Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hoši zakazuju mobilování a hraní si s mobilem (Martine) během diskuze!!
    • Black_Hand
      tak martin tam samozrejme sledoval chat :).
  • LUkáši ohol se

    Lukáši ohol se je to hrůza :D :D
  • nejde zvuk?
    • uz jde :)
  • Cosi
    Tak ano chlapci, chceme vidět všechny co jsou v klubovně.
  • septicflesh
    Honza Vitík mě nalákal *1*
  • Off air ?
    • Válečná porada! *5*
  • kotty
    Sakra, v tu dobu budu zrovna na cestě domů. Grrr! *16*
  • Honza Vitík! F*ck yeah! *1*
  • Dobre si spominam ked mam pocit, ze v stredu robite tie live-streamy podcastov? :)
  • Mr. Vavra ;)

    Pan Vavra je borec. A s tym EA mal pravdu. Vy ste to len nechceli pochopit ako to myslel...ved on chcel len povedat, ze EA islo hlavne koli tomu dole, lebo im prestali dojne kravy tak vynasat ako im vynasali volakedy, a s tym skratka nejde nesuhlasit. Need for Speed ani take C&C nie je uz co byvalo, tak isto ako ten Sims s 1000 a jeden datadiskem... Len si spomente ake mal milionove predaje volakedy...A celym tym chcel povedat len to, ze Actiovisionu sa moze stat nieco podobne... Co ma dalsiu pravdu, viz Guitar Hero...

    Ale nieee, je tam najchytrejsi pan Polacek ktory ma vzdy tendencie sa opierat a chytat sa kazdeho Vavroveho slovicka... Ako nehcem sa ta Petre dotknut, ale posobi to tak ako keby si tak nejak s prepacenim zakomplexovane MUSEL hlavne sebe a svetu dokazat, ze ty si vyskocis aj na pana Vavru.... Ako keby si mu chcel liezt po chrbte hore... Pritom take nieco za potreby rozhodne nemas, mas super prejav pred kamerou ci v Replayi ked si bol alebo aj tie vase videoblogy s (pre mna genialnym jokerem Grygarem, u ktoreho stale ale nechapem tu 10ku u DE :D...inak hlavne koli tym zlym koncom tej hry ;) ) Lukasem, clanky tiez super atd atd atd... Skrakta... si kvalitny clovek :) no mohol by si byt milsi ;) myslim ze ti to prospeje... :)
    • Cahir
      Myslím, že téma, o kterém se kluci bavili, je mnoho interpretační. Poláček má prostě jiný názor než Vávra, to je celý, víc bych v tom nehledal. *3*
    • Já si myslím, že oni pochopili, jak to myslel, ale prostě dál než za Freelancera a TES nejsou schopni vidět... *7* Všechny ty hry, co jsi zmínil (a zmínil je i Dan), že šly dolů, prostě EVIDENTNĚ ŠLY dolů a to drastickým způsobem. To ví každý, kdo se kolem her alespoň trochu nachomejtnul...

      Jak jsem psal níže - Grygar, ale především Poláček, jsou prostě zaslepení svým "žurnalistickým mistrovstvím" a nejsou schopni reflektovat realitu...
      • sleepless
        Ona ta debata byla v jadru o necem trosku jinem, nez poklesu prodejnosti nekterych serii od EA, ale vsichni jsme se v tom v prubehu ponekud ztratili...coz bylo nasledne vysvetleno na cigaru po podcastu.
      • Tak pokud sefredaktor a redaktor porad zminuji neco jako Freelancer nebo TES, tak je to imho celkem v poradku,...taky by jsme mohli slyset horsi veci

        Je kazdopadne skoda, ze se diskuze na toto tema zmenila v hadku a byla prerusena... Dan tak nemohl dorict co zamyslel, v tom jsem s nim souhlasil..a Petr Polacek zas nemel prilezitost pouzit svoje argumenty... ze napr. ten ricitelo se pri tech nakupech neohlizel jen to co se EA ekonomicky vyplati, ale uprednostnili i dost veci originalnich, u nichz navratnost zarucena nebyla a to same plati o vyvoj. studiich...z meho pohledu co se pamatuju to byla sazka i dost na kvalitu (jak se jevila v te dobe) nez na ekonomicky vysledky firmy...

        Ot:Nevim jestli se jim to vy, splatilo, ale je fakt ze me Sims NFS atd.. nikdy nebraly, ale za ME nebo prvni DA, mirrors edge jsem jim prachy dal :)....Activision pro me v nabidce nema nic....
        • a jeste:
          nez na ekonomicky vysledky firmy... myslim firem, ktere kupovali. Urcite bylo pro EA ekon. hledisko nejdulezitejsi , ale hrala tam roli i kvalita na kterou u Activisn. rezignovali ...strilej ty COdy co pul roku na jistotu....zadny ambice mit v potrfoliu firmy kvalitni veci....
        • sorry... vyplatilo... samozrejme
      • ales.smutny
        Je to prostě hrůza. Vždycky, když je potkám, zhlížejí se v příručních zrcátkách, samozřejmě si k tomu pouští na smartphonech svá vystoupení v TV a k tomu vynáší soudy, jimiž odmítají zjevnou realitu. Třeba existenci V. Klause, to, že do redakce vedou schody a tak nám ustavičně levitují a nedejbože, občas někdo má někdo z nich jiný názor, dopouští se diskuse a polemiky (prostě zcela nereálnou věc) no a to popírají tuplem a hned zase sahají po zrcátkách...

        Není to s nimi lehké...
      • janchor
        To si vyprošuju, já během tý hádky ani nepípnul a probíral na chatu svoje mistrovství!
        • Jo a pozvěte zase někdy do podcastu Honzu Vitíka, ale tak, ať se fakt účastní! Je to borec na borce *5* A jestli to Honzo čteš, tak se nedej a bojuj v redakci za čest Pokémonů a Gothiku! *1*
        • Kdyby ses Dana zastal anebo aspoň jednou řekl, že Gothic série je minimálně respektu hodná, tak by bylo odpuštěno *5* *1*
          • Hmmm, na tom něco bude, to je fakt...
            • Hehe, na to bych si asi i vsadil *1*
            • Black_Hand
              no jen pockej. bud jsem prijde dan a postezuje si, ze taky potrebuje podporit, nebo v pristim podcastu zbytek osazenstva zmini tebe, a omluvi se mu a poplacaji ho po zadech :DDDD.
            • To bylo na Black_Hand...
          • smejki
            původně to bylo o tom, kdo co řekl a teď i o tom, co kdo neřekl, ale přejeme si, aby to řekl? Budu hádat... spánková deprivace?
            • Tvá upřímnost mne tedy dojala... *3*
            • Cahir
              Ani ne, já jen říkám, co cítím.
            • Cahir: Jestli sis právě úspěšně pohonil své ego, gratuluji! *5*
            • Cahir
              lolec: Ty jsi spíš kr*tén.
            • Spíše jsi nechápavej.
          • Black_Hand
            tak ja myslim, ze dan neni zrovna typ cloveka, co by nejak vyzadoval/chtel/potreboval zastani.
            • smejki
              OK. Každý tlačí svoje hry, páč jsou podle jeho gusta. Dan zas tlačí RDR, F:NV, Paradoxí věci. A právě proto i jich vážím a jsou pro mě nějak směrodatní. mají vlastní názor a pevný postoj. Když nějaký generický názorově neuchopitelný sedmičkář typu Sillmena něco ohodnotí, vím o hře ve výsledku prd. U těchto pánů ne. A je ve výsledku jedno, jestli máme stejný názor.
            • To Smejki: To určitě a pak budu zasypán dalšími nadávkami na to, že mám různé psychické poruchy a omezení. *3* Bylo to myšleno celé v nadsázce prostě, nic víc a nic míň... Ale to, že je Poláček s Grygarem v poslední době stále více mimo, to v nadsázce rozhodně nebylo. A to jejich tlačení stále stejných her mi též moc nehoví, i když je to pochopitelně jen IMHO.
            • smejki
              EDIT -reakce na lolcvo tvrzení, že jsem nechápavý

              i to je možné. jsou věci, které už mi dávají dost zabrat. stačí, když mi to tedy vysvětlíš. Budu jen rád
            • Black_Hand
              coze? ja mluvil o sobe? ja mluvil o danovi. dan je suveren, o tom se snad hadat nebudeme. ono to koneckoncu chce byt suveren, kdyz chces rezirovat vyvoj hry.
            • Každý člověk někdy potřebuje zastání... Minimálně proto, aby si ověřil, že jeho názory za něco stojí *4* Jestli ty ne, tak ti každopádně gratuluji, též bych to tak chtěl mít!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit