Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na tom obrázku s 370Z je pěkně vidět deformace pneumatiky, nemyslel jsem že zachází až tak do hloubky... respect :) tohle je jediná hra kvůli které uvažuju o koupi X360, ale asi to neklapne. a souhlasím s udhDnB: logitech G27 rulez + rFactor2 ...hmmmmmm
    • Tak rFactor si jede svou vlastní ligu... rF2 bude určitě THE BEST....
      Obsahově/Visuálně bude ale FM4 určitě výživná.
  • bude to bezpochyb úžasná hra, už mám předobjednanou limitku z Xzonu *2* *5*
  • já to chci na PC abych to mohl jezdit s Logitech volantem a ne s těma mrdkama od microsoftu :-(
    • FANATEC.DE............... lame.
    • Hele a premejslel si nekdy o tom ze to nemusim hrat jenom na periferiich od microsoftu?Mam Fanatec volant s clubsport pedalama a oproti tomu je mrd*a ten tvuj logitech :D
      • Ale tím nechci říct že by ten fanatec byl špatnej ,viděl sem v akci ten Porsche a vypadalo to fakt dobře ale na G27 to nemá ;)
        • V tom případě jsi trochu mimo :) G27 - PC/PS3 (v GT5 maji vyhodu G27 pred G25... opravdu super podpora!!!....) Fanatec - GT2 - PC/XBOX360/PS3, Stejně tak nový model CSR... H-Shifter/klasik shifter...
          Lepší design, provedení, materiál....
          Takže s řečmi směrem k Fanatecu bych byl opatrný, sice stojí 2x to co tvůj G27, ale jde o top prudukt.
      • to těžko chlapče !! - http://volanty.heureka.cz/logitech-g27-racing-wheel/
      • Ten nemá ani převodovku.
        • Že ten Fanatec nemá převodovku bych mu za zlý snad ani neměl. Jo kdyby neměl šaltrpáku, to už by bylo horší *1* Navíc nevím, co za volant to přesně vlastní, ale Fanatec porsche 911 šaltrpáku má *7*
          • M.Habarta
            Nehledě na to, že závodní vozy dnes většinou mívají sekvenční převodovku, ovládanou páčkami za volantem [které má snad i ten nejlevnější model (nebo místo páček alespoň zadní tlačítka)].
            • Závodní vozy mají také klasik řazení viz třída GT apd............. tady je to samej znalec :D *12*
            • Já rači manual jak v reálu tak i ve hře ;) .Impreza STI FOREVER!!!
  • Byl bych velice rád za žebříček zajetých časů stigem na TG trati :)
    • dobrej napad :) tesim se i tak moooc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit