Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je zase zbytečná otázka, proč by se na tu hru nemohl někdo těšit? je snad tahle hra horší než poslední Deus Ex? a pokud ano, tak řekl kdo? někdo s patentem na rozum? *7*
    všechno má své fanoušky, z článku je cítit opovrhováni lidmi pro jejich odlišné herní chutě
  • Piggsy
    Taky máte tak rádi, když si chcete zvětšit nějaký obrázek, kliknete na něj a on je po "zvětšení" ještě menší? *15*
  • Rorschah
    Tohle je typický příklad západního marketingu. když něco nejde tak,jak si "páni" vývojáři (a samozřejmě distributoři) přejí, tak tam nasypou kalhotky. a je už jedno, jestli je to totálně absurdní, ono si to vždy svoji přiblblou komunitu najde ...
  • Conceptt
    no pravdou ale je , že v NHL už se žena objevila :)) ... sice jenom jako brankářka a ještě navíc v zápase předsezony , ale i tak ...
  • No, tak kdybych si chtěl skutečně zahrát nějakou hru s americkym fotbalem, tak si asi přece jenom zahraju ty, ve kterejch budou běhat pěkný slečny ve spodnim prádle, než banda 150 kilovejch upocenejch chlapů :)

    Teda nic proti, ale já přece jenom ještě radši ty ženský :)
  • filias
    Bizarní, ale s obchodního pohledu logické. Hezky vymodelovaná polonahá děvčata určitě někoho přitáhnou - zvláště pokud budou ty zajímavé partie dobře rozanimované.
    A co se týká žen v NHL - hry nejsou realita a pokud může vypadat ženský ekvivalent zkušeného a ošlehaného Sheparda jak jeho dcera, tak to na tom už tuplem není nic zvláštního.
  • Boze to tam nemohli najit vetsi fotku? Ta co tam je moc mala :))
    • Jde o LFL (Lingerie Football League). Tady mas odkaz na o neco vetsi foto a k tomu jeste bonus.
  • feminist wh*re strikes back!
  • smejki
    já bych si nekoupil ani normální sportovní hru, natož nějakou s polonahými děvami, ale jako fór je to fajn. Už jen to, že to naprdne spoustu moralistů, se mi líbí *4*
    nicméně. proč si kupovat digitální holky ve spodním prádle (které už jen díky nutně omezeným prodejům nemohou být technicky nijak lépe vyvedené, než jejich oblečené verze v tradičních hrách), když je internet plný reálného sexu ve vysoké kvalitě gratis?
  • a tak milou Lexi zažádal o pár fotek
    Hmm. Prvni co me pri precteni toho textu napadlo bylo: jailbait!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit