Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Home Game

    Asi 2 dily pozpatku jste resili poker, co tak zorganizovat nejakou Homegame na pokerstars? :)
    • blixa
      Urcite neco spachame, ale az v nejakym volnejsim obdobi.. Treba lehce pred vanocema.. Ted vychazi tech her porad nejak moc ;)
    • Black_Hand
      no ja jsem to tam parkrat nadhodil, ale jeste pred otazkama z publika, takze me kluci prirozene ignorovali :).
  • Dan Vávra ve fight clubu

    Doufám že v příštím fight clubu bude přítomen Dan Vávra,chtěl bych znát jeho názor na Skyrim,já jsem z něho zatím poněkud rozpačitý...
    • Amylee.Anderson
      Na Twitteru píše, že se mu Skyrim nelíbí :D:D:D
      • Vida,alespon nejsem jediný člověk na světě kterému se ta hra zatím moc nepozdává(zatím jsem v ní však stejně strávil sotva hodinku tak se to snad nějak zlepší),jinak vím že Oblivion se Danovi líbil moc,ale starší TES hry taky nějak zvlášt nemusel( alespon psal kdysi neco takového do levelu)
      • Miroo_CZ
        Jezus, tomu chlapovi se nikdo nezavděčí..!
        • smejki
          "Jezus, tomu chlapovi se jen tak někdo nezavděčí..!"
          fixd
          • Miroo_CZ
            Vůbec nikdo se mu nezavděčí, mám ten pocit..!
            • Byť jsem ve hře strávil teprve chvilku (PC verze), tak chápu, kam Dan míří. Ta hra vypadá jako Oblivion s trochou pudru a rtěnky. Pohyb v samotném menu je příšernej port na facku. V samotné hře, hned u toho úvodu, kdy ještě nemáš plnou kontrolu nad postavou, bych čekal, že ho autoři budou mít zvládnutý perfektně po všech stránkách, se tam voják snaží projít skrz jiného vojáka, a pak doklouže po povrchu na své určené místo. A takových zadrhnutí postav tam je několik během minutového intra s popravou. Pak tam přiletí drak, začne řádit a... působí to jak 10 let staré RPG. Všichni čekají na tvou akci, když špatně proskočím otvorem ve zdi a skončím opět na náměstí, tak si to musím zopakovat znovu, přičemž celý běsnící svět okolo (rozuměj pár ohýnků a jeden voják snažící s zahnat draka) poslušně čeká, až si to kolečko zopakuju. Následně tam proběhnu kolem lučištníka, který zřejmě prošel nějakým ohněm a je celý v plamenech, přičemž jako by se nic nedělo si v klidu střílí šípy někam do prázdna ve vzduchu. Nějaké reakce na zranění nebo úder ve většině případů vůbec nejsou. To jsou elementy, které už u podobného non-turn based RPG nechci vidět.
              Na druhou stranu tohle ještě neznamená, že mě to nemusí bavit. Jen to vypadá, že to dělalo nějaké malé studio s omezeným rozpočtem a časem.
            • smejki
              dan už své preference několikrát zmiňoval, čili...
        • To je na ňom úplne to najlepšie *2*
    • Miroo_CZ
      Skyrim by se mu mohl líbit, co jsem tak pochitil tak má hry od Bethesdy docela rád...
  • Slotermeyer

    Fight Club #52: Bigger, Longer & Uncut

    Tak je to tu, přátelé.

    http://speedfile.cz/cs/36108/fc-52-mp4

    Zvuk možná trošičku ujíždí, ale není to nic strašnýho. Taky chybí pár minut ze začátku - hrál jsem si s nastavením.

    1:01:00 - 1:05:00
    Výpadky přenosu, kolísání hlasitosti.

    Enjoy!
    • Black_Hand
      hmm pri live poslechu jsem uplne preslechl posedlost lukasova byvaleho devcete planescapem. takovou slecnu bych docela rad poznal :).
    • Amylee.Anderson
      Děkujem! Teď si už nikdo nebude stahovat sestříhanou verzi :D
      • poslední dobou je nuda poslouchat tu sestříhanu, natož nějakou prodlouženou
    • Trol.diskuzni
      Díky moc nejen za super záznam, ale taky za zvolený upload server - you rule!

      Plánuješ to takhle nahrávat i příští týden? Myslím, že bych to nejen já ocenil... *4*
      • Slotermeyer
        Pokud budu sledovat live stream, tak jo.
    • 13_11
      Skvělé! Díky moc! Úvod jsem naživo nestihl a záznam naprosto stačí. Ještě jednou díky!
  • Ako to myslis ze P.P. to ridi ? Ja som mal doteraz vzdy pocit ze to ridi/moderuje a zastresuje Lukas.. ?
    • ridi ve smyslu, vyjadruje se nejradikalnej k predlozenym problemum a obcas vynasi konecne redakcni stanovisko (bezohledu na peclive formulovane diskuzni prispevky ostatnich).. :)
      ze podcast moderuje Lukas jsem si vsimnul..
  • ze zacatku mi to live vysilani pripadalo vcelku zbytecny, ale ted po nekolika dilech zjistuji, ze to smysl ma.... hlavne proste tak nejak vidime pulden ze zivota redakce, jak to ten P.P. ridi (a obcas sabotuje pocast :) ) spousta docela vtipnych veci se do sestrihu nedostane a je i tak nejak patrnejsi to Lukasovo nasazeni a ochota resit kazdou blbost (z chatu apod.) . Diky tomu i ty kour pauzy maji sve opodstatneni.... vcera me to tedy velmi bavilo, skvele bylo jak vam uniklo tema k baldurum apod...:)
  • 13_11

    Icewind Dale

    Petr si asi namíchal špatnou družinu a tak asi dostal na prdel, že už ho první Icewindy nebaví :-) Shodou náhod je mám taky po letech nainstalované a jenom pláču radostí a dojetím, jak je to skvěle dávkované, zábavné a výborně napsané RPG z faerûnského světadílu. Takže ostatním, co ještě neměli tu čest: určitě se po tom podívejte – snad se dá ještě sehnat kompletní krabička se vším všudy a navíc v češtině. Cenově? Už před lety to stálo jak větší menu u mekáče.
    • ales.smutny
      Já tedy taky stojím s Petrem, jak jsem tehdy miloval každé RPG, které kdy vyšlo, ID mě prostě nechytly a ne... Přišlo mi to ukrutně vyprázdněný, jen na boj...a pak tu bylo srovnání s BG a hlavně Planescapem... a to mě vždycky odradilo...:)

      Ale proti gustu...;)
      • Presto, ze me bavily vsechny tyto tri hry, tak icewind ( hlavne jednicka) je moje asi nejoblibenejsi. Je to kvuli ty temny zeleno-zasnezeny atmosfere a moznosti zkouset ruzny bizardni kombinace part :) . Asi to tak vnimam az zpetne...ted kdyz si mam neco z infinity zahrat tak prvni sahnu po IWD..(pak Torment) :)
  • Slotermeyer

    Překvápko

    Jakmile oficiálně vyjde novej FC, dodám videozáznam z live streamu a zároveň doufám, že za to nedostanu BANána. *5*
    • janchor
      Ne, jak je ctěná libost.
  • Tož ta kamera, palec nahoru games!
    • janchor
      Palec nahoru podpoře od čtenářů / posluchačů / diváků! Kamera je jen první krok.
      • Promiň, ale co je to za kupu koňských sra*ek? Máte tu tuny reklam a vy si ještě dovolíte napsat, že díky příspěvkům od lidí si můžete koupit lepší vybavení do klubovny.
        • janchor
          A proč bychom si to nedovolili, když je to pravda? Tuna reklam nerovná se automaticky tuna peněz a tahle alternativní forma vede ke zlepšení technický kvality podcastu pro všechny, ať už přispěli nebo ne.
  • Děkujeme za dnešní živé vysílání.Bylo to super.Hlavně diskuze o Planescape:Torment.Taky super nová kamera.Díky.
  • Cosi
    Tady se mi mimořádně sekl net, tak jsem stačil udělat screenshot, pro info jak vypadá živý přenos. Pokud má redakce cokoliv proti zvěčňování stačí říct a fotku smažu. http://imageshack.us/photo/my-images/507/fightclubj.jpg/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit