Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    Toužíš i ty po velkém světě plném dobrodružství a neomezených možností? Kde můžeš vystavět své sny a nalézt spoustu spřízněných duší? Tak přijd' a dokaž, že máš odvahu! Zveme tě na Minecraft server http://minecraft.pardalove.cz/
  • Líbí se mi hry, kde vítězí obsah nad formou...je to pro mě kus mládí a krásná nostalgie kdo si vzpomíná na staré dobré UGH, PREHISTORIK, supaplex, lemings nebo Golden Axe...a nebo z pozdějších let Duke, wolf 3D...schválně kdo ví co znamená IDDQD, IDKFA nebo MIL
    • Přidej ještě IDCLIP - procházení zdí, DOOM:)
    • Pepperonipizza
    • kod na nesmrtelnost v dukovi :D
      • Kódy na DUka jsou
        DNKROZ nesmrtelnost a DNSTUFF na zbraně... teda aspoň myslím... *1*
      • dobře ty... *1*
        • Já teda myslel že cheat na zbraně a na nesmrtelnost v DOOMoj.. *8*
          • jj ty prvni dva.. treti je duke jestli se nepletu ;)
            • jj ty první dva jsou na DOOMa ale ten třetí je na wolfa...;)...jsem se sekl...
  • Příííííííííííííííííííííííííšerná kvalita !!!!!!!!!!!!
    • Hank90
      lebo je to kamerované z PAX výstavy
      • Taky nechápu smysl této stížnosti :q Vidět tam jde vše, rozumět taky všemu *12*
        • Jason_dinAlt
          Řekl bych, že kluk komentoval spíš grafické ztvárnění samotné hry:o)
  • Dohromady nic co by delalo vetsi zmenu. Trochu "vetsi" svet (vetsi biomy), par novych bloku, exp system co neni dodelanej, prazdny vesnice a par novych mobu? Neoficialni mody toho pridavaji daleko vic. Mimochodem pistony byly puvodne taky z modu, npc vesnice taky. Jako bonus to jede o hodne hur jak 1.7.3 snad to fixnou.
    • Rozhodně tenhle patch přináší víc zábavy do hry než předchozí patche. *3*
  • Mohl by me nekdo prosim vysvetlit proc je tahle hra tak popularni? Ja na tom proste nevidim nic zajimavyho.
    • tohle nechápu normalne se zeptal, proč tolik minusek?
      • protoze tady klikaj ovecky
        • Každý je ovce , akorát každý v jiném stádečku :) *14*
    • že by nekonečné možnosti ? kretivita kterou ti jiná hra nenabídne?...stavění s kamarády?lego pro velký...

      Jman
      Adventure mód tam není.
      • Tim jsem myslel ten mod, ve kterym jsou prisery, nemate neomezene kostek atd... Pouziti mozku bylo v mem postu potrebu, promin, ze te to tak zmatlo.
        • Žádnej Adventure mod ve hře neni. To co popisuješ je Survial.Tak si nehraj na chytraka.
          • nie je ale bude, takze az taku blbost nepovedal
            http://notch.tumblr.com/post/779956568/the-rationale-for-redstone
          • Ale notak Petre.
            a) Urazet umis pekne na nekoho, kdo ani neni schopny spravne napsat "survial?"
            b) Tvuj "survial" ve hre taky neni
            c) Naposled jsem MC zkousel pred 7 mesici, takze se lehce zameni survival a adventure
            • Bože tak sem se přepsal, narozdíl od tebe umim číst, vono Petr a Honza ti asi zní podobně, a k B-Jsou tam Survival a Creative, FAIL *1*
            • ty moc urazet neumis, na nekoho kdo neumi napsat cesky jednu vetu (a jeste s tim machrujes na ostatni) a pro tvou informaci, prispevky predtim jsem nepsal ja
          • podle me si hraje spis na debila :D
          • To nemeni nic na tom, ze kazdej s fungujicim mozkem prisel na to, co jsem myslel.
    • Lidi bavi stavet. Dej jim kostky a oni je na sebe budou skladat :) Osobne jsem hral jedine adventure mod a ten nebyl nic moc, ale mozna ho tenhle novy patch trochu ozivi.
  • Ještě kdyby tam ty budoucí npc dávali questy a bylo by to boží
    • No to snad ani nemůžeš myslet vážně
  • absolutne perfektny update. klobuk dolu. Uz sa tesim na levelovanie a NPCcka. Vybrakovavat prazdne dediny neni to prave
  • Hank90
    Notch je sympaťák *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit