Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • díky

    Díky, chlapy. Zrovna ležím na onkologii a užívám si první chemoterapii po třech letech a teď jsem se poprvý dneska zasmál :D
    • No tak chlape good luck! A příště se pokusíme zprostředkovat další ještě veselejší zážitky ať se ti z těch sraček dostává s lepší náladou :)
  • oin.odin
    omg práve som si uvedomil že som si na YT pozeral Geohot-ové videá ... aaaa ... som v excel tabule aaaaa ...
  • Casovani

    Cau hosi, neslo by psat casy v ktere vzdy zacina jednotlivy topic o kterem diskutujete? Neco v tomhle stylu:

    Sony vs Geohot: právo, nebo prasárna? (00min) | Newellova výzva hackerům a Steam na televizi (12min) | Zevrubně o silných a slabých stránkách Bulletstormu (33min) | Film podle Mafie? (41min) | Soutěž o 2100 Microsoft points pro službu Xbox Live (52min)

    Diky :)
  • posila
    Zacinam mit strach, ze vcera sli s Danem plavat i ostatni :)
  • DSemik

    Že si Crysis 2 koupím a podpořím Crytek.
    • Nemáš lepší zábavu jak sbírat mínusy?
      • Hele, mně ty mínusy jsou u prdele, kdo mě osobně zná, tak ví, jaký jsem. *3*
    • DSemik
      Tak je to správně... [poplácání po ramenou a uznalé pokývnutí hlavou]
  • Je tady někdo taky tak zaháčkovaný jako já do Crysy 2?
    • Pan_Klobouk
      Pokud to vnimas jako problem, odhackuje te guru Jara.
      • Ne, mně to jako problém nepřipadá - mně připadá jako problém to, že různě na fóru je 7 podstránek o grafice, která je podle některých hrozná a bla bla bla, když se stejně vědělo, že Crysa 2 vyjde i na Xbox 360 a PlayStation 3. Hlavně, že těm lidem vůůůůůůůůůůbec nezáleží na grafice. Pokrytci.
        • Drom
          Vítej na internetu.
          • No jo, člověk se nezavděčí všem, a je to dobře! Mně se vize Cryteku a jejich hry líbí a ostatní mi je jedno.
            • DSemik
              A pointa celé tvé myšlenky je...?
  • E-shop s ang. knihami

    Nedávno jsem našel e-shop, kde prodávají všelijaké ang. knihy, učebnice a tak, a protože vidím, že i Crawford se tu rozebírá, tak uvedu adresu toho obchodu:

    http://www.reading.cz

    i tu Crawfordovu knihu:

    http://www.reading.cz/koupit/Chris-Crawford-on-Interactive-Storytelling-4054078/
    • xMort
      Nejlepší internetový obchod na knihy v angličtině je Bookdepository. Sídlí v UK, mají obrovskou nabídku, poštovné po evropě zadarmo, chodí to k nám do pěti dnů. Bezkonkurenční ceny oproti Amazonu a dalším. Pokud má Amazon náhodou levněji, tak díky jejich nulovému poštovnému je trumfnou. Mám odsud kupu věcí a většina kamarádů tam taky nakupuje, tak můžu doporučit.
      http://www.bookdepository.co.uk/
    • Překvapilo mě, že tam mají některé tituly, které bych nečekal, každopádně stejně je lepší a násobně levnější amazon.
  • Gemini Rue

    Sakra.. To jsem chtel jit na pivo : D
    Gemini Rue fakt super, no. Neveril bych ze to pri takovyhle produkci muze byt az tak strhujici..
    Ty puzzly jsou sice vazne celkem logicky, ale skoda ze to moc neplati i o pribehu a jeho podani : /
    To povrchni filosofovani na konci taky tahalo za usi, kycum se taky tak uplne nevyhnuli, ale vesmes zazitek ve hrach nevidanej - takovyhle scenare maj mit sakra triackovy hry!!
    Trochu (i vic) ten scenar prekopat tak je z toho i super film. Ani by nemusel byt tak drahej - s 30ti M$ to zreziruju : D

    Soundtrack je vykradenej? Ten je taky moc dobrej - dejchly z toho na me veci od Blade Runnera, pres stary noirovky, az po Americkou krasu..

    No proste bych se pripojil k doporuceni redakce. I ja, modernima hrama (v grafice, atd.) rozmazlenej parchant...
  • Anketa: Jaký je podle vás nejlepší Fight Club z již vydaných dílů?

    U mě boduje 14ka, hlavně za to jak se pravdivě Dan Vávra vyjádřil k tomu jak to chodí ve velkých firmách typu Mrkvosoft při zakomponování nějakého jednoduchého prvku. Btw, Jáma pekel z LEVELU 201 je taky pěkně výživná.
    • DSemik
      Na to je trochu brzy ne? Viděl bych to na podobná hodnocení nejdřív na podzim.
  • Black_Hand
    tim ukecatelnym chlapkem (ktery dle walkthrough neni ukecatelny) v Gemini Rue myslite toho recepcniho? to reseni jak na to prijit je opravdu trivialni, ale vyzaduje to dobrou pamet, nebo si toho pak vsimnout zpetne :).
    • janchor
      Jojo, toho recepčního.
      • Black_Hand
        ok, fajn :). docela me zarazilo jak moc velky "detail" je tam potreba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit