Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zx_spektrum

    EA jedná s vydavateli ostatních vývojářů o nasazení jejich tilulů na Origin. Tím by vstoupil...

    Jo, kéžby je tak všichni poslali do háje *2* Nene, Origin je krajně nesympatický, osobní zkušenosti s Originem před reskinem (tedy EA Store či jak to bylo) veskrze špatné, platba kartou nerealizovatelná (kontrolujou zadanou adresu s adresou uvedenou u karty, ale pravděpodobně neuměli české znaky a tak kontrola vždy selhala), podpora krajně neschopná, reagující za cca 3 týdny (a pak kdo si stěžuje že steamu to trvá dva dny??). Nojo, ne dík.
    • Tak nějak. Origin v současnosti hází až nepěkně hodně chyb. Při placení, při stahování, při spouštění her, při změně údajů (BTW mail s potvrzením změny mailu mi poslal ve 4 jazycích), při propojení s GfWL...

      A drobné zhodnocení GUI hlavní stránky v porovnání se Steamem:
      Chybí přihlášení, změna jazyka, prohledávání katalogu podle žánrů, odkaz na komunitu/fóra, nově vydané hry, chybí podrobnosti o slevách (o kolik, na jak dlouho...).

      Některé věci jsou poměrně zásadní nedostatky (přihlášení, absence katalogu her). A to jsme jen na hlavní stránce.

      PS: Moje zkušenost s EA supportem:
      Nefunguje mi přihlášení u Red Alertu 3, napíšu na support. Po týdnu mě požádají o verifikaci klíče hry (wtf?) a další drobnosti, podrobně jim popíši problém a věci, co jsem už zkoušel (to aby mě neodkazovali na aktualizaci ovladačů). Měsíc nic. Pak se zeptají, jestli se už náhodou ten problém nevyřešil (sám?). Napíši že ne a že je vše při starém. Od té doby (cca rok zpět) je ten ticket neuzavřený bez další komunikace z jejich strany. Já osobně na RA3 kašlu.
      • ucho
        a jde nějak změnit EA ID? já psal na podporu a bez reakce...
    • co takhle pouzit ea live podporu...
    • Při zadávání jména uvedeného na kreditní kartě to vyhodí chybu téměř všude, u adresy často také, proto se to zadává bez diakritiky.

      Steam s jejich podporou není o nic lepší, často nereagují vůbec a člověk jim musí psát několikrát, aby se vůbec uráčili mu odpovědět.
      • zx_spektrum
        Samozřejmě, že jsem to zadával bez diakritiky, s diakritikou, já to tenkrát zkusil v různých kombinacích s různými doporučeními asi 50x, až sem se divil, že mi tu kartu nezablokovali že je ukradená...

        Steam s jejich podporou JE lepší, navíc velmi živé fórum, support stránky a další možnosti kontaktu. EA nemělo v té době nic, co má teď ani nevím, na Origin serepes.
        • Zkoušel si Steam v jejich začátcích? Věř, že měl stejné (né-li větší) problémy jako EA. Co taková Capsule od Green Man Gaming? To je zlo největšího ražení...
          • zx_spektrum
            EA Store začal v září 2007, za sebe (snahu o) nákup v červeneci 2010 neberu jako začátky.
            • Třem lidem, co znám ukradli účty, technická podpora se k ničemu neměla - nakonec to po urgencích začali řešit, jeden účet však dodnes nebyl navrácen... Minulý rok asi týden některým lidem (nás to zasáhlo) nefungovalo kupování darem, takže se musely půjčovat účty a ten dotyčný to vždy kupoval jakoby pro sebe. Stahování her často - i mimo akce - absolutně nefunguje. Zasílání e-mailů (například při reinstalaci systému to chce přidat nové PC) občas nefunguje.

              To, že ne každému to nedělá problémy, neznamená, že všichni jsou na tom stejně dobře. A házet špínu na Origin - osobně jsem s ním neměl zatím čest, ale EA store například mně a přátelům fungoval bez problémů - není tak úplně spravedlivé, stejně jako není spravedlivé házet špínu na Steamu, protože problémy jsou individuální.
            • re:T.L.Blade - ja muzu mluvit pouze za sebe a bratra a s nakupovanim na steamu jsem ani jednou problem nemel,stejne tak s jejich podporou.A to steam vyuzivam od jeho zacatku,pravda nakup pres kreditku provozuju asi posledni 3-4 roky.
              Zasadne se vyhybam nakupu v dobe uvedeni nejake slevove akce a kupuji az opadne prvotni zajem,kdy muzou byt servery pretizene.U jednotlivych akci (napr vikendove slevy) to vetsinou problem neni,spise o tech velkych akcich o vanocich nebo pres leto.
              Ac ma steam sve chybky,tak s nim zadny zasadni problem nemam.
              Asi mam stesti.
            • Já měl problémy nakoupit na Steamu minulý rok a to je to 6 let po vzniku... A nebyl to jednodenní problém... Jednu dobu nefungovalo některým lidem darování her... A podpora je na Steamu ubohá a často na Tebe serou. Steamfora, kde to řeší samotní hráči, to není podpora.
  • Hakoom dosáhl 50. úrovně ve sběru trofejí na PS3. Ve své sbírce jich má už přes 13605.

    tak tohle je teda poradnej nolifer :-D
  • ucho

    EA jedná s vydavateli ostatních vývojářů o nasazení jejich tilulů na Origin. Tím by vstoupil...

    to se dalo vcelku čekat.

    edit: dragon age 2 za 50 eur? tak to si dělají srandu :)
  • ucho

    Vznikla další společnost Umbrella Corporation, která slibuje lepší budoucnost lidstva s pomocí...

    na řešení těch stop to chce přihlášení na facebook, takže pešek.
    • Podívej se na tohle - nepletu-li se, tak by to mělo být to, co se skrývá pod první stopou - http://birkinfiles.com/
  • Povinná instalace Resistance 3 si vezme z disku 1,5GB volného místa.

    Matně si vzpomínám na už věky starý argument proti PC, že na konzolích se nemusí nic instalovat. Jak ten čas letí.
    • Dva nové artworky otroka s jménem Abe k připravovanému remaku Oddworld: Munch’s Oddysee HD pro...

      Ale je to trosku jina instalace, vlozit, X a jedeme... A uz neni ten cas, kdy konzole nema disk, pripojeni k netu a ...
      • Kurna, prisel jsem sem se spatnym nadpisem, sry *3*
  • Vznikla další společnost Umbrella Corporation, která slibuje lepší budoucnost lidstva s pomocí...

    No rikal jsem si, kdy dalsi spolecnosti zacnou kopirovat marketing DXHR.
    Resident Evil: Operation Raccoon City E3 Trailer
    • To si nemyslím, série Resident Evil již dříve spojila hru s realitou. Dělaly to dokonce i ty filmy... Ostatně tady je důvod, proč ten web není Umbrella Corporation - http://www.umbrellacorporation.com

      Navíc podobná virálka provázela RE5 (a rychlí luštitelé jsou zapsáni v manuálu hry), ale také Splinter Cell: Conviction od Ubisoftu, takže bych nedělal z té u DE nějakou originální záležitost.
      • Jasne, ale tohle presne kopiruje reklamu DXHR. Dokonce i to "zaskodnicke" video zacina podobne (jen me na te strance otravuje ten facebook login).

        Jinak ano, spojeni s realitou tu uz bylo, ale DXHR to pojalo rekneme trochu osobiteji.
      • Po kliku na oko v trojúhelníku, následném zadání jména "Uluru" a hesla "11m13clinic" se na stránce,...

        Vzpomeňme také na povedené ARG od Bohemia Interactive která se věnovala odhalení ARMy 3.
  • SA-reg

    Částečný seznam her, které se ukáží na Tokyo Game Show. Odhaleno jich bylo již 477 z celkových...

    Final Fantasy Advent Children Aroma Candle - Cloud
    Final Fantasy Advent Children Aroma Candle - Sephiroth

    http://i55.tinypic.com/oh4oif.jpg

    WTF? *15*
  • Grafické porovnání mezi Counter Strike: Source a Counter Strike: Global Offensive.

    P*srali jste Duke Nukema, zabili jste Flashpoint a teď tohle? Ať už to udělal kdokoliv, drž se dál od bratří Brosů! *16*
    • Abych to vysvětlil.. barva písku v Dust2 je kanárkově žlutá, ne hřbitovně šedá.
      Tímhle posunem k realistické grafice se asi snaží prosadit CSGO mezi MW3 a BF3, nebo co to má být? Vždyť to ani nevypadá hezky.
      Pro mne je tedy BF3 jasná koupě zároveň s CSGO. Ale pokud se z originálního CSGO stane CSGO - kopie Battlefieldu, tak to balím.
    • Eh...Flashpoint?
      • Něco se nepozdává? *6*
        • Ó ano. "Nepozdává" se mi spojitost OFP s CS. Codemasters s Valve, případně Bohemia Interactive.
          • Jako že za tim všim někdo stojí.. bylo to myšleno s žertem.. ale.. to.. je vlastně jedno. *7*
  • Deus Ex: Human Revolutin - Stránky firmy Sarif Industries byly zřejmě hacknuty hnutím Purity First.

    Eh, takhle ty stránky vypadají už od doby, co vyšel ten Purity First trailer, takže už několik týdnů nazpět. :) Však v tom traileru je to i na konci zmíněno.
    • christianus

      Deus Ex: Human Revolutin - Stránky firmy Sarif Industries byly zřejmě hacknuty hnutím Purity First.

      Maji to udělaný hezky, jak na položkách kde bylo dřív pozitivum teď je jak se to zneužévá :)
  • Singleplayer ve hře Battlefield 3 bude jen o něco delší než (šestihodinová) kampaň Modern Warfare...

    Tak přesně tohle jsem celou dobu tušil, dobrá práce EA, ukázkově jste vyjebali s hráči, teď jen aby multiplayer za něco stál.
    • To se zamlčí, mínuska se nahážou, reklama to zataví, hlavně že to nese *1*
    • Tjn, naslibovali hory doly a nakonec z toho vypadne jen dalsi BF:BC2 s upravenou grafikou... Jeste ze bude vychazet Red Orchestra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit