Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Error 102 - video file not found
  • Dohrál jsem a je to paráda. Neví někdo o něčem podobnym?
    • Black_Hand
      zkus starsi adventury. Beneath a Steel Sky (to je hlavne grafickym stylem velmi podobny), nebo Future Wars. noirovosti by mozna jeste prosel Tex Murphy, ten je na gogu.
  • Jo jen... proč je to čtverečkovaný ? A kolik ta hra jako z roku 1998 stojí ? Nic ve zlém jen se ptám.
    • Black_Hand
      to bylo diskutovane uz v podcastu. duvodu je vic a) nostalgie b) mohl si to nakreslit sam (mozna dalsi duvody by take sly najit). cena je $15 tedy pod 300 korun. proc bys to za ty prachy kupoval? protoze se to hraje skvele, ma dobre vypraveny pribeh a grafika ma zde trochu jinou funkci, nez v crysis 2.
  • Odulin
    Tak včera jsem se odhodlal a koupil. Hned jsem se rozvzpomněl na krásný starý adventury.. Kyrandie, Gabriel Knight, Neuromancer apod... rád si po letech zas smlsnu na dobrý adventuře. Doporučuji.
  • Čo tam robí Faye Valentine z Cowboy Bebop? :) Nielenže vyzerá ako ona, ale aj aspoň v tom zábere povedala tú istú vetu, ako v anime...a tiež postave, ktorá sa volá Spike. To je easter egg?
    • janchor
      Jojo, easter egg.
  • Core
    Neuvěřitelně nádherná záležitost. Smekám před tvůrcem.
  • asi si po letech zahraju zase adventuru
  • hormonko
    Parada! velmi ste na navnadili v podcaste a teraz to musim hrat! dikes *2*
  • presiel som pred nedavnom. dobra hra. nepredstavuje taku vyzvu ako old school adventury, a tiez je dost kratka. ale pribeh a postavy ma vyborne. prezentaciu takisto. kazdy fanusik point&click adventur by si mal gemini rue zahrat. oplati sa
  • Konečně pořádná hra po X letech. http://www.wadjeteyegames.com/geminirue.htm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit