Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě není důležité kde to bude atd.. nejdůležitější je aby to vydali na PC a bylo to tam hratelný a né jako konverze GTA IV! ;)
  • To Miami (Vice City) by nevadilo :)
  • LA není jen to co znáte z filmů. Je to nádherný město s pěkným okolím, které by možná i předčilo venkov ze San Andreas.
  • To se mě ptáte, jestli znám hlavní postavy? o_O
  • Los Angeles by bylo skvělé. Doufám že to tam nakonec bude.
  • Spanielske mena nemusia nutne znamenat L.A., ale napriklad i Miami.
  • Venkov by tam mohl být ... *1*
  • Detroit alebo Boston, to su miesta idealne pre tuto seriu. Zial sa asi dockame tisickrat prevareneho LA...
  • U gta vzdycky platilo ze dlouho pred vydanim bylo mnozstvi screenshotu, informaci aj. A cekalo se po zverejneni treba vic jak dva roky. Takze ted, kdyz neni vubec NIC z toho a porad se jenom "hada" co a jak vlastne bude tak nikdo nemuze rikat ze ta hra vyjde v tomto roce kvuli vyprseni smluv ci co. To by musel byt supertajny projekt nebo dost nedotazena hra.
    • gta iv není obyčejná zhovadilost bez fyziky kde si vystačíte s obsolentním dvoujádrem, takže se nikdo nesmí divit že to nemá fps jak CSko. patche prakticky jenom odstranily stíny a skryly objekty za kamerou a v podobných místech způsobujících pop up. Hlavně ať zůstane nastavení dopravy, podpora volantů by ale byla ze všeho nejlepší novinka v celé sérii(odstranění friends systému taky stojí za zmínku).
    • ucho
      možná proto by odpovídal ten krycí název Rush :) engine mají dobrý, na něm nepotřebují moc měnit, takže jen vymodelovat svět a příběh.
      • no tak ja myslim ze engine je jedna z hlavních věcí na kterých by měli máknout,ta optimalizace u IV je příšerná.. graficky už se to dá mnohem líp a tak aby to pěkně šlapalo,a dx11 by taky nebyl na škodu
        • ucho
          nevím, dle mého názoru byla optimalizace skvělá.
        • No optimalizace není nikdy na škodu, ale GTA4 šlapalo špatně jen na jednojádrových PC na dnešních průměrných PC to šlape na full každému..
          • nemam sice zadnej super stroj, ale C2D mam a slapalo to dost mizerne. Musel sem hrat na nejnizsi detaily. Vím ze na High bych to nerozjel ani za boha, ale optimalizace se GTA IV vyhnula velikym obloukem.
            • ucho
              sushi232@tiscali.cz: bohužel nevím, čemu říkáš maximální detaily. pokud myslíš ty šoupátka že jsi vytáhl na 100 všechny a pak ti to nešlo, tak se ničemu nedivím (verze pro konzole měly ty šoupátka nastavena na něco kolem 30). s touto sestavou jsi dělal očividně něco špatně, protože mně to dvoujádro utáhlo bez problému na stálých 60fps...
            • reakce na ucho:
              já mám 4jádro od AMD (Phenom II 3,2GHz), k tomu HD5850 1GB, 4GB RAM a nerozjel jsem to plynule (avg. 30+ FPS) na maximální detaily (narozdíl od prakticky všech jiných her), proto se přidávám k názoru, že optimalizace by se opravdu šikla...je pravda, že v patchích se opravdu snažili a datadisky už byly také více odladěné, ale myslím, že se dá stále ještě spousta efektů poladit...
            • ucho
              mam taky C2D 3GHz a 1920x1200 to slapalo ty soupaci ukazatele vsechny na 40 a ostatni veci na max naprosto paradne... z tohoto duvodu tedy optimalizace luxusni a vypada to skvele.
  • Hlavně aby to vyšlo na PC *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit