Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nicitel1993
    Nechápu proč se zabejvaj furt nějákýma modama pro co-op a nebo pro jednoho hráče, stejně všichni budou hrát MP, někteří možná singl, ale to je celé, kdyby radši mákli na new enginu...
  • Jeeeee, to je ale pekny DLC pro CoD6, ehm ne to je vlastne CoD8, ahaaaaa...
  • MishKonn
    Wow, tahle hra přímo čiší originalitou a novátorstvím - takhle má vypadat pořádné pokračování a ne ten paskvil, co si troufá říkat Zaklínač "2". Bah!
    • amonkkinho
      dej si facku prosim
      • Tak tyhle kidy jsou úplně nejlepší... za to bych už střílel.Na netu je miliarda podobných sraček atd... a nééé oni si to tady budou furt psát dokolečka.... toje sračka,BF 3 nejlepší atd atd.... fakt jak malí ušáci
        co se týče tý ironie... nic moc
        • MishKonn
          If you don't get it, don't make comments about it.

          Nikdo Battlefield 3 ani nevzpomněl, a kdo má trošku smyslu pro humor a zdravý znak, můj příspěvek pochopí.
      • Jestli sis toho všiml, tak to byla ironie *3*
  • zda se mi to nebo tam maj sentryny:D *15*
  • Mě se líbí, jak si to dělá v podobě hudby, zcela otevřeně, srandu z hudebního tématu použitého v BF3. Docela mě to video zaujalo, ale kupovat nebudu. Teď se hodně těším na BF3, nicméně tenhle MOD vypadá taky dobře. Otázkou je co z toho udělají hráči "idioti".
  • Ocelot23
    Zdá se mi to nebo si to už ani nehraje na to, že se to někam posouvá?Jako Black Ops, kde aspoň z trailerů to mohlo klamat, že by to mohlo být i místy jiné...
  • porovnavat tuto cistokrvnu arkadu s BF3 nema vyznam...
    • myslitel promluvil :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit