Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chyba na stránce upozornění

    U posledních dvou článků (Yakuza 4 - recenze a Zaklínač II - obrázky) nelze přispívat do diskuse; vypisuje se chyba:

    Jeje - Nebylo možné získat XML pro založení diskuse.
  • Pan_Klobouk

    Roboti, kteří prochází japonskou elektrárnou Fukushima jsou ovládáni X360 ovladačem.

    Hezke, co na to asi Sony, respektive jeji bajecny ergonomicky Dualshock? :)
    • adf

      Na co dualšuk, když ji může zažalovat ..
  • Stahujte mod do Fallout 3, který vás přenese do sničené nukleární elektrárny Fukushima.

    To "s" ve slově Zničené je vtip, co?
    • Urcite nejsem ten typ, co rad chyta za kazdej preklep, ale uz to zacina byt na povazenou, no
      Bleskar to po sobe ocividne vubec necte. To je fakt kazdej den nejaka konina *7*
      • Nebuďte hnidopichové a užívejte pohodový hezký víkend *3*
        • smejki
          jako pardon ale takovou hovadinu ti podtrhne i obyčejný slovníkový plugin
        • ucho
          tak jde o spíš o to, že je to většinou jen pár slov. působí to zvláštně, že to po sobě někdo nečte :) a venku dneska nic moc, fouká studenej vítr a slunce je většinu času schovaný :)
      • ucho
        včera byl pátek, třeba pařil a je ještě rozespalý :)
  • Na Level 85 se ve World of Warcraft dá dostat bez jediného dokončeného questu či zabití...stačí...

    Trošku OT otázka na redakci: Recenze Cataclysm (žádné "předrecenze" apod.) se už na Tiscali asi nedočkáme co? Smutné...
  • Roboti, kteří prochází japonskou elektrárnou Fukushima jsou ovládáni X360 ovladačem.

    Ach můj bože! Je to s nimi horší než jsem myslel.... *3*
  • Duuku_cz

    Na Level 85 se ve World of Warcraft dá dostat bez jediného dokončeného questu či zabití...stačí...

    par levelu sem dal taky ciste jen archeologii, ale je to na dlouho :) takze drtivou vesinou jenom questy
  • Na Level 85 se ve World of Warcraft dá dostat bez jediného dokončeného questu či zabití...stačí...

    To ako? :D
  • Bakalarska prace

    Dobrý den, dovolím si takový menší spam, snad mi to nesmažou :-), ale nenašel jsem tady lepší forum kam to postnout. Jde o offtopic.
    Píši bakalářskou práci na téma měření spokojenosti zákazníků na trhu elektronických her v čr a součástí práce je i dotazník. Pokud máte rádi hry a najdete si pár minut vašeho času na vyplnění tohoto dotazníku který bude sloužit pro účely mé bakalářská práce, hodně mi pomůžete. Děkuji :-):
    http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/elektronicke-hry-mereni-spok/

    (A ještě jednou případně sorry ale nenašel jsem tu lepší místo kam to dát)
    • smejki
      mám odpovídat na první otázku, když nejsem žena?

      a ty otázky jsou imho složené dost blbě. na víc jak polovinu odpovídám s velkou nejistotou, zda vůbec ve své situaci odpovídám dobře.
      • jj

        Jj vím že u prvního mám garamatickou chybu, už do toho nechci vrtat když tam mám nějaké respondenty aby se mi to nepokazilo.
        Blbý sled otázek to myslíte jak? já se to snažil dělat podle stávajících bakalárek co jsem měl možnost vidět (dotazník), kde přesně vidiíte chybu?
        Chybí mi tam třeba filtrační otázky ale to nepovažuji za chybu, nebylo moc co filtrovat.
    • Já to dělat nemohu, neb nakupuji na Steamu nebo na gog.com.
      • ucho
        vzhledem k povaze dotazníku je to jedno. řeší pouze dvě věci: kamenný obchod vs eshop, tedy steam by se dal považovat logicky za eshop...
        • To jo, ale řeší to otázku těchto věcí v Čechách.
    • vyplneno...
    • Tak jsem ti pomohl, akorát web nic moc, moc reklam a chvíli jsem tam ten dotazník hledal. Pomohl jsem ti, protože taky budu jednou dělat bakalářku *1*
  • Gabe Newell rozeslal na email několika herních serverů obrázek, který skrývá část zašifrovaného...

    Neuvěřitelný...Gabe na hrad
  • Závodní akční PS3 hra Twisted Metal vyjde 4.10.

    konecne,uz se nemuzu dockat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit