Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nainstalováno přihlášení na účet v pohodě přístup do multiplayeru v pořádku hraní multiplayeru na hovno
  • a preto ze niekto kto roky masiruje davy reklamou v konecnom dosledku necaka ze bude uspesny a pre masy zaujimavy je PC tam kde je. skusat nieco dokola ci to uz nahodou ide? kde sme v 99? EA a ich accounty su kapitola sama o sebe, to uz som si vyzral pri BF BC2, a ze kupujem originaly za tazke peniaze tam nikoho netrapi. smutne a ked tu pisete ze to necakali mi trosku pripominate nasich komickych Cestarov ked ich v januari zaskoci necakany sneh a mraz..... Ja budem proste za hru ked vujde platit a potom ma ozaj nezaujima ci niekto nieco bude cakat alebo nie. Ja platim ty funguj, tak ako Live ci PSN (ehm). Nikto mi nikdy nevrati peniaze za Steamovy zabugovany Stalker ktory som este ani raz nespustil ! ale warezku hned. O com to potom vlastne je? Toto demo je pre mna zla predzvest na koniec marca... ale prisaham ze ak to nepojde tak to bola posledna graficka karta a posledna originalka na PC...... Ak opacne budem len a len rad.
  • Miluju dema který nejdou hrát. Tohle je jistě důvod si koupit originální hru. *8* *10* *8* *10*
  • Spades
    Takže.
    Autoaim v multiplayeru? Toggle crouch? V menu pro oblek je nějakej prapodivnej zoom, který nikdy nevyužiju, ale termovize ne? Nelze nastavit grafiku? Nelze vypnout mouse smoothing? Press start v menu????????

    Tohle bude asi nejlepší cryteku omlátit o hlavu... Hlavně za ten shit, že konzole jim pomohli VYLEPŠIT hru.
    • Autoaim si kazdej normalni hrac vypne, toggle crouch je ve vetsine strilecek a popravde ja mam radsi toggle, nez drzeni (nechapu proc musim pravy tlacitko pro aim drzet). Dalekohled byl i v 1, rekl bych, ze bude pouzitelnej spis do single playeru. "Nanovizi" a ostatne i 2 mody je lepsi se naucit mackat na klavesnici (q,e,n) a kdo si s tim umi hrat, bejva v mp nejlepsi. Grafika jde nastavit jen castecne, diky bohu aspon za neco. Doufam, ze v plny se na PC neco nastavit dat bude. A start v menu je vtipny no :D..
      Nicmene me ta hra docela hodne bavi )..
  • Takže vytvoření účtu ve hře již funguje. Jdu to testnout.
    • ano potvrzuji, vytovření ve hře již funguje
    • nefunguje
      • Já jsem si ho již vytvořil a hraju.
  • Tak jako velke zklamani ... je to hrozna hra apson teda multiplayer... chaos...smrt prichazi odevsad nevidena prijde mi ze ostatnim maskovani funguje super ale me vsichni videj jak na dlani .... je to rychle a zbesile nevyhovuje me to ... mam GTX 580 a hra bezi plynule ale je takova divna rozmazana zadny super detaily. proste FAIL hra. *11*
    • Mel jsem stejne pocity, navic bych si troufnul tvrdit ze jsem narazil i na jednoho hnupa s autoaimem (ostatne u MP bety MoH byly hacky taky par hodin po vydani) ale postupne s vyssim levelem a vylepsim uz mi zbran konecne strili celkem obstojne a posledni hodka (dnes jsem odehral tak 4h) me bavila. Chce to dat hre vic casu, uvidime jak to bude zitra slapat :)
    • no zatím tam nemužeš nastavit všechny detaily apod. je to jen demo.
  • heh tak tohle me dostava po dlouhe dobe sem si stahnul demo a cekal sem ze kdyz je to demo tak tam zadny accounty nebudou proste pustim dam host nebo join a hraju ale to se asi dneska uz nedela co ?
  • Tak po těch videích, kdy nás masírovali, jak to bude úžasný, jsem čekal o dost víc... mulťák 6/6 lidí? Na tý střeše se to ještě dá, tam je to relativně malý, ale ta druhá mapa, to je utrpení. Půl minuty běhat, někoho hledat a pak mě stejně někdo picne těžkým kulometem do zad přes půl mapy na dvě rány *7* Zbraně se mi zdají nevyvážený, nablízko prapodivně nefunkční a na dálku až moc, meele je taky divnej, je to spíš o umlácení protivníka, než o nějakým efektním a rychlým zabití. Leda zezadu. Celkově je to chaotický a zmatený.
    Press start v menu, co to má bejt? Já chyci esc vyskočit ze hry, ne na nějakou pitomou úvodní obrazovku... ach jo :) Ale jinak jsem se dvě hodinky příjemně zabavil, ale hrát to opravdu nehodlám. Crysis musí přesvědčit SP.
  • Takový problém má asi každý....předpokládám, že jsou přetížené servery...tak vydržet ..vydržet ..vydržet .. :P
    • Ani očko nenasadíííme :D:D
    • Netece a nepotece ...
      • u nas na kopcu netece uz tyden :))
    • kdo neocekaval problemy musel byt krapet naivni *8*
      • Evidentně v EA je neočekávali když se tak šatně připravili
  • sice sem hru stalh za 15 min nahral za 2 min a chtel si zahrat ale patlat se s registraci uz pul hodiny a porad nic me opravdu vytaci, uz chapu tech par jedincu co se snizili k pouziti sprostych slov...ale asi to maj pretizeni i kdyz by to meli resit...protoze jim na tom pak stejne pojede i plna hra....neni to dobra vizitka *10* *10* *10* *10* *10*
    • vzdyt ta registrace je uplně na hovno mě to taky nejde sou to zmrdi sem se na to těšil a ani se do toho kurva nemůžu ani zaregistrovat, maj to pekne posrany kreteni
    • p.s. rezignuju...todle je me vytaci du si radsi cist
      • Myslim ze urobis uplne najlepsie lebo to je uplna strata cakat na vytvorenie accountu :(
      • Já to ještě skusim večer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit