Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je téměř jisté že cena základní edice bude 90 eur. Možná i více. 

    Rozhodně to nebude herní ani popkulturní milník. 

    Hlavně jak to pojede na konzolích které nedosahují ani poloviny výkonu hig end PC. Na 30 FPS a bez DLLS.

    • 1) Jak to mohlo být jisté?
      2) Zmýlil ses.

    • Proky

      90 eur bude blbost. Očekávám miliardové výdělky v online módu. Tak by se mohli uskromnit na základní edici a dát klasických 60e, ale to bych od nich chtěl asi hodně :D

      • Proč by zrovna hry měly být něco, co nezdražuje?
        Krásných 80/100.

        • Proky

          Já neříkám nezdražovat, ale zrovna tady, kde pak na tom vydělají ještě víc. Za tuhle cenu si to nekoupím.

          • Zrovna GTA je obrovská hra, která si minimálně u mě cenu naprosto ospravedlní. Ale smaozřejmě každý to může cítit jinak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit