Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ehm ehm, jste si jistí že dibalo určitě nevyjde v 2011? Podle toho co bylo řečeno je pravda trochu jinde že :D Respektive ta věta zněla: "IF we don’t release a major title in 2011, then for planning purposes we would expect to launch 2 titles in 2012". Což tedy je trochu něco jiného než co máte v článku, tak pls nestrašte ;)
    • ales.smutny
      “Our outlook for 2011 does not include a new Blizzard game, but two titles are expected in 2012.” – CFO Thomas Tippl
      Nestrašíme, bohužel citujeme...:(
  • Call of Duty bude....2x DLC za rok a pokračování. Jen si pak člověk musí položit otázku...neměli by pánové radši s tím CoDčkem seknout *3*
    Teď už stačí ten Homefron...i když je fakt, že ta hra může mít pro mě jako Evropana jedno velké plus, aniž by to chtěla...hromadu vtipnejch hlášek o americkém patriotizmu. Tak by to člověk mohl brát jako zábavnou odreagovačku, ale Call of Duty se bere vážně a je to spíš vážná nuda *7*
  • To sem nepochopil... asi sem v téhle oblasti trochu mimo... Ale WoW má něco společného s activisnem?
    • Svým způsobem, on se totiž Activision kdysi sloučil s Blizzard Entertainment pod jedno jméno a vznikla tak společnost Activision Blizzard, která má pod palcem samozřejmě i WoW, ale každá si stejně jede na vlastním písečku a vlastních hrách.
      • Pak si nejsem jist jestli se může říct že peníze z nového wow šli do kasičky Activisnu...
        To by jste mi hodně zkazili náladu že při placení wow dotuju nové CoD Activisnu...
  • true crime malo sancu sa presadit a oni to takto zahodia *12* *12*
  • demence na entou...
  • Sem fanoušek Ghčka a přiznám se, že mě to celkem mrzí. *9*
  • True Crime je škoda
  • Když vydávali nový Guitar Hero jednou ročně, tak se nemůžou divit. Nejlepší byla trojka, čtyřka ještě ušla. Pětka tam mě zaujaly dvě písničky a kompilace jako aerosmith atd nic moc (pro nefanouška).
    • smejki
      eh... já jsem dodneška úspěch téhle srandasérie nepochopil. notoricky známá hudba v jejímž rytmu se čudlá sekvence mačkátek. fuck žejáh!
    • jj mas uplnou pravdu ja mam ale to stesti ze fanousek sem :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit