Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z průzkumu Valve a nVidia vyplývá, že 84% hráčů nemá takovou sestavu, aby si naplno (dle doporučených...

    To musi byt blabol ja jsem si postavil pc a jeste mam s doporucenyma pozadavkama velky rezervy. 84% ??? To musi bejt kravina
    • Z průzkumu Valve a nVidia vyplývá, že 84% hráčů nemá takovou sestavu, aby si naplno (dle doporučených...

      Pripada mi to realny, lidi nemeni PC kazdy dva roky a pokud si pred dvema lety postavili PC s cenou mezi 15-18k tak ted budou lehce pod doporucenyma pozadavkama.
      • Z průzkumu Valve a nVidia vyplývá, že 84% hráčů nemá takovou sestavu, aby si naplno (dle doporučených...

        aha takze nejsem clovek ........ saaakra *1* ja menim PC kazdej rok s maximalni cenou do 30k
        • No člověk asi seš ale musíš si uvědomit, že ostatní mají třeba i život a nemůžou narvat 30k do blbé krabice. *16*
        • MishKonn
          Úžasné. Alespoň za svoje?
          • ucho
            no to náhodou není vždy marné řešení, pokud nakupuješ rozumné součástky. tvé stávající ještě moc nezestárnou, tedy se dají ještě slušně prodat (dokonce stále v záruce). takže ta obměna není ve finále tak drahá, když sleduješ vývoj cen a dobře plánuješ, co kupuješ. ale to chce zase trochu času :)
  • Tikov

    Z průzkumu Valve a nVidia vyplývá, že 84% hráčů nemá takovou sestavu, aby si naplno (dle doporučených...

    jestli to nebude tím, že vyžadují DX 10, XP je stále používané víc než dost
    • smejki
      na XP to ani nespustíš. tady se píše o spuštění na jiné než plné detaily *3*
    • Steam hlásí, že WinXP používá už jen 20 % hráčů, takže tím to nebude.
      • Z průzkumu Valve a nVidia vyplývá, že 84% hráčů nemá takovou sestavu, aby si naplno (dle doporučených...

        kamo nvm kdes to sebral ale nekdy pred par mesicema bylo XP jeste nejvic rozsireny na svete :) .. hlavne v kanclech atd ...

        btw vubec se nedivim ze 84% lidi an to nema comp... taky ta grafika je psychopaticka a Kazdej vocas kupuje new a cool grafarnu, misto toho aby koupil lepsi procak, pac pokud vim Frostbyte 2 engyne pouziva k vypocitavani Procak a ne grafarnu jak bejva zvykem
        • smejki
          na světě = mezi hernímiPC+kanclPC+ostatníPC
          teď ale hádej, která podmnožina zajímá herní vývojáře... ding ding ding. Bingo! jsou to herní PC a ty jsou celkem slušně popsané právě statistikami na steamu

          na výpočty "grafárnou jak je zvykem" snad ani netřeba reagovat
        • Jazz
          Jó, tak FrostbYte a engYne jo ?
  • skaven123

    Z průzkumu Valve a nVidia vyplývá, že 84% hráčů nemá takovou sestavu, aby si naplno (dle doporučených...

    sranda by bola, keby hraci hufne zacali nakupovat radeony *1*
  • Zajímá Vás, jak vypadají poslední minuty v betaverzi Diablo III? Podívejte se na to!

    Nezajímá? Asi ne. Po 14 dnech, co běží beta, jsem už takových videí viděl nejméně 20. Kdo D3 trochu sleduje rozhodně nebude 14dní čekat až se na novinkách probudí *3* Nic ve zlym.
  • kostejnesmrtelny

    blog.dota2.com

    blog.dota2.com
    *3*
  • PSP RPG hra Grand Knights History se v prvním čtvrtletí příštího roku dostane i na západní...

    Ano ano ano... bože děkuji... už žádnej english patch od filipínce, co překládá jen menu a systemovej text a žádnej příběh...
  • Amylee.Anderson

    reklamy

    Ok, reklamy na stránce mam ještě trpělivost blokovat, ale v adresovym řádku? To je už docela silný kafe O.o
    • Nevim v čem vás tolik omezuje reklama v adresovym řádku. Mě absolutně nijak nepřekáží ani nevadí. *5*
      • Amylee.Anderson
        Je to otravující... Jde prostě o princip. Ale ty mobily jsou pěkný, lepší něž nějaký dotykový tur. ("cow" je prej sprostý :D)
        • jakej princip? reklama je reklama. Konkrétně v podobě, které bych si před upozorněním ani nevšiml...
      • Je to naprosto nekorektní forma reklamy, kterou by si neměl dovolit ani ten nejpodřadnější web a ještě jsem to neviděl ani na těch nejzamořenějších. Pomineme-li naprosto otřesnou kvalitu rádobyodolných mobilů Evolve, nápadně podobných na míle kvalitou vzdálené značky Sonim, tak to otravuje, pokud sem přijdete a zjistíte, že tu není nic nového, tak musíte počkat, než se laskavě doscriptuje kilometrový text nebo zavřít záložku (můj případ) *3*
        • Co že je na ní nekorektní? Vypsání mi trvalo asi 4 vteřiny, když to ještě fungovalo. Za tu dobu si celý článek / diskuzi nepřečtu.
          • smejki
            chápu její záměr, ale je to zkrátka nedomyšlené. ta reklama mi především leze do mého(!) prosotru, kde nemá co dělat.
            • smejki
              no to já se taky stěhovat nehodlám, kvalitnější herní novinařina už je jen v angličtině
            • No kdyby to zapisovalo jako položka do oblíbených/bookmarků, tak to bude jaksi dlouhodobější. Navíc tohle je viditelné a dá se to obejít. Dokud to není skryté, nevidím problém. Věřím, že někomu invaze do adresy může vadit, jen to nechápu *4* .
              Třeba nám to redakce vynahradí možností premium účtů, nebo něčím. Nebo ne, ale pro mě to není důvod se stěhovat jinam.
            • smejki
              přestože je zde nějaký potenciál otravy, vadí mi to hlavně ze zásady. stejně tak by mi to mohlo rovnou zapisovat reklamy do seznamu záložek, nevidím velkého rozdílu
            • No to je pravda. Jenže už není moc míst, kam jí nacpat a vydělat reklamou je na prťavém českém internetu poměrně těžké.
              Hm...a vadí ti to, protože tě to nějak otravuje, nebo prostě ze zásady? (to není jedna z těch otázek, která předpokládá odpověď...jen aby bylo jasno)
          • je to podobného charakteru, jako přesměrování stránek na jinou doménu apod. víc netřeba zmiňovat. psal jsem navíc o opakované navštěvě webu, kdy se jen mrknu, jestli něco nového a když ne, chci odejít hned a svobodně a 4s(mě se to teda zdá věčnost) je až dost, to je déle než čas strávený na stránce v případě absence novinky.
            • Tak tohle má, prosím, od přesměrování velmi daleko. A s tím koukáním sem nevidím žádný problém, neb tu máme věk záložkového prohlížení, nebo jak se tomu v češtině říká. Otevřu novou, kouknu, zavřu. Záležitost dvou sekund. Nebo třeba tu máme RSS, to by se ti to potom kontrolovalo samo a nemusel by ses zdržovat věčností čtyř sekund.
        • napsal jsem to jak prase, spěchat se nevyplácí... *1*
  • ucho

    Steam

    víkendová akce Steamu je vcelku luxusní. například Alpha Protocol za 2 eura... a spousta dalšího.
    • díky za tip *3*
  • PC, PS3 a X360 verze hry Syndicate vyjde 12.2.2012.

    oooo prvý krát ste napísali dátum v číslach nie v hieroglyfoch
  • frag.ment

    PC, PS3 a X360 verze hry Syndicate vyjde 12.2.2012.

    Tak to datum se mi nějak nepozdává a tuším ve vzduchu nějaký odklad. I když pokud to bude sr.ajda, tak to třeba stihnou uplácat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit