Vývojáři z Quantic Dreamu stávkují. Chtějí tím zachránit Star Wars: Eclipse
-
The Nomad Soul, Fahrenheit, Heavy Rain, Beyond: Two Souls a Detroit: Become Human - všechno zajímavý hry se zajímavým příběhem.
Nomad Soul byl ve svý době hodně velkej a zajímavej úlet, ačkoli hratelnost dost kulhala. Takže já bych si od nich s radostí dal něco ze SW universa. Tak snad to dopadne 😉
EDIT: To měla být reakce na Raldorona -
-
Lol, zrovna Heavy Rain je za mě důkaz že nadčasová grafika hru nezachrání když je to jediná věc co má nabídnout. Omikron NS je snad jediná hra od nich co kdy stála za to si jí zahrát a to ještě z větší části hlavně kvůli hudbě, páč Cage neumí napsat pořádný scénář na to jak dlouho se tomu věnuje. LA Noir strčí všechny vyjmenované hry do kapsy.
-
Naprosto souhlasim... The Nomad Soul jsem od nich sice nehrál, ale Fahrenheit, Heavy Rain, Beyond: Two Souls a Detroit: Become Human patřej mezi moje top příběhový hry... Hlavně teda Detroit byl za mě pecka...😎
A jako milovník sci-fi a SW jsem v tom Eclipse viděl velkej potenciál...
-
-
Tvurci interaktivnich pribehovek kteri neumi napsat dobry pribeh. Skoda jich nebude. Eclipse nikdy nevyjde.