Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně se hra líbila a názory ostatních jsou mi úplně u рrdele. Úsudek si umím udělat sám.
  • Lawliet
    nechcu bejt sprostej..
  • Ja tak nejak nechapu proc se na hernich serverech do toho duka novinari porad trefujou. Takhle negativne naladenej clanek a podobny sem u jiny hry snad nevidel.
    Je to hra z minulyho stoleti a tak ji je taky treba brat :). Za mne 8/10 protoze to byl muj navrat do hernich pocatku. Ty stary veci mi vyhovovaly (byl to prijemny navrat), humor byl vesmes dukovsky povedenej, novoty typu inventare ci autohealu... no neduh snazit se starou hru nastylovat jako novou kdyz to od ni nikdo nechce... a grafika? To je vec kterou uz tak 5 let temer neresim (a to sem prostridal za tu dobu 3 kompy)... popravde u strilecky si vazne nevsimnu, jestli nakriptovanej nakladak co kolem mne projede ma zpetny zrcatko z 50 nebo 50 000 poligonu... stejne tak jestli na jeho vykresleni byli pouzity nejnovejsi shadery. Prijde mi ze nektery lidi nad tou grafikou snad onanujou kdyz si stezujou ze u duka to za moc nestala :D Radsi si zahraju hru typu MGS, prastarou v 640x480, nez hru jakou byl ve finale treba soldier of fortune 3 atp. ktery zazitkem stojej za houby... proto za mne duke dopad dobre... a dopad by dobre i kdyby to jelo na prvnim z mnoha menenych engine.... je to hra, ne nastenej obraz...
    • Ta grafika je skutečně podružná, ale v Duke 3D byl prostě humor zakompnován nenuceně a plnil svůj účel. DNF na mě působí jak laciná americká komedia pro teenagery. A grafika v dikovi je obvzlášť nepovedená. A to sem zapomněl, že v DNF Duke nemůže kopat, co to sakra má bejt...
    • Mechwarrior_bw
      no lenže tebou spomýnané hry sú zrejme tvoje srdcovky a tam je človek ovplyvnený sentimentom a samotným vzťahom ktorý k tej hre máš, preto je ľahké odpustiť grafické nedostatky a navyše v dobe keď si ich hral to boli hry po grafickej stránke na vysokej úrovni. Grafika jednoducho vždy bola a je mimoriadne dôležitá a netreba jej úlohu zľahčovať.
      • Metal gear sem hral naposled zhruba pred rokem, nedavno sem hral taky operation flashpoint, system shock 2, fallout 1 a 2 ... fallouty jsem hral ted dokonce prvne... nebo se obcas rad vratim kuprikladu k Oni a No One Lives Forever... nemyslim si ze bych byl ovlivnen sentimentem... nebo ne tak moc... ty hry jsou proste zabavny a zaujmou uz ze sve podstaty a pokud neni grafika dorubana bugama tak si nemyslim ze z nejaky hry muze udelat hru dobrou nebo spatnou... je to jen dnesni moda posuzovat podle "obalky"... muze ji pridat nebo ubrat... tak jako hudba treba... ale ze by na tom melo stat cely hodnoceni...
        • Mechwarrior_bw
          pozri, všetky tebou menované hry patria k mojim oblubeným, hlavne NOLF1-2 ale keby existoval ich remake v modernom grafickom kabáte (pri zachovaní gameplay) tak by som neváhal a siahol radšej na remake.
    • Core
      Pokud můžu přidat názor, tak já osobně hraju jen klasiku (výjimky: Zaklínač 2, Deus Ex 3) jako Planescape Torment, Icewind Dale či původní System Shock čili (pro někoho) graficky zastaralé hry (podle mě grafické skvosty). A tedy nemám na grafiku žádné požadavky, ale přesto jsem přesvědčen, že Duke model 2011 je naprostá sra*** *12*
  • Core
    Přiznám se, že Duke mi nestojí ani za to, abych se obtěžoval s kliknutím na odkaz s anketou. Takže asi tak. Zbytečná hra a promrhané tisíce $ *12*
    • XXDarthVaderXX
      Pozor, tady si šťouchl do vosího hnízda...
    • Naprosto s Corem souhlasím, ani za kliknutí na dotazník to nestojí. Koukám, že máme stejnou historii (Retaliator, Wolfenstein), možná i věk a proto možná i stejný názor na DN Forever. Já bych spíš řekl DN Never More.
      • Cajk
        já začínal na NES a přesto mi DNF nijak zvlášť nevadil. Jako budget za 300,- by to bylo přijatelný, vzhledem k tomu, co se kolem tý hry dělo. Bylo fajn, že se Duke ještě naposled vrátil, bejt ovšem Gearboxem, tak ho už teď nechám spát. Na to je to ovšem moc "silná značka" a oni chtěj penízky.
        • XXDarthVaderXX
          I kdyby hra byla zadarmo, tak nic se u mě nemění na tom, že byla a je prostě špatná.
  • No já osobně byl zklamán na celé čáře. Ještě na základce v osmé a deváté třídě jsme Duka hráli vždy po vyučování, dokud nás zástupce z počítačové učebny nevyhodil, což většinou bylo k páté hodině odpolední, protože hrál povětšinou s náma. Plus každý počítač měl headset, prostě školní herna... :-) No a DNF je totální hovadina, grafika podprůměrná, hratelnost silně podprůměrná - já hru v půlce přestal hrát, to se opravdu nedalo. Humor strojený a nucený, ačkoli některým Dukovým hláškám se nejde nezasmát. Pro mě se skutečně jednalo o skoro odpadovou hru, pokud bych měl hodnotit, tak 3/10. Bylo by lepší, kdyby tahle hra nevyšla vůbec. Je to poplivání a zneuctění legendy...
    • Core
      Za mých časů na škole ani počítače nebyly *1* Duke mě bavil ještě ve své 2D podobě a na střední se hrával na hodině informatiky Retaliator a Wolfenstein *1* Duka 3D jsem prošel horem - dolem, ale ten paskvil, který vzešel z této legendy letošní rok, je prachobyčejná budgetovka, kterou by mohli přidávat maximálně ke cornflakes v Kauflandu.
      • To já zažil učebnu na základce s Pentium 100 (tehdy dělem nad děla) :-)
        • Mechwarrior_bw
          to my sme mali ešte 286 8MHz s legendárnym TURBO tlačítkom ktoré pridalo na výkone závratné 2 MHz :) ... ale keď som odchádal už mali haranti k dispozícii Pentium II *7*
          • Core
            Jo, tak ty pamatuji též! Ovšem první zážitek byl jakási dřevěná kůlna (klubovna jako dělaná pro Mirka Dušína a spol.) a vní řada počítačů (už nevím, zda to byly comodory) a tam se sházela pařanská obec *1* To byly časy. Kůlna ještě stojí, zajímalo by mě, kam se podělo herní železo...
            • Jinak první věc so sem po síti hrál byl Warcraft I na 386kách asi v páté třídě :-)
        • Core
          To my jsme měli ještě k tomu strašně pokrokového učitele. V dobách Officů a open Officů nás učil v T602 *1* Krásné časy.
    • Blow up your ass!
  • Je to sice milý krok, ale o jeho přínosu dost pochybuju. Autoři mají vyvíjet hry na základě vlastní invence a ne na základě ankety. Takhle případné pokračování dopadne nemastně neslaně. Například jak chtějí zkloubit požadavky na FPS od konzolistů s těmi od PCčkárů?
  • Mechwarrior_bw
    budú výsledky známe aj verejne ?
  • martin.mirejovsky
    Já už ho vyplnil včera, a mile rád. Na DNF jsem se těšil stejně jako každý, kdo vyrůstal na Dukovi3D, a ve výsledku jsem ani moc zklamaný nebyl - hlavně ře se Duke vrátil ;-) Viz. můj příspěvek ke včerejší bleskovce: "Linearita hry mi vůbec nevadila, ostatně jako u kterékoliv jiné hry. Člověk má alespoň jistotu, že nikde o nic nepřichází. Zato absence lékarniček, klíčů a tajných lokací mi fakt vadila. To by prostě v žádné oldschool hře scházet nemělo, stejně jako možnost nosit plný arzenál, nebo alespoň rozumně částečný. Dvě zbraně jsou dost málo.... Ale co, i tak to není špatná hra. Dotazník jsem jim rád vyplnil. Snad bude příští Duke o něco lepší ;-)"
    • JohnyTheZik
      Viz je rozkazovaci zpusob od slova videt, neni to zkratka! :D

      Promin za ot
      • XXDarthVaderXX
        jsem tu přes ty archaismy...tak třeba to mohl myslet tak(jo máš pravdu)... viz. jako see. Prostě: mrkněte na... Gramaticky je to úplná blbost, ale myšlenku snad chápeš.
    • prudislav
      nápodobně - s těma 4 zbraněma z patche je to už lepší ;-)
      • martin.mirejovsky
        To je pravda. Už jsem o tom slyšel, ale zapoměl jsem na to. Takže to vypadá, že si DNF v brzké době znovu projdu, ať si ho užiju ještě líp ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit