Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno já osobně jsem taky dost pesimista co se týče toho jak kvalitní to bude hra a to asi z toho důvodu že jsem se naposled dobře u FPSka bavil když vyšel Half Life 1 *15* Od tý doby sem hrál stříleček tuny ale pokud si vzpomínam tak sem jich dohrál opravdu jen pár, většinu jsem po zhruba 2 až 5 misích zase odinstaloval protože je to furt ta samá nuda jen v jiném grafickém kabátě a prostředí. Je jasný že v tomto typu her toho moc nového inovovat nejde a Rage může jedině mile překvapit, ale spíš to vidim zase na klasickejch 5 misí a uninstal, že mě to bude nudit. Ale kdo ví třeba se budu mejlit *5*
  • Ty clanky o Rage jsou uz delsi nez jeji hraci doba
  • Amim
    Už jenom kvůli té úvodní hudbě se to mělo jmenovat "Firefly The Videogame" a hotovo. :)
    • Teď tam ještě nějak dostat vesmírné pašeráky *1*
  • Anal.S
    Bože, já už to nevydržím *13*
    • Tak už to pusť. *16*
  • Mahcake
    A už tu máme další zvýhodňování...:)
    • V singlu je to snad jedno, ne?
      • V singlu je to prave uplne nejhorsi... dost to kazi zazitek ze hry.
        • Moc veris PR zvastom, kde tieto preskinovane varianty normalnych predmetov vzdy pasuju na megapraskave nepostradatelnosti. Alebo som nehral tie spravne hry, pretoze tieto bonusove srajdy som predaval/zahadzoval snad vzdy ako prve *7*
          • No k Dead Space 2 vydali DLC zdarma a mas tam od kazde zbrane tri varianty s nejakejma bonusama a hlavne jsou zadarmo primo ve hre. Na steamu se tomu proste neslo vyhnout. Je ted diky tomu o 150% lehci.
            Just Cause 2 jsem zase koupil pack i s DLC a mel jsem naplno upgradnute lepsi verze obycejnych zbrani atd.

            Ty hry jsem kvuli tomu nakonec nedohral.
            • To je potom problém, to rozhodně.
        • Jo jo, neni nad to si poctivě všechno odemknout *5*
      • Rage má i multiplayer. Nikde jsem neviděl jestli je to do Single nebo do Multiplayeru. Nevim, nevim, já si hru koupím, až vyjde. Já od této hry moc nečekám (vím, podle vás to bude bomba, ale já jsem spíše pesimista). Každopádně, už dlouho tuto hru sleduji. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit