Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CoD dostane 9 z 10 ti protože to je zábavná adrenalinová jízda s bohatým mp, epickými momenty a je to přesně to, co fanoušci očekávají, nikdy neslibovalo víc. Počkejte :D
    • CoDko je podle mě nejlepší série her já od toho očekávám CoDko ale někdo od toho očekává něco jiného podle mě CoDko dostane malé hodnecení já se nad tim zase budu vztekat :D ale u mě bude vždy mít za 10 pokud to teda nějak nepos*rou :D
      • SA-reg
        75% šance, že jsi troll
        25% šance, že jsi, no, jak to říct...
    • Důležité je to slovo "zábavná". Jestli je hra zábavná, tak nevidím důvod, proč by neměla mít vysoké hodnocení. *4*
      • Já taky ne. Ale mě to CoD nějak nebaví. Jít dopředu a mačkat levej button myši není hra ani zábava ani výzva.
        • paradoxne praotec CODu, Moorhuhn, zas tak spatny neni ...
    • A kdyby snad nahodou nekdy CoD serie preskocila z WW2 rekneme do soucasnosti... bude to vyhodnoceno jako "vitane oziveni, ktere znacce prospelo, ziskala tim zcela novy naboj a autori se s timhle posunem vyporadali vice nez se cti".
      • A to sa nestalo, tak zhruba pred 4 rokmi? Ze CoD seria preskocila z WW2 do sucasnosti?
  • huch.. celkem sok, za 4 jsem teda necekal :X
  • Takhle nějak dopadne Brothers in arms: furious 4...ale asi 100x hůře.Zas tak velký změny ve hrách by se dělat neměli (nemyslím tím grafiku atd. ) mohlo by to znamenat propadák jako tady Call of juarez the cartel >:-(
    • na druhou stranu cod2->4 prechod se pomerne vydaril :)..
      • nojo ale tam slo v zasade o pretexturovani prostredi a premodelovani zbrani a postav .. herni mechanizmy jsou stejne
  • Rád vidim že někdo má odvahu dát 4 ale ještě je potřeba aby jim ta odvaha nechyběla až budou recenzovat další CoD.
    • Poslední CoD co si pamatuju nemělo moc dobré hodnocení a navíc CoD by si až takhle špatné hodnocení nezasloužilo
  • Rybář to pěkně setřel....zajímalo by mě co na hru Vávra....
    • No co by... on by ji udelal lip! Jako ostatne kazdou hru. :)
      • Každý vývojár ti povie že by hru spravil lepšie......
        • nejsem vyvojar a taky bych ji udelal lip ;]
  • B.o.b
    Já sem tomu věřil ach jo *7*
  • A Call of duty dostane sedmičku, pche.
    • tak u CODu je alepon jaka taka zaruka dobreho remeselneho zpracovani a v pripade MW i optimalizace .. takze nevidim proc by to nemohlo dostat 6-7 (4-5 za SP a zbytek za MP) a byt to z meho hlediska muze byt hodne stupidni hra, lidi to jak se zda zerou tak proc ne ..
      • Nevím jak Cartel (i když skutečně vypadá hůř než BiB), ale zrovna Bound in Blood byl taky výborně optimalizovaný a vypadal atraktivnější než tehdejší CoD.

        Vím, že je tahle diskuze přímo o Cartelu, ale tys taky vytáhl MW :).
      • Tím dobrým řemeslným zpracováním myslíš 6 let starý engine, odfláknuté zvukové efekty nebo neexistující fyziku???
        • nj zvuk je desny, ale 6 let stary engine mi nevadi .. je svizny, oci neurazi a urcite se na to kouka lepe nez treba na Crysis 2 (i kdyz papirove je samozrejme mnohem horsi) .. rozhodne z veci ktere bych na COD zmenil by engine a celkove remeselne zpracovani bylo hluboko na spodnich prickach to-do listu ..
          • crysis 2 je jednoznačně krok zpět oproti crysis 1. vlastně je to mnohem horší hra jak po technické stránce, tak po stránce hratelnostní. crysis 1 = 85 %, crysis 2 = 50 %.
      • jesusek
        Záruka dobrého řemeslného zpracování? Tak to si mě pobavil. Možná tak každoroční záruka pořád dokola jedné a té samé stupidní hry.
        • vis vubec co znamena remeselne zpracovani ? to ze je to repetitivni, hloupa moorhuhnovka se s tim preci vubec nevylucuje ..
          • jesusek
            No nevím jak to myslíš. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit