Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vypadá to Béčkově......nene, zustanu u borderu *5*
    • je to "beckove",neni to AAA hra, ale indie ;)
  • Nemam rad Cellshadovanou grafiku... a v Borderlands me srala vylozene extremne, tuplem kdyz neslo zapnout AA na Ati kartach, to bylo teprve peklo...
  • Nicitel1993
    Spíš parodie na Borderlands vůbec...
    • ocividne vubec nevite o cem mluvite :) staci se podivat na zbrane a neco vice nez jen tohle video a je jasne ze az na obcasnou designovou podobnost(ale jak jinak udelat steampunk post apokalptickou western hru...)s borderlands nema nic spolecneho
  • Kori
    No, nejsem si tou hrou úplně jistý.
  • Mě se to nějak nezdá.. Ty animace sou fakt divný.. Ale Borderlands 2 by bodlo, neví se o něm něco??
  • Vetsi zajimavosti mi pripadne asi The Ball. http://www.theballthegame.com/ Recenze to pry ma dobry, posbiralo to par cen, udelali to tri lide. Nicmene to stoji neco kolem 17e. Ale kdo vi, jak to je dlouhy.
    • Jednu cenu, pardon. PC Gamer o tom pouze psal, jako o nej Action/Adventure 2010. Takze jsem se sekl.
  • Rekl bych slabi odvar borderlands podle videa
    • ano slab"i" :D
      jinak je to Indie hra nezavisleho studia, objektivne muzu rici ze az na trochu podivne vypadajici animace postav(tak nejak podivne klouzou po mapach) je to bomba,rozmanita prostredi,zajimave mapy(pasti na multiplayer mapach?eventy ktere jednou za mapu zmeni cely gameplay,moznost sestrelit kus hory/krapnik na nepritele?oh yeah...ja jsem pro :))
  • Spades
    Podle konce usuzuju, ze to bude hlavne pro iphone, ipad :D
    • hra diky konstrukci a moznostem UDK a vseobecne Unreal Engine 3 vypada krasne na jakekoliv pripravovane platforme:)
  • Borderlands 2 hadra.Ale líbí se mi to:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit