Přejít na výpis diskuzí
Miliardová zábava, nebo studená sprcha? Analytici tipují, kolik bude stát Grand Theft Auto VI
24.6.2026 | Šárka Tmějová
6 příspěvků
-
Je téměř jisté že cena základní edice bude 90 eur. Možná i více.
Rozhodně to nebude herní ani popkulturní milník.
Hlavně jak to pojede na konzolích které nedosahují ani poloviny výkonu hig end PC. Na 30 FPS a bez DLLS.
-
-
1) Jak to mohlo být jisté?
2) Zmýlil ses. -
90 eur bude blbost. Očekávám miliardové výdělky v online módu. Tak by se mohli uskromnit na základní edici a dát klasických 60e, ale to bych od nich chtěl asi hodně :D
-
-
Proč by zrovna hry měly být něco, co nezdražuje?
Krásných 80/100. -
-
Já neříkám nezdražovat, ale zrovna tady, kde pak na tom vydělají ještě víc. Za tuhle cenu si to nekoupím.
-
-
Zrovna GTA je obrovská hra, která si minimálně u mě cenu naprosto ospravedlní. Ale smaozřejmě každý to může cítit jinak.
-
-
-
-