latku velmi vysoko.

  • twicer

    Jj, hejtu teď asi bude celkově víc, dle mého to bude i tím, že dřív hry hrála specifická skupina lidí, kteří na to pohlíželi více racionálně, teď jsou hry masovkou s kterou lomcují emoce.

     Kolikrát do těch her buší jedinci, kteří to ani neplánují hrát.

  • Kolem roku 2000 jsem nesledoval herní média, ale z pozdější doby se mi nezdá, že by lidi s takovým opovržením vytahovali srovnání třeba s prvním The Last of Us nebo třeba druhým Zaklínačem, když ty hry vyšly.

    Jinak byly hry za dobrou grafiku chválené, to mi přijde samozřejmé, ale hate na ty, co nedosahovaly do nejvyšší kategorie, mi nepřišel tak silný (nebo jsem ho jen nevnímal).

  • twicer

    Jestli si to myslel tak, že to je třeba jedna z deseti nejlépe vypadajících open world, tak se pod to podepíšu. 

    Ale jinak je to stále něco na úkor něčeho jiného. Vykreslování a postavy jsou spíše pod průměrem, vegetace a textury jsou nadstandart.

  • twicer

    Když se to před 20lety lámalo do 3d, grafika hrála taky první housle.

    Dle mého se to nikdy řešit nepřestalo. :)

  • twicer

    Že to bude bugfest je jistota, první díl se toho taky zcela nezbavil do dnes. Spíš záleží, zda zbytek hry bude na tolik zajímavý, aby člověk přivřel oči.

  • twicer

    20 let stará hra!!!??? :D Jojo, paměť to je sviňa.

  • původní KCD jsem hrál asi 2 roky po vydání, a tady to asi udělám taky tak. Vždyť jsem ještě nehrál ani BG3

  • Ale to máš jednoduché, tak si hru nekupuj, anebo vyckej pár let a pak budeš mít hru zapakatel, nikdo tě nenutí to kupovat v den vydání. 

  • Musel jsem 😂😂 KCD II comedy

  • Sledujte bíle oblečeného vojáka označeného šipkou, čas 1:20. Ta "chůze", ten pohled! 😂 😂 😂 Pusťte si to na Youtube

    Robvoják :-)

  • To je prdča, prý se nedá srovnávat grafika her, jedině když se přihlédne k herní délce, to je jediný správný ukazatel 😂. 

    Nezlobte se na mě, ale podle mě je důležité, za kolik se hra prodává a co za to nabídne. Ano Hellblade II je kraťoučký koridor za 1200Kč, KCD II je open world za 1800Kč. Tak sakra, proč za ty prachy vypadá jak 20 let stará hra!!!??? 

    Mě to prostě vadí, vzhledem k ceně hry. Ta grafika je naprosto příšerná, stejně tako animace apod.. Pokud by hra stála 800Kč, tak neřeknu ani popel, ale ona je za dvojnásobek!!!

    SW Outlaws VS KCD II

    p.s.: stále jsou všechny hadry jak přišpendlený

  • Navíc jde o porovnání NPCčka s hlavní postavou ve hře kde výraz tváře a mimika hrají významnou roli.

    V dnešní době se grafika řeší snad nejvíc za celou herní historii. Tedy  hlavně u velkých her. Jako kdyby ty hry nedokázaly konkurovat ničím jiným.

  • Grafika vypadá že je tak na low-medium a strašně vyhnaný rozlišení.Snad to ještě doladí.Roky nezastavis no.Je to jak ruský auto 

  • Borec tu porovnává Unreal5 s Cryengine3 a myslí si, že objevil Ameriku kek

  • lito

    ten tvůj určitě ano. KCD je typické story ala Vávra. Jedno klišé za druhým. Ono jsme mu to žrali u Mafie, protože jsme tenkrát byly děcka a neviděly jsme Goodfellas, Tenkrát v Americe, Kmotra apod. Tady už mu to žral jen ten největší lobotom. Hellblade je pak psychologická hra per excelence s přesahem větší Vávrovo ego. 

  • Pochybuju že normíci na tyhle shows koukaj..

  • Hloupej názor.

  • Možná je to mířený na normíky, kteří herní zprávy nečtou a do diskuzí nepíšou, prostě jdou do Walmartu a koupí si další hru s Pokemonem.

  • Inquisitor

    Přesně tak, ta honba za grafikou je směšná. Chápu u opravdu ošklivé hry, ale zrovna KCD? Pak má ten herní průmysl vypadat:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit