Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to pořádně posrali, zkouším to už 8hodin vždycky tak po 15ti minutách a hovno!
  • ani mne to nejde ani prihlasit ani vytvorit acount a som pouzil heslo,nick,email- s crysis wars a aj tak nejde
  • *12* *10*
  • Kua kde to ma nejake poradne nastaveni grafiky??
    • Pete.palis
      nastvení je ztím jen podle slov....nejnižší, advanced a hardcore nejvyšší;)
    • Co je co mám rozluštit jako jak? :-D Crytek slovník zrovna po ruce nemám.... "Gamer" že by nejnižší? Každopádně, jestli i v plné budou talováto nastavení, tak na to kašlu a beru konzolovou verzi. Nemám zrovna dělo a půl hodiny se v tom babrat nechci.
    • A pak ze konzole nenici hry. Tak do tohoto teda nejdu *1* Zlaty Crysis1 *2*
    • Tie nastavenia grafiky ma dostaly !
    • Nema.Len tie zakladne co tam su.
  • Sakra a já se tak těšil,zklamalo mě nastavení grafiky a hlavně ta hra je taková neslaná nemastná,já nevím ta grafika není tak hezky čistá jako v jedničce....nevím nevím :(
    • Pete.palis
      grafika je nemastná, protože demo jede pouze na directx 9
    • Grafika je fakt divná.Je hrozně neostrá a navíc se nedá pořádně nastavit *11*
    • Poděkuj konzolím *3*
      • Přesně taaak,zapomněl sem napsat že ta hra je celá konzoloidní a je to na ní vidět,bohužel!!!
        • Teď jsem si hru poprvé zahrál a musím říct,že ta grafika neni moc pěkná.Po těch kecech ,že vytvoří nejlépe vypadající hru je to trapas *12* Odpovídají tomu také nároky
          • Spades
            ty nároky spis odpovidaji te nejlepsi grafice co kdy vytovrili, protoze crysis 1 mi slape na max a je hezci nez tenhle crap na nejvyssi...

            crysis 2 se mi seka na nejnizsi
            • To mě Crysis 2 jede úplně skvěle.Mam to na max a vysoký Fps,asi kolem 40 .1 se kousá pořád *9*
              GTX465 q6600 3,33 a 4GB ram
    • Ja vim *1* 100% NEKUPUJU a prachy pujdou na The Witcher 2 *2*
      • Já si počkam na Red Orchestru *3*
      • Presne, ale u me jednou do Portal 2 :) *2*
        • Portal mam taky(Orange box) a do Portal2 pudu urcite taky, ale ne za plnou cenu.
  • Grafika celkem pěkná na Full HD, má to trochu wow efekt, běží to celkem slušně. Očekával jsem, že to bude horší :)
  • Příjde to jenom mě, nebo je tam pohyb myši takový ''divný''? Mě příjde že se to nějak divně zrychluje a pak zase spomaluje a na to vůbec nejsem zvyklý a pro mě je to strašně nepřesné. Nebo to fakt příjde jenom mě?
    • Vypni si v menu pomoc při míření, defaultně je zapnutá... třeba to pomůže :)
      • Dalsi konzolova sra*ka, kterou cpou na PC *11*
    • Neni to tim, ze to mas nastaveny na moc vysoky detaily? Ja si to z hardcore snizil na advanced a uz mi to jede vpohode. Jinak se to delo i mne.
    • Taky mi to nejak nesedlo, vystrilim zasobnik na 10m a protivnik zdrhne, pak dostanu davku pres celou mapu a jsem tuhej
  • Stazeno, nainstalovano. Vytvorit ucet me slo hnedka, asi jsem mel stesti *1* Zklamani z moznosti nastaveni grafiky, zadne moznsoti a hra jen v DX9. Ale asi to ma byt pro ty, co si nebudou jisti, zda to spusti vubec nejak plynule. A pokud to nekomu jde tedka, tak si to muze v plne verzi nastavit na vyssi detaily nebo spise DX 11. Ale aby to spise hodne lidi neodradilo *7*
  • mne to nechce zobrat moj Ea ucet mam tam dat nick z Ea uctu lebo ten neberie a ani email tak neviem a ta hra ma problem vytvorit ucet
    • nápodobně. účet, na kterém mám několik battlefieldů mi to najednou nebere... ještě nedávno mi na něj přišla pozvánka do bety novýho battlefielda a teď nic... demence
  • Hojte,
    víte prosím vás někdo jak přesně na to přihlášení mám jít ?
    Zkoušel jsem registaci na jejich stránkách ta proběhla, mejl jsem potvrdil takže v pořádku.
    Ale jak se chci připojit ve hře ani mi to můj účet nenačte a píše to pořád dokola An Error has occurred. Please check your network connectivity. Oki řikám si .. čtu tady o vypnutí firewallu zkusím ho povypínat. Udělal jsem a nic. Pak jsem zkusil úplně vypnout antivir .. zahrábnul jsem i do doménového firewallu a vypnul ho a nic. Žádnou ochranu ani windowsáckou zaplou nemám a stejně to píše tu samou chybu.
    • Udelej si novy ucet primo ve hre
      • Jaj tak tam mi nejde, toči se pořád dokola loading a že se mi účet vytváří, zkoušel jsem pod jinou emailovou adresou

        PS: Tak už mi to jde, musel jsem restartovat PC. Ani FW nemusím štelovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit