Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to se jako vazne neda vypnout crouch toggle??
  • Kua kde to ma nejake poradne nastaveni grafiky??
    • Pete.palis
      nastvení je ztím jen podle slov....nejnižší, advanced a hardcore nejvyšší;)
    • Co je co mám rozluštit jako jak? :-D Crytek slovník zrovna po ruce nemám.... "Gamer" že by nejnižší? Každopádně, jestli i v plné budou talováto nastavení, tak na to kašlu a beru konzolovou verzi. Nemám zrovna dělo a půl hodiny se v tom babrat nechci.
    • A pak ze konzole nenici hry. Tak do tohoto teda nejdu *1* Zlaty Crysis1 *2*
    • Tie nastavenia grafiky ma dostaly !
    • Nema.Len tie zakladne co tam su.
  • Takže vytvoření účtu ve hře již funguje. Jdu to testnout.
    • ano potvrzuji, vytovření ve hře již funguje
    • nefunguje
      • Já jsem si ho již vytvořil a hraju.
  • presne, clovek ceka na cekani WTF *1*
  • dobra picovina, to sem nemusel stahovat kdyz to stejne nejde, a i kdby, tak je to hovadina.
    • presen, cloek ceka na cekani WTF *1*
    • daj si facku ... tak načo si to sťahoval keď si aj tak myslíš že je to hovadina ?
  • sak kecaj ze to jim to facha, xbox only panove, tam to jde normos *5*
    • Pánové a dámy, nechte tuto parodii na člověk být ;) však jen je naštvaný, protože má počítač na nic a zjistil, že mu nesplňuje ani nejnutnější grafický nároky, ;) a nebo je prostě lama a neumí to spusit *2* a ano čekám sáhodlouhý příspěvek o výčtu jeho dokonalého počítače s nejnovějšími komponenty *1* => Bulls*it *2*
    • ja spis nechapu, ze nekomu to vzalo EA ucet z jinych her a nekomu ne, ja na mycrysis.com nic nezakladal a hraju normalne
    • Jseš trošku mimo. Ano MP demo bylo xbox only pouze po určitou dobu. To že bylo exkluzivně na xbox znamenalo pouze to, že si ho majitelé xboxu mohli vyzkoušet dřív. Avšak to MP demo bylo pouze omezené na několik týdnů a nyní již není aktivní. Tedy na xboxu už žádné demo zase není. teď jsou na řadě pc, o PS3 nemám informace. Mluvím z vlastní zkušenosti, protože jsem MP demo na xboxu hrál.
      • to neznamena ze si ho stale nezahraju ty pakoooni *3*
        • Spades
          Mam ti pekne po poradku prelozit co znamena Xbox only ?
          TO ZNAMENA JEN PRO XBOX CURAKU!!! JE TO SNAD JEN NA XBOX?
    • Chceš abych ti z kompu poslal screeny? Třeba s počtem FPS vlevo nahoře, aby bylo vidět, že jsem to fotil frapsem? Nechápu co meleš o xbox only. Když prostě někdo nemá účet na Wars, tak má bohužel smůlu. U Cryteku asi nečekali takovej nával v jeden den. Mě jde naštěstí použít účet z Wars a hra běží na kompu krásně :)
      • Nechci, si to strc... a xbox only !
        • mohl bych zalozit flame ps3 vs xbox vs pc, ale tihle (......) nas dycky presvedci v jejich pravdu :), tak radsi budem mlcet prikivovat jim oni budou mit radost a budou si myslet jak vyhrali :)
  • ani mne to nejde ani prihlasit ani vytvorit acount a som pouzil heslo,nick,email- s crysis wars a aj tak nejde
  • no tak mě to nejde přihlásit.. a když dám vytvořit nový account tak se nic neděje...
  • Kdyby nekdo chtel na xbox360 *5* http://download.digiex.net/Consoles/Xbox360/Demos/Crysis2Demo/Crysis2MultiplayerClosedBetaDemo.rar
  • Já použil účet z Crysis Wars a přihlášení šlo ihned a bez problémů. Oproti té betě je to líp optimalizovanější a graficky lepší. Pořád nejde ale žádné pokročilé nastavení grafiky. Na ntb Athlon X2 2,3Ghz, 4gb ram, nVidia GT130M to běží docela dobře (jak pro koho, mě by to ke hraní stačilo), ale hrát to budu na kompu, tam to dám přece jen na plný a ve většim rozlišení :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit