Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyzkoušejte mód pro hru Command & Conquer: Red Alert 3, se kterým můžete projít příběh prvního...

    tenhle mod me laka vic nez samotnej RA3 (ten me spis odpuzoval) :)
    • Mód hodnotnější než sama původní hra . Kdyby se dal rozchodit nad samotným demem hry bylo by to rozhodně kouzelné - tj nechce EA uvolnit engine bez vlastniho balastu za polovic ?;D
      (teda to rozpadání jednotek mi přijde jako drcení kamene , ale co už )
  • SWTOR

    Nechcete napsat datum vydani momentalne nejsledovanejsi mmorpg kdyz uz to je venku? Na 22.12.2011 si priznivci star wars universa vemte vsichni volno ;)
  • Foxtrot_cz

    Jak by vypadalo MineCraft, kdyby dostalo novodobý grafický kabátek? Nějak takto!

    Podle mě Minecraft nepotřebuje nějakou novou extra super grafiku. Minecraft potřebuje spíš nový engine, který by byl lépe optimalizován, než je java.
    • No Ace of Spades jede i na jednojádrovém Atomu docela luxusně . Chcete říct , že Minecraft je na tom technicky hůř ?
      • Minecraft je naprogramovany naprosto otresnym zpusobem (jeho prvni verze byla jeste horsi - ta by neprosla ani jako zaverecna prace seminare IT pri maturite :-D).

        AoS je technologicky uplne na jine urovni (alespon jeho jadro) a ani nepouziva 3D akceleraci graf. karty. IIRC pouziva Voxlap => c++/asm.
    • přesně... java je fakt ojfoiasdjfoiajsdofikokotinaasldkfjlksajf :)
  • MidnighT91

    Jak by vypadalo MineCraft, kdyby dostalo novodobý grafický kabátek? Nějak takto!

    :-O dá se to někde stáhnout jako modifikace na 1.8 verzi? Promiňte my upřímnost ale z toho ohně na pochodni a efektu kouře jsem se málem po*ral snad nejlepší effekt ohně co jsem kdy viděl...
    • Jak by vypadalo MineCraft, kdyby dostalo novodobý grafický kabátek? Nějak takto!

      To je jen video, ne hra.
    • Jazz
      To sis doufám dělal srandu *1*
      • Asi né všichni znají College Humor a jejich videa.
        • Jazz
          To, že to na něm je, neznamená, že je to od nich
    • Jak by vypadalo MineCraft, kdyby dostalo novodobý grafický kabátek? Nějak takto!

      pochybuju že se to dá stáhnout jako modifikace. na youtube je video jak to upravuje ve 3D Studio Max
  • SWTOR release date announce!

    Tak už je to tu!
    http://www.swtor.com/news/news-article/20110924
    • MishKonn
      Pro lidi líné klikat:

      Star Wars The Old Republic oficiálně vychází 20. 12. 2011 v Severní Americe a 22. 12. 2011 v Evropě!
  • Nekvalitní, ale chtěné záběry z pouští mise v Uncharted 3.

    jsem zvedavy jaky bude pribeh.prvni dva dily jsou uzasny dobrodruzstvi (ziskat platinu byla radost) a kdyz jsem to pustil,chtel jsem dovolenou protoze odlepit se je fakt tezky :-) kdo hral bude vedet
  • Tak jsem slyšel

    Tak jsem slyšel, že všichni jste tady tvrdí hardcore hráči PC RPG. Tak prosím, kupujte:
    http://www.gog.com/en/page/dnd_promo
    • RavenHolm
      A co když už většinu těchto her vlastním? *5*
      • Tak to je dobrý... v tom případě kup Skyrim.
        • RavenHolm
          Na ten mám taky zálusk *4*
          • Já taky. Hlavně abych si potvrdil, že to není žádnej zázrak. Ale nebráním se možnosti, že to bude pecka, která mě překvapí...
            • RavenHolm
              Přesně můj přístup. Po Oblivionu jsem hodně opatrnej, ale zatím to nevypadá zle, nicméně žádný přelom v RPG hrách nečekám.
  • Zdrojový kód klienta DotA 2 neodkazuje na Half-Life: Episode 3, potvrdilo Valve.

    How unexpected *10*
    • Asi tak,vazne nechapu lidi,kteri se pokazde pri podobne prilezitosti nadchne,ze se konecne uz neco kolem dalsiho HL deje a pak jsou zase zklamani.
      Radsi byt skepticky a byt pak jednou mile prekvapen,nez byt porad nastvany. *1*
  • Od tohoto okamžiku až do pondělí 12:00 se Vám budou v multiplayeru Crysis 2 napříč všemi platformami...

    potřeboval bych radu, když zapnu na PS3 Multiplayer Crysis 2, tak mi to napíše, že mam vysoce zabezpečenej internet a budu mít problémy s připojením do hry. A kvůli tomu nemůžu vyhledat žádnou hru. Nemáte někdo rady co s tim? Díky
    • Jedny z nejvzácnějších a nejdražších PS3 her současnosti.

      nastavení firewallu v routeru bych hádal..
  • Zavzpomínejte na Figting Force. Kde? Na PSN!

    Kolik času sem u týhle hry strávil :) Perfektní mlátička. Dokonce tu mam ještě originálku doma :)
    • Hlavně ve dvou to byla pařba a docela HC páč to bylo na životy a bossové dali opravdu zabrat. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit