Zaklínač 3 dostane další bezplatný remaster. Písně minulosti vybaví Geralta řetězem
-
Nevíte někdo jestli se grafický upgrade vztahuje i na fyzickou kopii z prvního Switche na Switch 2?
-
-
Ano :)
-
-
Díky
-
-
-
Kdyby za to chtěli peníze, tak mám podobný názor. Ale stávajícím majitelům do dávají zdarma. Next-Gen update ladil jen grafiku, tady výrazně sahají i do hratelnosti. Chápu to tak, že chtějí lepší základ, aby díky němu prokouklo to třetí příběhové DLC, které vyjde příští rok.
Na původní hře už je ten zub času znát. Na PC se to dá dobře modovat a vylepšovat, ale na konzolích ta hra docela zestárla.
-
Osobně mi to už přijde na hlavu, dělat 2x remaster stejný hry v rámci jediný generace konzolí. Zejména když ty velká část tech věcí je naprosto zbytečná a očividně se jen vymýšlel dostatečně dlouhý seznam, aby to mohli pustit jako remaster a ne jen patch. Nechápu, proč ty hry nemůžou nechat být. Nebo proč nesáhnou na dvojku, když už se teda musí rýpat v minulosti. I když popravdě tam by to "vylepšení" pro "moderní" publikum mohlo bolet víc jak u trojky. Ale třeba lepší pohyb/animace by se hodily, stejně jako zapracovat na smysluplnosti pastí a pár dalších drobnostech.
-
-
Je to zdarma, tak nechápem kde je problém.
-
-
Obávám se vyšších nároků na HW, jinak vypadá "remaster" skvěle.
-
-
Furt můžeš hrát verzi 4.03 i v DX11 renderu bez omezení, nikdo tě nenutí ten remaster vůbec zapínat.
-
-
Tak nový DLC bude přímo optimalizovaný pro remaster, nebo? Když to znova nainstaluju, tak nebudu chtít hrát verzi bez novýho DLC.
-
-
Nové DLC bude remaster verzi pravděpodobně vyžadovat
-
-
-
-
-