Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle jsem videl jeste davno davno kdyz jsem zral wowko a mel cas hrat pocitacove hry, vzdyt je to stary tak 3-4 roky .....
    • Anal.S
      Tak to seš starej mazák.
  • Neřekl bych, že nevypípané video "uniklo", když je na Youtubu už od ledna. To naopak na Blizzconu pustili sestříhanou a vycenzurovanou verzi tohohle vyfetovanýho pitomce. A z toho je ten poprask - že ho Blizzard propaguje.
    • Ty si srandista... podivej se na nej jak je vyzranej, ten maximalne tak huli travu a chlasta, na fektu ale nevypada...
    • Anal.S
      Drogy za to můžou! Drogy jsou zlo!
  • ...no vyzera to tak, ze okolo WoWka sa zhlukuju podobni jebovia ako mozno vidiet napr. na futbalovych stadionoch...no skvele :D o chvilu si budu ludia davat na drzku kvoli kapuste vo Farmville...PvP na zivo...to to dopadlo... :D
    • a co cekas? wowko je 12+ co asi z tech decek vyroste kdyz hraji mmo od mala. taky je cim dal vice jednodussi, ze s nim nemaji problem i lide s pomalejsim uvazovanim, kterym vetsinou stacila singl kampan cod
    • Anal.S
      Oukej, WoWko je žumpa, ale prosím... nepřirovnávej to k fotbalu. To si WoW nezaslouží.
    • teď jsem se od srdce zasmál *1* palec hore *1*
    • EuroSamurai
      *1*
  • Dostal mě komentár wowkaři jsou k smíchu, který má tolik plusek.
    Ono kdyby 11milionu lidí hrálo jinou mmorpg hru kde jsou také 2 strany proti sobě a pořádala by se takto velká akce pro všechny fanoušky tak by to dopadlo stejně.

    Tohle nemá nic společnýho s tim, že wowkaři jsou k smíchu, ale že lidi jsou dem*nti.
    • Anal.S
      Jo, to máš pravdu. Ale třeba dokážu si představit, že takovej sraz hráčů EVE Online může být celkem noblesní záležitost.
  • rodneymckay
    Když jsem hrával WoWko, tak každého alíka jsem fakt nenáviděl no a že elfáky přirovnává k homosexuálům to není žádná novinka. V článku stojí něco o tom, že nějaká holčina měla otřes mozku, nevíme jak to bylo, ale je to hra, takže normální člověk ve skutečném životě by určitě nešel zmlátit týpka, jen kvůli tomu že hraje za alíky a před chvílou ho dal v battlegroundu. A že použil výrazy, které použil, ve wowku to prostě nejde nadat druhé straně, tak si zanadával no *15* .
  • Šak v tom necenzurovanom hovorí pravdu, EMO sú "polikači" *1*
    • Ak to beries cisto technicky, tak "polikaci" su aj baby, ktore fajcia penisy chalanom a aj chalani, ktori lizu posvy babam.
  • hmm, uz len dufat, ze gaygamer si nezacne prekladat niektore texty Cannibal Corpse :)
    • vlastne.... prekladat. Oni su samozrejme v anglictine, len im nie je moc rozumiet...
  • Panebože, co to je Gaygamer? *11*
    • Anal.S
      Proč blicí smajl? Nikdo tě tam nenutí lézt. Celkem smutný.
      Homofobie je horší než rakovina.
      • Kdepak to geyové jsou horší než rakovina! *11*
        • Anal.S
          Dokud to do análu netlačí tobě, tak nevím proč by ti měli vadit :) Měl bys vyrůst.
          • Ty by sa sa mal radšej zmenšiť až by si úplne zmizol.
      • skaven123
        ked bude gaygamer, musi byt aj heterogamer, inac je to diskriminacia
    • taky jsem si říkal :D...gayové už mají svoje zájmové skupiny snad všude...gay fisherman....gay gardener...nejsou ? budou..
      • Aby to tu zachvíli nebylo tiscali.gaymes.cz *1*
        • Doufám, že jednou tady něco takového bude.
        • už vidim to růžový pozadí :D
          • Anal.S
            růžová je barva muže.
          • Ale já jsem klidnej, ze všech hodnocení mých příspěvků budu mít maximálně jen 4% mínusů. *1*
  • Georgie je kapku nalitej, tak si to tak neberte. *5*
  • Shrnul bych to nesmrtelnými slovy Roye z IT crowd "Oh, I’m very comfortable with my sexuality, I just don’t want to be slapped in the face with their sexuality." - se svojí sexualitou jsem spokojenej, ale nechci bejt fackovanej jejich sexualitou. (takže gayové ani lesby jako jednotlivci mi nevadí - pokud se tím nechlubí a nevyřvávají jak je to parádní)...
    • Kinet1c
      mne tiez nevadia, vadi my to ich hm, povysovanie sa nad ludi, ako keby boli nieco extra, ono to sem tam vyzera ako ked povies nieco ze je gay, tak ako keby si bol rasista ci nieco na ten sposob, byt gay je len orientacia, tzn maju radi rovnake pohlavie, nevidim na tom nic strasneho, len presne ako je v tom royovom vyraze nech my nelezu stym pred oci, tzn mna nezaujima kde kto je gay ci lesba, berem ich ako ludi, ale ked sa zacnu chvalit tym aky su oni iny, to fakt vie znechutit, skratka ja sa tiez nechvalim, ze milujem zeny, ale faktom to je, nebudem to vyvesovat na plakaty ci transparenty aky velky hetero som a aky som preto cool, a co sa tyka toho videa ja si myslim, ze ani aliancia ani gayovia sa nemaju preco rozculovat, jednoznacne to vyzera iba ako sranda a nie vazna vec, a ked toto niekto dokaze zobrat ako nejaku strasne vaznu vec tak je my ho luto. JE TO LEN HRA, vyrazne to tam spomenul, ked som dobre pocul.
      • Nejako to mas pomylene. Ved ta homo komunita len reagovala na to vulgarne video od toho tlsteho primitiva. To je podla teba vystatovanie, ked si nenechali s*at na hlavu a sa ozvali? Co mali podla teba akoye robit? Kaslat na to? Rozumny clovek by sa ich este mal zastat, mam ten dojem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit