Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Snad jsem odpověď na soutěžní otázku poslala na správnej mail... Strašně bych toho Zaklínače chtěla... Tak nesoutěžte! :D
    • Trol.diskuzni
      Postni tady ten mail celý včetně hlavičky a dostaneš odborný posudek o zvolené e-mailové adrese příjemce na počkaní. *3*
      • Amylee.Anderson
        Mail podcast@games.cz, hlavička Soutěž s Fight Club #50, pak odpověď a udaje co jsou třeba. Odpověď si zjistěte :D
        • Black_Hand
          je odpoved "I can has cheezburger?" ?
          • Amylee.Anderson
            I has a hotdog!
            • I has a chicotek burger! *2* *1*
    • MickeyMutant
      Mail máš určitě správně, jen jestli máš správně i odpověď. Co jsi napsala?
  • Právě jsem mámě z peněženky vytáhnul stovku a hrozně rád bych jí klukům poslal, ale nevím jak. Prosím rychle poraďte jak, než na to máma příjde.
    • zdeeneek
      Posli to mne. Ja jim to pak predam *1*
    • Trol.diskuzni
      Já bych to vzal, zabalil do obálky, tu strčil do bublinkové folie a pro jistotu to celé ještě vrazil do speciální obalu s přídavnými bublinkami, to vše nechal expresně odeslat s dodejkou do USA a zavolal tam, že si přeji zásilku nechat přeposlat do Prahy, jelikož tam kluci momentálně nejsou k zastižení (až na příští E3). *5*
    • posila
      Nemel bys rodicum krast penize :(, tak tam tu stovku radsi rychle vrat.
  • Výjde to ještě denska nebo mám jít spát?
    • janchor
      Jezus, pardon. Spát, určitě spát. Vyjde až v průběhu noci, teprv teď se dostávám ke střihu.
      • Trol.diskuzni
        Jen klid, však oni se dočkají (a já též) :-)
      • adahn
        A já doufal, že u podcastu ještě dneska usnu...
      • zdeeneek
        V tuhle nocni dobu uz se zrno oddelilo od plev a cekaji jen hardcore fanousci *1*
      • smejki
        dios mio!
  • Mohli byste prosím prozradit, kdo všechno vystupuje v 50-tém díle?
    • posila
      Lukas Grygar, Petr Polacek, Martin Bach a Ales Smutny
  • janchor
    Hlášení: střiženej díl bude venku nejspíš až pozdě v noci, prioritu má jiná práce. Čekání si můžete zkrátit poslechem konkurenčního hPodu, kam u příležitosti jeho třístovky zaběhli kolaborovat i Petr s Martinem!
    • M.Habarta
      Kolaborace výborná, jen mám podezření, že se o mně Petrovi a Martinovi zdá, páč si nejsem vědom toho, že bych se s nimi kdy potkal. :)
    • Cakanie si mozete skratit tiez.....
      http://www.youtube.com/watch?v=2Z4m4lnjxkY&NR=1

      PS: za nasledky na psychike nerucim
      • christianus
        To rovnou maraton ne? http://www.youtube.com/watch?v=gkfVdrtLcRs&feature=related *1*
      • 13_11
        A nebo ještě lepším kouskem z LEVEL TV.
    • Chybíš tam ty a Farid...
      • zdeeneek
        Hlavne Farid. Janchora slychavame aspon tady, ale Farida jsme uz neslyseli ani nepamatuju. Co asi dela, kluk jeden usatej *1* Nechce ho redakce nekdy zase pozvat do klubu? Pokud se tada nejak nerozhodl podcasty bojkotovat ...
        • 13_11
          On je teď na útěku za zpronevěru recenzentské multiplayerové verze Battlefield 3, kterou dal klukům do redakce Games. Doufejme, že ho nikdá nedopadnou!
  • Včerejší klub rváčů se mě nelíbil.Nemastné neslané.Stále o jedné dvou hrách.Ještě chvíli a přestávám to poslouchat.Někdy se skutečně nudím.
    • Vzhledem k tomu, že včera, tj. 27.10. žádný podcast nevyšel, tak ses asi, bobánku, nudil u něčeho jiného...
      • D e b i l e.
      • vcera bol nazivo vysielany ten podcast co tu dneska pribudne
    • Kdyť se tam mělo mlít o Skyrimu. Takže žádne orgastické vykstříky?!? A já se tak těšil *13*
  • Kdy dneska bude Fight Club?
    • janchor
      Točil se až dneska, takže střiženej bude v průběhu zítřka.
  • Jak vlastne vcera?
    Nebo dneska?
  • Žádost o příspěvek je především amatérsky napsaná, stručně řečeno - dejte prachy, bude líp - ale moc jasného z toho není. Budete třeba zveřejňovat kolik peněz bylo vybráno a na co následně byly použity? Jak už někdo napsal níž, je divné, že velká firma takhle shání každou korunu...
    Asi před 5 lety o podobnou podporu žádal Spark, dokonce do časopisu dal složenku s předepsanou částkou a skončilo to naprostým fiaskem. Nakonec se z toho vyklubalo, že měly dluhy, které bylo nutné rychle uhradit...
    • blixa
      Tezko neco v takovymhle pripadne slibovat, kdyz sami nevime, co se z toho vyvine.. Vybranou castku ale zverejnovat budeme, vzdycky kdyz za to neco novyho poridime nebo udelame.

      Ad velka firma shani kazdou korunu - znovu opakuju, ten clanek byl redakcni, nema nic spolecnyho s aktivitou nebo financni kondici Tiscali. Chceme podporu na novej redakcni obsah a veci, ktery neni uplne lehky v soucasny dobe rozvijet. Ale rozhodne nejde o nejaky splaceni dluhu nebo penize na samotnej provoz.
      • Byste tem mecenasum (registrovanejm) mohli dat alespon nejaky pomyslny poplacani po zadech - treba nejakou "VIP" ikonku u jmena, nebo tak.
        Mne to treba prijde jako zbytecna blbost, ale spouste lidi ocividne ne. No... ono je hezky, byt aspon takhle odmenenej... za odmenovani : )
        Vlastne by se pak i trochu vydelo, kdo jenom blbe keca, a kdo opravdu cini.
        Ja vam kluci posleze urcite taky prispeju - ted jsem toho ale nakoupil tolik, ze si tady spis rozjedu vlastni agendu : D
        • teda... vYdelo... hezky : D
          to mam za to, ze se neprihlasuju : D

          (ale hrubky ja samozrejme delam naprosto zamerne, pro pobaveni)
      • Byl bych pro aby se do redakce koupili elektronické cigarety :D
        • christianus
          Jen je nech, aspoň si vždy při tý pauze pokecáme s Lukášem. :D
  • Donate

    Chcete prachy? Klidně přispěju ale výměnou za to že Lukáš v podcastu zazpívá.!
    • Trol.diskuzni
      Až řekne, že Duzex je na ho*no a lituje, že jej kdy promoval, tak klidně i 5 litrů! *5*
    • zatancuje! *1*
    • Ja taky přispěji když mi Lukáš uvaří večeři !!! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit