Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pandareni budou nová rasa !!! JE to jasný protože na battle.net je pod datadiskem na rozkliku i racial traits a k čemu by tam byli vypsaný kdyby nebyli hratelný ???? To dá rozum
  • Já pamatuju doby Warcraftu 2 to byli časi pánečku ! Buďto ste hrály za zlé nebo dobré , což sice není uplně zpravedlivé ale nu což bavil sem se královsky ! Pak přišla ta 3 a kouzlo hry šlo do tahu , ale tož mosím uznat že to mělo dobré příběh , ale toto WoW je co ? Jenda Voříšek mi tvrdil že prej je to droga ale tož že by to ti naši policajti nechaly jen tak ? Tož to sa my nezdá ! Ale když vidím tu pastiženů mladů generaci tož sa už nedivíme ničemuž , no idu si zahrat Ghostbusters to je hra podle filmu mojeho mládí aspoň žádné Chen - ci pandy *10*
    • To je ostuda *8*
    • dobře ty:))
    • kostejnesmrtelny
      *1*
    • Podezření na trola tak bacha na něj
      • Vy asi budete detektiv, maucta!
    • MishKonn
      Oh my god. *13*
      • Podezření na zarytého dementa z wow pozor na něj a jeho přesilu stejně blbých kamarádů !
  • Mimochodem, pokud si myslíte, že pandy by se měly stát novými hratelnými rasami, jste na omylu (pravděpodobně). WotLK také nové rasy nepřinesl, jak už tu někdo zmiňoval Tuskary, Pandy by byly pouze v pozadí. Byly by jen našimi přáteli, quest qivery a některé určitě i nepřáteli.

    další datadisk IMHO novou hratelnou rasu nepřinese.
  • uz je tam az moc kravin ja wow prestal hrat po burning crusade coz byl nejlepsi datadisk pak uz to zacalo byt onicmem sem zvedavy co bude dal? jako postavu si zalozis ruzoveho nosorozce? blizzard by se mel soustredit na nove myslenky a ne furt placat to same od dob Diabla a wacraftu blizzard nic inovativnoho nevymyslel jenom furt delaji to same
    • tj to uz je k smichu,jak nekteri stale pisi jak to bylo lepsi v tbc a vanille *1* ,hodinove farmeni food,potek,spam jednoho tlacitka,70% autoattack *1*,..
      • Ale na druhé straně je chápu, protože v současném WoWku už není tak markantní rozdíl mezi "svátečními" hráči a těmi, kteří u Wowka jedí a spí. A pak se jim divte, že vzpomínají na doby, kdy je za jejich čas WoWko odměnilo nějakým blue či fialovým itemem. Dnes už Twinky ve WoW najdeš i v řadách casual hráčů.
    • to je furt "back in the days" jako bys byl deda! :D
    • Další co přestal hrát po BC *1* Pak už je hra o ničem.Vás mám nejrači... *14* .
      Nové myšlenky-nevím ale pokaždé co blizz zakomponuje do hry ňákou tu novou myšlenku tak lidi jako ty nadávaj že za starejch dobrejch časů to bylo lepší.
  • mirekdusinojc
    Svět Warcraftu byl vždycky velmi výživným mixem všech možných kulturních prvků, světových mytologií a hlavně se nebral nikdy nějak extra vážně. Bylo tomu tak kdysi, bylo tomu tak za třetího Warcraftu a to, že WoWkem tato multikulturnost vrcholí, není opravdu nic divného. A stejně tak mi nepřijdou divné pandy. V jakékoli jiné fantasy hře by něco takového neprošlo, ale díky stylizaci WoWka a velmi dobré manipulaci můžou lidé z Blizzardu postavit vedle draků obří steampunkové mechy a nikomu to divné nepřijde. Stejně tak mroží lidé na Northlandu by spíš člověk čekal v pohádkách o Mumíncích, ale když se s nima v Northlandu setkal osobně, ani ho nenapadlo, že by tam tito živočichové nepatřili. A stejné to bude s pandami. Krom toho čínská mytologie, ze které bude datadisk očividně čerpat, je jedna z mála, která se ve světě Warcraftu neobjevila a přitom skýtá neuvěřitelné bohatství, které nám jistě pánové z Blizzardu přinesou velmi dobře zasazené do fantasy světa. Sám sem tento datadisk čekal už od TBC a bylo téměř jisté, že dřív nebo později se objeví. Krom toho nejvíc hráčů WoWka je právě z Číny a vzhledem k tomu, že Evropa a Amerika jsou už WoWkem vyčerpané oblasti, kde se shánějí noví hráči obtížně, je logické, že teď bude Blizzard mířit na slibněji vyhlížející oblasti.
    • Cahir
      Takovýmhle přitepleným mixem Warcraft opravdu vždy nebyl - to bych ho nikdy nehrál. Pro mě to smrtí Illidana všechno skončilo, šlo to do kytek.

      Co se týče "pandích bojovníků", tak ty jsou na mě prostě moc (mám je asi na stejné úrovni, jako vřískající japonské školačky s katanami *11* ) a nezáleží mi na tom, o jaké univerzum jde. Tobě to možná připadá jako umě namíchaný koktejl, ale mně to spíš připomíná tu o pejskovi a kočičce, kteří vařili dort... Už je to prostě přílišná nerdovina. A teď mluvím o WoW obecně, pandy vem čert. Ale proti gustu...
      • Takovymhle mixem nebyl svet Warcraftu jen v jednicce a dvojce, kde preci jen slo o boj lidi a orku. Vyusteni v pridani nocnich elfu a nemrtvich do boje, bylo vpodstate logicky. Ostatni rasy tvorej pak ve Warcraft svete standard. Nevim, jestli ve WoW umre Illidan, protoze v TFT ne, ale ty rasy tam jsou stejny, takze nevim, proc ti to prislo divny, az po smrti Illidana.. Mozna Warcraft svet neznas, pokud jo, tak by ti prisel divnej hned od zacatku.
        • Cahir
          Hele znám ho jen z her, nikdy mě to nechytlo natolik, abych četl knížky - řekl bych, že v tomto ohledu existují kvalitnější univerza. Tím "šlo do kytek" jsem měl spíš na mysli tak nějak celkový směr WoW, nejen univerzum. Tehdy mě to prostě přestavilo bavit, protože to na mě působilo jako čím dál tím větší fraška. W1 a W2 ano, ty jsem pařil nejvíce. Trojka se mi moc nelíbila stylistikou a některé aspekty mi už tehdy připadaly přepálené, ale stále to mělo výborný, temně laděný příběh a takovou dospělejší atmosféru. Prostě se to tehdy stále dalo brát relativně vážně, alespoň pro mě.
          • Hlavně Warcraft vznikl až po tom, co Blizz nedostal licenci na Warhammer. Prostě ta kvalitní základna povídek, stolní hry a celých knižních sérií tam chybí. Na druhou stranu z warhammeru pořád postrádám hru s kvalitním příběhem co znám z knížek. *16*
            • SnakePlisken
              Máš prosím nějaký odkaz na to, že WarCraft vznik až potom, co Blizz nedostal licenci na Warhammer?
            • Je fakt, ze je to trochu naopak. Warcraft "dostal" vsechny ty knizky, stolni hru apod. az po hrach (predevsim teda W3)..
        • Mno to je ta omacka kterou vam to vysuseny kuratko pak polili u prilezitosti komixoveho zprzneni Warcraftu 1 a 2.
          • http://www.warcraft3.sk/pics/races/undead/units/cryptfiend.jpg
            Ma jich 6, nicmene nic krasnyho to neni, to je pravda.

            Obourucni mec drzenej v jedny ruce vs klasickej mec (kterej je trochu vetsi) + stit. Ten mec u leorica z w3 neni vubec velkej, rozhodne ne jako v Diablu. Je trochu jinej, ale to je porad ta sama pohadka. Kdyby byl ve W3 stylizaci jako ten z D1, tak by musel vypadat mnohem vetsi, navic uz i samotnej mec Leorica z Diabla, je obri i na klasickej obourucni mec (vpodstate 2metrova cepel, coz je taky kravina), takze to by byla blbost. Nic to nemeni na tom, ze mec ve W3 je vpodstate savle a nic divnyho na ni neni.

            Jednotku nekromantu? Ve W3 nemrtvi. Nekromanti jsou klasicky nekromanti a vsechno to dava rozum a ty jednotky jsou tam logicky. Je fakt, ze uz si i na crypt fiendech ukazal, ze se o to moc nezajimas. Dobre, ja ti to neberu, ale bud tak laskav, a nerikej, ze neco nema smysl, kdyz ma.
          • Hele ani bych nerekl. Mne treba ani W1 a 2 neprisly nikdy nejak extra vazny, nebyl to uplne komix style W3, ale zas na tu dobu to tomu bylo celkem podobny. Navic uz i ve W2 se objevujou nemrtvi a mam pocit, ze je tam naznak i hrdinu (uz si to tolik nepamatuju), takze to, ze ten svet vypada tak jak vypada, mi prijde proste logicky. Ale jak se rika, co clovek, to nazor..
            • Tady vidim jasne 4 nohy jestli je ma nekde schovany tak sory - http://www.wowpedia.org/File:CryptfiendWC3.gif?c=1

              Mec u Leroica je proste klasickej obourucak vic o nem si muzes precist treba tady - http://cs.wikipedia.org/wiki/Obouru%C4%8Dn%C3%AD_me%C4%8D

              Jednotku nekromantu co davaj smysl najdes treba v HOMAM3.

              Mne by bylo taky jedno ze se mi to nelibi. At se kazdymu libi co chce kdyby tenhle styl nezacal kopirovat kazdej protoze je to kul.
            • Hochem jsem jiste silne urazil tve ego. Omlouvam se, pane.
              Podle evropskejch predstav je to spis "zombie", to je pravda. Nicmene nikdy ne klasickej zombie, naopak je to prave takovahle skrcena zombie potvora, coz nepochybne ghoul ve W3 je. To, ze ji nazyvas opice s necim (nejdriv pes, pak prase, co bude dal?), je tvuj styl flamu, beru. Nicmene nechapu, jak si mohl prijit na to, ze to ma neco podobnyho s psem nebo prasetem.. Je to skrceny no, to je rozhodne velka podobnost. Nez zacnes dal podobne rozumovat, tak ti doporucuju precist tadyten clanek vcetne toho, na kterej odkazuje - http://www.thedevilsdemons.com/2011/02/16/the-difference-between-zombies-and-ghouls/ .. udelas mi laskavost.. Mne je fuk, ze se ti to nelibi.. Ale kdyz se ti to nelibi, tak aspon trapne nemusis hanit neco, co normalne smysl dava a je jen upravenej do warcrafti stylizace..
              Navic crypt fiend ma 3 pary kracejicich nohou, 1 par "rukou", coz je dany tim, ze to je jen krizenec pavouka s clovekem a pak i makadla a chelicerata (nebo jak se to odborne jmenuje). Tohle je uplne spatny tvrzeni proste.
              A koukal si, jak Leoric vypadal? Je to klasickej koslivec s obrim mecem. Wow, tak tady ti to taky nejak nesedi, protoze si prave rek, ze obrovskej mec je ptakovina. A to, ze ma barevnej stit a hadry mi prijde k dany stylizaci uplne normalni..
            • Tak pozor... 1) nejsem zadne hochu a 2) si zadny pojmy a dojmy nepletu ale rikam tu ze ty jednotky nejenom ze vypadaj blbe ale i blby jsou. Navic v tom odkazu co jsi mi poslal vidim jedinej obrazek opicopsiho ghoula. Co se psani tyce tak jsem si precetl ze ghoul je pudovne proste demon a muze vypadat ruzne podle toho na kterem konci sveta se o ghoulovi snazime dostat predstavu. Kdyz se budem drzet stare evropske predstavy ghoula tak ten vypada vic jak dabel nebo zombie a nevypada jako opico prase. Pavouci maji 4 kracive pary nohou a par makadel a par klepitek a navic Crypt fiendi ve W3 ve hre maji 4 nohy ale to porad nemeni nic na tom co mi vadi uplne nejvic a to je ta neuveritelne infantilni stylizace. To ze mi jednotky nekromantu nedavaj moc smysl bych nechal stranou urcite je tam nejaka svazujici supersouvislost s pribehem kterou neznam. Cely je to o tom ze me tenhleten pseudoasijsky komixovy styl nelibi a jsem proti tomu jak ve Warcraftech tak v novych HOMAM 5,6 atd. kteri to nevim proc musi trapne opisovat jak pres kopirak..

              Tvrdit ze ten kostlivec je podobny necemu z Diabla je urazka a doufam ze zustane i urazkou u Diabla 3 ve kterem je i tak z videi dost citit smrad warcraftovskych kreativcu a umelcu co nam tlaci ze mec musi vypadat ze ma 150 kilo a spoustu nesmyslnych cerepeticek a der aby vypadal dost huste jako by stredovek uz nenabizel dost zajimavych zbrani a hlavne aby bylo hodne barvicek to maji prece milackove radi.
            • 2 Drasta: Jenze hochu, ty si pletes pojmy s dojmy trochu.
              Co se tyka ghoulu, tak ti jsou velmi podobni tem "newarcraftim" viz. http://www.google.com/search?q=ghoul&oe=utf-8&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&hl=cs&tab=wi&biw=1280&bih=619 ..
              Pak ty tvy pavouko-buhvico vubec nemaj bejt klasicky pavouci. Jsou to crypt fiendi, takze se vlastne vubec pavouci nejmenujou. Jsou to mumifikovani jedinci krizeni s pavoukama (torzo cloveka), maji 6 nohou a 2 "ruce", tzn i tak maji 8 koncetin, jak si spravne podotknul, ze pavouci maj. Navic klasickej pavouk ve W3 8 nohou ma (viz broodmother, spiderlingove), takze v tomhle nemas vubec pravdu, to neni ani vec nazoru.
              A v neposledni rade Leoric, neboli odkaz na otce "jednickovyho Diabla", vypada teda hoodne podobne jako puvodni Skeleton king (http://www.apsa.cz/rvalek/diablo/quests/leoric2.gif), takze to je taky trochu mimo pripominka. A vyvolani jedinci jsou jen zmenseni Leoricove :)..
            • Ja jsem byl na W3 asi moc konzervativni. Zkusil jsem ho ale nakonec jsem ho ani zhnusenim nedohral. Nejvic jsem zaplakal asi nad nekromantama. Takovej potencial jednotek co tam mohl byt a oni to zblbnou pso-opicima ghoulama a pavouko-buhvicim (ani to nemelo osm nohou). Dokonce i ten obycejnej kostlivej bojovnik na kteryho jsem se tak tesil byl tak COOL nadesignovanej ze to proste neslo (http://classic.battle.net/war3/images/undead/units/animations/skeleton.gif). Kdepak kdyz jsem hral jako malej capart W1 predstavoval jsem si to asi uplne jinak a pak jsem byl hodne smutnej.
    • Neni to nahodou Northrend? Btw Panda i Tuskar je skvelej hrdina :D.. S tou cinskou mytologii ale zcela nesouhlasim. Je fakt, ze kung-fu panda je cinsky hodne, ale treba takovej storm (panda) mi treba vubec cinskej neprijde a kdyz to udelaj zajimave, tak i ostatni pandy muzou vypadat "normalne".. WoW nehraju, asi je jasny, ze hraju Dotu, nicmene rad se na to u kamose kouknu, Storm i Panda jsou skveli hrdinove :D..
    • Svet Warcraftu nebyl vzdycky vyzivnym mixem vsech moznych kulturnich prvku. Alespon za Warcrafta 1 to nepamatuju. Tam se mluvilo jen o lidech a orcich a o zadnejch velkejch mixech rec byt teda nemuze. Vyhovalo mi to osobne o moc vic nez tyhlecty bajky co nam blizzard cpe. Kungfu-carebear panda je jen takova legracni tecka uz jen kvuli tomu ze panda je relativne roztomila cenobila chlupata koule co jen drepi na zadku a zvejka bambus.
      • Hmm, tak si mozna predstavujete pandu Vy, nicmene je to selma patrici mezi medvedovite, vazi az 160kg, max delka az dva metry a kdyz se nasere, tak se o sebe umi postarat...
        • Tohle fakt může říct jen absolutní idiot, už jsi někdy viděl nasranou pandu ? Panda celej den leze jak opilec do patra, nikdy neudělá rychlej pohyb, protože by vyčerpáním chcípla... Možná se řadí mezi medvědovité šelmy, ale rozhodně to neni predátor...No možná by ses měl zajít podívat do zoo, abys taky rozeznal Grizzlyho od nějakýho teplýho komixáka
        • To asi nic nevíš o Pandách. medvědovitá šelma to sice je a 160kg má taky, ale ty si někdy viděl nasranou pandu?? Vždyť panda celý den žere bambus na to aby měla energii žrát další bambus a přežila noc aby mohla žrát zase bambus... takže panda je nebezpečná asi jako studená krupicová kaše *1*
        • Ja vim co je panda i co dela ale to jak na me pusobi proste nezmenim.
          V mytologickym svete do kteryho muzes nacpat jakoukoliv koninu mi panda prijde jako druha nejhorsi. Nastesti koala prisla asi moc i warcraftovym kreativcum v razi.
        • MrSanta
          Přesně tak, na nasranou pandu nemá ani tchýně *1*
  • taky uz me prijde wowko preplacane nesmyslama :-) a pandy bych rozhodne radil k dalsim "hloupostem" , ale kdyz se zeptate lidi, kteri precetli knizky, hrali vse co jde a pribeh warcraftu znaji dokonale, tak vas hned presvedci o opaku :) ja spis predpokladal, ze dalsi patch bude navrat k brouckum ze silithusu a datadisk asi neco jako cataclysm v outlandu
  • Mahcake
    http://www.youtube.com/watch?v=F3WGdj9L5co&feature=player_embedded

    Doporučoval bych každýmu si to pustit.

    Jinak Pandareni nějakou tu historii ve Warcraftu mají. Co takovej Chen Stormstout?
  • Care bears WOW edition!
  • Ve wotlk byli zase mroší lide.V Barrens jsou prasečí lidé, lidi mají zase v některých lokacích přerostlý krysi.Tady jsou aspoň zmíňky už od warcraftu 3 navíc Blizz zatím nemá ve hře činskou architekturu takže jí asi bude chtít použít a k tomu se pandy docela hodí.
  • A jaký budou mít pandareni mount? bambusovou trojkolku ne? *1*
    • mirekdusinojc
      Rikša tažená zotročenou tibetskou pandou :P
      • smejki
        *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit