Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • farrao
    Hard Reset je pro mě spolu s Dead Island velkým překvapením tohoto roku. Tahle hra ukazuje, že k zábavě nepotřebujeme rádoby inovace, pozlátka dnešní herní doby a hra se nemusí nijak odlišovat od ostatních. Nepotřebujeme Áčkové příběhy, Next-Gen grafiku nebo dramatické filmové zpracování, při čemž videjka tvoří půlku hry. Nám stačí dobrá (v tomhle případě parádní) hratelnost, hezky stylizovaná grafika, zbraně, hezky zpracovaní nepřátelé a nic víc. Paradoxně, i když se tahle hra nesnaží přijít s ničím novým, vlastně "nová" je (po mnoha letech konečně FPS, která si na nic nehraje), protože v dnešní době nenajdeme moc oldschool titulů na principu... tedy, tahle hra mi vlastně dost připomíná starého dobrého Dooma, akorát má parádní grafiku, nové zbraně, vylepšenou fyziku, roboty a nějaké RPG prvky (prvek)... A i když se tady příliš na atmosféru nehraje, tak v sobě hra něco má, je to sice spíš individuální, ale na mě působí parádně, temnější FPS řežba, u které se skvěle pobavíte. Kdo hrál starého Dooma nebo Wolfa, určitě mu bude v některých ohledech Hard Reset tyhle hry připomínat. "Běž a znič všechno, co ti přijde do cesty" - asi takhle se to hraje, říkáte si: "pořád to samé...", ale tahle hra na tom staví a svůj účel - odreagovat a pobavit - plní dokonale. RPG prvky (prvek) je ve hře ku prospěchu (hráče dobře motivuje) a fyzika, resp. zničitelnost okolí sice není světová, ale nějaké ty barely, auta atd., s tím se dá taky něco vymyslet. Zkrátka parádní odreagovačka, kterou sjedete za pár dní a nebudete litovat. Hraje se skvěle a rozhodně můžu jenom doporučit. *4*
    • Docela si me nalakal, sice klasicka fps uz takrka nehraju, ale Hard Reset vyhlizi slibne mimojine i tim, ze to neni konzolovka, jo, dam tomu sanci.
  • Nesouhlasím s dokola opakovaným blábolem, že každá hra musí přinést něco nového, originálního. Ono to totiž u některých žánrů/titulů ani vůbec není možné.
    • prudislav
      já právě myslím že zrovna u stříleček je pořád velkej prostor pro inovaci i pro návrat starších herních mechanik, které z her vymizely
      Nebo to opravdu hráči chtěj x-tej klon CoD?????
  • p.AdamoKitini
    Myslim si,ze Polaci v posledni dobe prekvapuji herni trh,nedavno vysel titul Dead Island take od polskych vyvojaru,ted zde mame Hard Reset.
    I kdyz je Hard Reset koridorova strilecka,je to dobre se nekdy odreagovat u neceho takoveho, a ne porad premyslet,kde ma clovek jit,co ma udelat aby to tak bylo.
    Zde jde clovek primo za nosem a strili po vsem co se hybe.Neveril jsem ze me tato hra chytne a chytla.
    Takovychto her by melo vychazet vice.
    • Ochvilu Serious Sam 3 BFE :)
  • Mayuri12
    Hrál jsem sice jen demo ale vypadalo to skvěle, futuristické město plné neonů, reklám a nevím čeho dalšího se prostě povedlo i když nepřátelé byli na můj vkus až moc bizardní stejně uvažuji o koupi.
  • skvela hra, zadny prekombinovany kraviny jako dnes u kazde strilecky, kde polovina hry je jen video a stupidni kecani, co me nezajima. Hru kupuji abych si zahral, a ne abych 5 minut hral a pak 10 minut pozoroval video az se nekdo vykeca :-D
  • PsychoCZ
    Hru Hard Reset jsem si nedávno stáhnul a je to opravdu skvělá hra. Je to jen jednosměrná koridorová střílečka, kde zničíte vše co máte v cestě, což je celkem fajn, přestože jsem spíše příznivec RPG a her s volným světem. Já bych dal hodnocení tak 85 %, hra se mi líbila a doufám že někdy zase vyjde něco podobného. *4*

    A jinak zase chválím GAMES.cz za hezky zpracovanou recenzi (jako vždy) *4*
  • Podla mna je Hard Reset pecka (sice ho momentalne nemozem hrat kvoli vyssim (teda skor uplne nie malym) HW narokom ale zakupenu ju mam uz davno). Takychto hier tu chyba, velmi chytlava hratelnost a naozaj krasna grafika (vynikajuci dizajn urovni, poriadna fyzika a modely). Dufam, ze Pani z FWG (Flying Wild Hog) budu mat dost podpory od hracov a daju sa na vyvoj HR2. Tak co tu mame dalej,.....Serious Sam 3: BFE (pre mna najocakavanejsia hra tento rok)!
  • Cosi
    Slyšeli jste jak moc debilní a zbytečné byly komentáře v tom videu? Proto mám rád games, recenze, ať již písemné nebo video - ty mají OHROMNÉ plus za to jaké jsou, jsou k věci zábavné, stručné a další kladné vlastnosti si doplňte podle vlastního hodnocení.
  • michaliuz18
    vy ste dobrý :D plusko tomu koho hra nebavi, ale mna co bavila a tesil som sa z nej tak mínus :D, aj ked pribeh ani neviem o com bol , ale rozhodne by som tomu dal 8.5 boda , uz len kvoli kvalite hry kde plati pravidlo v jednoduchosti je krasa, a v tej hre bola krasa , pre mna prekvapenie medzi tymito tupimi hrami co zvyknu casto vychadzat *4*
    • CRYPT
      ja ti dal plusko :-)
    • Plny suhlas.
      Mne tato hra velmi pripomina Time Shift.Tiež všetci nad ňou ohrnovali nos, mala peknu štylovu grafiku z alternatyvnej reality, vela originalnych napadov, vťahujucu atmosferu a dinamicke tempo...VIBORNA HRATELNOSŤ
      • Za to "dinamické" ti môžem dať len mínus :)
        • a za to "viborna" by si mu dal plus? :)
  • Hrál jsem a na painkillera to určitě nemá *1* protože je to takové nemastné a neslané takže to nic extra není. Takže 7/10 určitě odpovídá a recenze i tak *2*
    • DarkHawk
      Pankiller Redemption co vyšel letos byl total sh*t. Ty starší díly byly lepší, ale i tak Hard Reset vede s přehledem.
      • Redeption se ani nedá počítat do řad painkiller a res. byla taky sr*čka !
        • prudislav
          Redemption a Resurrection ani nebyl pořádnej Painkiller - to byly v podsatě módy od fanoušků vydaný jako samostatná hra
          • Nějak tak. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit