„Mám toho dost, nic neskrýváme!“ říká šéf marketingu o konzolových verzích Crimson Desert
-
Ehm já nevidím kde je problém. Ta hra by měla jít koupit i po vydání a ne jednom v predobjednávce. Když to bude dobré lidi si řeknou i bez velké reklamní kampaně. Rozhodně je lepší počkat na hru v jakém stavu vyjde a nic nepředobědnávat. A že lidi na internetu držkují taky není nic nového, pan markeťák by to měl vědět. Samozřejmě čím větší vyšší očekávání tím je pád dolů horší.
Já doufám že to bude pecka a za dva až tři roky si to taky zahraju.
-
No ten neskutečný hype tuhle hru pohřbil, protože teď se očekává, že to bude megapecka a dletoho co jsme viděli to vypadá na pěkný guláš...
-
Já mám celkem obavy právě z toho přemnožství obsahu a hlavně UI. Krásný příklad je Where Winds Meet. V té hře se mi tak zamotala hlava, že jsem většinu času vůbec netušil co dělám a proč to dělám. Taky jsem to vzdal po cca 7 hodinách.
U Crimsonu rozhodně počkám na recenze a také na to, jak to vůbec pojede na základní PS5.
I když... už do vydání moc času nezbývá a konzolové ukázky furt nikde. Nevěští to nic dobrého. A taky se pak nedivím, že tím vývojáře hráči pořád bombardují.
-
na mě moc velkej kočkopes, počkám na recenzi alébrž čuju pjůsej
-
-
no pár streameru co to včera hrálo, z toho byli celkem zmatení a rozpačití a dohromady nevěděli co si o tom mají myslet, ale zase hráli kousek vytržený z kontextu, tak jsem celkem zvědavý co z toho bude:)
-
-
No, ten kousek vytržený v kontextu byl čtyři až šest úvodních hodin. To není úplně málo, i když je logické, že po lineárním prologu se hra bude rozvíjet jinak a projít všechny možnosti a lokace, co hra nabízí, bude trvat podstatně déle. Co jsem slyšel, tak jednou z výtek bylo i podivné a neintuitivní hraní na ovladači, což je v dnešní době trochu zvláštní. Možná to souvisí i s tou reakcí na diskuze kolem konzolových verzí, kde nebude tak snadné ovladač vyměnit za klávesnici a myš.
-
Problem tychto hier je, ze im chyba pointa. Mozu sa na to chytit mladi hraci, ale v zasade je to velmi genericke…. A vadia mi v traileroch rozne mechanizovane strielajuce prvky
-
-
Co jsem pochopil tak ty by neměly být standardně hratelné ale jen občas jako součást příběhu v striktně oddělené instanci. Snad jsem to pochopil správně.
-
-
Budeme optimisti a verim ze ano 😎
-
-
-
-
-
Na CD se docela těším. Ale raději si počkám až budou recenze (PC verze) nerad bych se spálil.