Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V den vydání hry Dead Island vyšel pro tento titul i první patch, opravující množství chyb....

    Recenzovať to z najnovsim patchom predsa. Ja tiez ked si kupim hru prvy krok pocas instalacie je vyhladanie najnovsieho patchu. Preto si myslim ze po vydani patchu by sa mohli menit hodnotenia hry.
    • bobsh

      Datum vydání očekávaného update (v1.8) pro Minecraft bude zveřejněno v průběhu tohoto týdne.

      jestli ono by nebylo lepší tu hru udělat pořádně hned napoprvé, aby žádný patche nebyly potřeba... a pokud je ta hra (ať už Dead Island, nebo cokoliv jiného) natolik rozbitá, že hned první patch nějak zásadně mění hratelnost k lepšímu, tak si to nižší hodnocení zasluhuje už jenom za tu rozbitost...
      • Dmnce

        Ta hra je ve fázi BETA ty tupče.
        • bobsh si sice ocividne vyvoj her predstavuje jako hurvinek valku, ale ve fazi BETA to teda fakt neni - na to jsi prisel jak?
          Tim udajnym prehmatem na steamu? To sem vubec nepatri - hra uz oficialne vychazi.
          • Až na to, že jsem reagoval na to jak se navážel do minecraftu 1.8 patche.
            • bobsh
              moje reakce byla opravdu na Dead Island, nadpis týkající se Minecraftu jsem si tam nakliknul omylem *3*
      • To není zrovna fér přístup. Třeba Atari si jej plně zaslouží za TD2, které je dodnes polorozbité a již se na něm nepracuje. Oproti tomu takový CD Projekt RED o své hry pečuje jako nikdo jiný...
        • bobsh
          dobře, ale zohledňovat to v recenzi se mi nezdá uplně ideální řešení. Recenzent přeci hodnotí to, co se mu aktuálně dostane do ruky a co hraje právě teď. Nemůžeš po žádném herním novináři chtít, aby každou hru hrál znovu po každém patchi, aby zjistil jestli se náhodou nezměnilo něco, co jí předtím vytknul a snížil za to hodnocení. Přijde mi, že až nezdravě moc vývojářů své hry s klidem vypustí nedodělané s tím, že ono se to nějak opatchuje, viz. nejnovější Sturmovik, zmršená konverze GTA IV atd.
    • Těm, kdo mají na svém PSN účtu starou verzi Angry Birds prý stačí, aby napsali na zákaznickou...

      A co když recenzent dostane hru dřív a patch vyjde až je třeba za pulkou hry? To tě nenapadlo?
      • Re: V den vydání hry Dead Island vyšel pro tento titul i první patch, opravující množství chyb....

        V poslednej vete som to objasnil.
        • A kolikrát má ten recenzent tu hru hrát, když vyjde třeba dalších 5 patchu, aby ta známka pro tebe nebyla irelevantní ? Hra se má hodnotit taková jakou jí dostaneš z obchodu, aby si vývojáři uvědomili, že nikdo jim není na jejich nedodělané zmetky zvědavý.
  • jesusek

    "Seznam týmů a lig, které budou obsaženy ve FIFA 12."

    Bye, Czech Republic! *4*
  • Italský magazín OPM udělil hře Dead Island 8.5/10.

    Na gametrailers je uz taky videorecenze.
    Stejny hodnoceni. Dolu to srazil pribeh - jinak asi fakt pecka...?
  • Deus Ex 3 v Deus Ex 1

    Trefné *1* http://www.rockpapershotgun.com/2011/09/05/human-devolution-dx3-in-dx1/
    • SPOILER na video
      Nejdrsnější je je, jak mu ten maník oznámí, že na jeho záchranu potřebuje augmented edition dlc a když se mu na to hlavní hrdina vykašle, tak ještě na něj ještě vystrašeně volá kam jde, ať se vrátí. *1*
  • Včera bylo ke STEAMu připojeno rekordních 4007455 uživatelů najednou.

    ROFL, jsem si to včera nainstaloval poprve :D
  • Bioware chce znát Váš názor na připravovanou sošku Liary z Mass Effect.

    Anime postava možná. Asari z ME rozhodně ne !
  • Jazz

    10 dní před oficiálním vydáním unikla na net plná verze Call of Juarez: The Cartel. UbiSoft z...

    Když vyplodily takovou sračku, tak jim to i přeju *3*
    • 10 dní před oficiálním vydáním unikla na net plná verze Call of Juarez: The Cartel. UbiSoft z...

      hlavně že konzolový verze jsou vždycky venku tak týden před vydáním. Jinak Cartel jsem bohužel zkusil na Xboxu a nikdy víc - to je snad 100x horší než Brink
  • Ataker

    Singleplayer Battlefield 3 si bere inspiraci ze seriálů Generation Kill a 24 hodin.

    Seriál mě dost bavil, tak snad to bude u BFka stejné :)
  • Amylee.Anderson

    Bioware chce znát Váš názor na připravovanou sošku Liary z Mass Effect.

    To vypadá jak úchylná japonská anime figurka. To je strašný. ME je akční RPG, ne erotická hra.
    • Asi tak... alespon ze nema hyper blikaci armor s odkrytym briskem...
  • Singleplayer Battlefield 3 si bere inspiraci ze seriálů Generation Kill a 24 hodin.

    Pokud je délka singleplayeru inspirována názvem seriálu 24 hodin, tak proč ne *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit